Pożyczka bez zaświadczeń o zarobkach

Pożyczka bez zaświadczeń, formalności i dokumentów jest dziś jedną z najczęściej wyszukiwanych i pożądanych usług finansowych. Dlaczego?

Pożyczka bez zaświadczeń, formalności i dokumentów jest dziś jedną z najczęściej wyszukiwanych i pożądanych usług finansowych. Dlaczego?

Po pierwsze dlatego, że nikt nie lubi nadmiaru formalności. Masa formularzy, na każdym stempel, podpis, data, tabelki, zaświadczenia, wyciągi z konta. Łatwo się w tym wszystkim pogubić. Wie to każdy, kto choć raz starał się o pożyczkę czy kredyt w banku. Ogromna strata czasu.

Po drugie, pożyczka bez zaświadczeń jest wyjściem naprzeciw tym klientom, którzy ze względu na formę zatrudnienia lub brak płynności w zarobkach mogą mieć problem z uzyskaniem pozytywnej oceny zdolności kredytowej w banku.

Po trzecie, pożyczka bez zaświadczeń jest dla tych, którzy potrzebują pieniędzy „na już” i nie mają czasu, żeby gromadzić zaświadczenia od pracodawcy a następnie czekać nawet kilka dni na decyzję o przyznaniu pożyczki w banku.

weź pożyczkę
Czy otrzymanie pożyczki bez zaświadczeń o dochodach jest możliwe?

Czy otrzymanie pożyczki bez zaświadczeń o dochodach jest możliwe?

Otrzymanie pożyczki bez zaświadczeń jest możliwe. Taką możliwość dają instytucje pozabankowe. Banki nadal wymagają od klientów zaświadczeń o zarobkach – tzn. klient zobowiązany jest udokumentować stały dochód.

Jakie źródła dochodu i formy zaświadczeń są brane pod uwagę przez pożyczkodawców?

 • Stałe źródło dochodu jako warunek konieczny do udzielenia pożyczki Banki i niektóre firmy pożyczkowe przy ocenie zdolności kredytowej wymagają posiadania stałego źródła dochodu. Co jest uważane za stały dochód? Zwykle jest to wynagrodzenie z tytułu umowy o pracę, umowy zlecenie, umowy o dzieło, renty, emerytury lub przychody z działalności gospodarczej.
 • Inne źródła dochodów akceptowane przez niektóre firmy pożyczkowe Niektóre instytucje pozabankowe jako źródło dochodu uznają różne formy wpływów na konto, np. z wynajmu mieszkania, ze świadczeń rodzinnych, z programu 500+, z alimentów.
 • Pożyczka na oświadczenie zamiast zaświadczeń o zarobkach Są też firmy, które zamiast zaświadczeń o zarobkach uznają tzw. oświadczenie o dochodach. We wniosku o pożyczkę na oświadczenie (nie mylić z zaświadczeniem) sam deklarujesz wysokość i źródło miesięcznych dochodów. W wyjątkowych przypadkach pożyczkobiorca może prosić cię o ich udokumentowanie.
 • Pożyczka bez zaświadczeń jest możliwa!

weź pożyczkę
Vivus.pl oferuje pożyczkę bez zaświadczeń o zarobkach i zatrudnieniu.

Vivus.pl oferuje pożyczkę bez zaświadczeń o zarobkach i zatrudnieniu.

Nie potrzebujemy masy papierów, aby wydać decyzję o udzieleniu takiej pożyczki. Do złożenia wniosku wystarczy Ci:

 • pesel,
 • dowód osobisty lub paszport (jeśli nie jesteś obywatelem Polski),
 • nr konta bankowego,
 • nr telefonu,
 • adres email.

weź pożyczkę
Klienci są weryfikowani w BIK i BIG.

Klienci są weryfikowani w BIK i BIG.

Ocena zdolności kredytowej nie jest tak restrykcyjna jak w banku, ale odpowiedzialne i etycznie działające firmy pożyczkowe powinny sprawdzać tzw. wiarygodność finansową swoich klientów.

 • Pozabankowe pożyczki bez BIK, bez sprawdzania klienta w bazach

Często można spotkać się z takimi hasłami reklamowymi dotyczącymi ofert firm pożyczkowych. Bądźmy w takich przypadkach czujni i rozsądni – to podstawowa zasada w finansach osobistych. Pozabankowe pożyczki bez zaświadczeń o dochodach służą przemyślanym inwestycjom.

VIVUS, podobnie jak inne zaufane instytucje pozabankowe, analizuje informacje z Biura Informacji Kredytowej i bierze pod uwagę historię kredytową pożyczkobiorcy. Z jednej strony ułatwia i przyspiesza to decyzję o udzieleniu pożyczki, z drugiej gwarantuje bezpieczeństwo zarówno firmie pożyczkowej, jak i klientowi, którego chroni np. przed wpadnięciem w spiralę kredytową. Ostrzegamy natomiast przed zaciąganiem tzw. pożyczek bez BIK, czyli bez sprawdzania w Biurze Informacji Kredytowej. Wszystkie poważne instytucje finansowe bankowe i pozabankowe sprawdzają zdolność kredytową potencjalnego pożyczkobiorcy. W interesie firmy leży to, by pożyczka była regularnie spłacana, dla klienta zaś ważne jest, by wiedział, na jaką dokładnie sumę pożyczki może liczyć i na jakich warunkach. Firma, w której zaciągasz zobowiązanie, powinna dbać o twoje i własne bezpieczeństwo finansowe.

weź pożyczkę
Kto dostanie pożyczkę bez zaświadczeń o zarobkach?

Kto dostanie pożyczkę bez zaświadczeń o zarobkach?

Na pożyczkę bez zaświadczeń może liczyć każdy, kto spełnia warunki instytucji pozabankowej, która jej udziela. Pożyczka bez zaświadczeń o zarobkach jest jednak szczególnym ułatwieniem dla:

 • chwilowo bezrobotnych;
 • freelancerów i osób, które nie posiadają stałego źródła zatrudnienia a więc i dochodów;
 • studentów i młodych osób, które utrzymują się ze stypendiów i pracy dorywczej;
 • emerytów, rencistów;
 • osób, których znaczną cześć dochodów stanowią świadczenia rodzinne, socjalne, alimenty.

weź pożyczkę
Czy mogę otrzymać pożyczkę bez zaświadczeń online?

Czy mogę otrzymać pożyczkę bez zaświadczeń online?

Oczywiście! Pożyczka bez zaświadczeń online jest pod ręką, właśnie tu, na stronie vivus.pl.

 • Jak wziąć pożyczkę bez zaświadczeń przez Internet w vivus.pl?
 1. Za pomocą suwaka kredytowego określ wysokość pożyczki i termin jej spłaty. Kliknij „Weź pożyczkę”.
 2. Zarejestruj się, czyli wypełnij formularz online z twoimi danymi – będzie Ci potrzebny  dowód osobisty lub paszport (jeśli nie jesteś obywatelem Polski). Nie potrzebujesz żadnych zaświadczeń.
 3. Po wypełnieniu formularza online z danymi wykonaj przelew indentyfikacyjny. W ten sposób potwierdzimy twoje dane. Im szybciej zrobisz przelew identyfikacyjny, tym szybciej otrzymasz decyzję o pożyczce.
 4. Po otrzymaniu pozytywnej decyzji o przyznaniu pożyczki, natychmiast zlecamy przelew na twoje konto.
 • Minimum formalności i anonimowość, czyli co zyskujesz, biorąc pożyczkę bez zaświadczeń online?

Biorąc pożyczkę online bez zaświadczeń wszystkim zyskujesz czas i dyskrecję. Cała procedura wzięcia pożyczki odbywa się online, w twoim indywidualnym profilu klienta, do którego masz dostęp tylko ty. Nikt nie zapyta, na co przeznaczysz pożyczoną gotówkę. Możesz ją zainwestować, w co tylko chcesz lub opłacić niespodziewane wydatki. Nikt nie będzie oceniał twoich decyzji finansowych. W profilu możesz też złożyć wniosek o dodatkowe środki, o ile nie wykorzystałeś limitu.

 • Pierwsza pożyczka dla nowych klientów to 0% RRSO

Vivus.pl ma również ofertę pożyczki bez zaświadczeń dla nowych klientów – RRSO pierwszej pożyczki na 3000 zł wynosi 0%. To znaczy, że oddajesz tyle, ile pożyczyłeś. Przykład reprezentatywny dla pierwszej pożyczki w promocji VIVUS udzielonej na 30 dni znajduje się na końcu artykułu, na dole strony.

 • Pożyczka bez zaświadczeń online dla odpowiedzialnych

Instytucje pozabankowe oferują pożyczkę online bez zaświadczeń, aby klienci, którzy z różnych względów nie mogą liczyć na wsparcie finansowe w instytucjach bankowych, mogli realizować swoje plany, marzenia i finansować niespodziewane wydatki.

VIVUS upraszcza formalności do minimum i daje możliwość wzięcia pożyczki bez zaświadczeń przez Internet w kilka chwil. Łatwość i dostępność gotówki nie zwalnia z obowiązku jej terminowej spłaty. Pamiętaj, że po 30 dniach (lub 61 w przypadku oferty pożyczki promocyjnej) powinieneś spłacić zobowiązanie. Dlatego już przed podjęciem decyzji o pożyczki, przemyśl, czy będziesz w stanie spłacić ją w terminie.

Niniejsza kalkulacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 kodeksu cywilnego, przyznanie oraz warunki pożyczki uzależnione są od indywidualnej oceny zdolności kredytowej klienta.

weź pożyczkę

Najnowsze porady

No items found.