Pożyczki od ręki

Pożyczki od ręki mogą uratować w sytuacjach, w których nagle potrzebujesz gotówki. Co to właściwie znaczy „od ręki”, jak szybko można otrzymać pożyczkę i w jakim czasie trzeba ją spłacić?

Pożyczki od ręki, czyli jak szybko?

Tzw. „pożyczki od ręki” można rozumieć jako bardzo szybkie pożyczki – bez formalności i z błyskawiczną decyzją kredytową. A jak to wygląda w VIVUSIE? Pożyczka w vivus.pl jest bardzo szybka – wypełnienie wniosku online trwa kilka minut – trzeba jedynie w formularzu podać dane z aktualnego dowodu osobistego, numer telefonu, adres email. Jeśli to twoja pierwsza pożyczka będziesz musiał wykonać przelew identyfikacyjny na kwotę 1gr lub 1zł, który potwierdzi twoje dane. Od tego, jak szybko wykonasz przelew, zależy to, jak szybko otrzymasz decyzję o przyznaniu pożyczki. Jeśli będzie pozytywna, przelew otrzymasz natychmiast na numer konta, z którego wykonałeś przelew identyfikacyjny.

Dla kogo pożyczka od ręki będzie optymalnym rozwiązaniem?

Pożyczka od ręki będzie optymalnym rozwiązaniem w sytuacjach, gdy gotówki potrzebujesz „na już”. To może być awaria samochodu, wpłata zaliczki rezerwacyjnej czy skorzystanie z ograniczonej czasowo promocji na zakupy.

W vivus.pl za pierwszym razem można pożyczyć nawet do 3000 zł na 30 lub 61 dni (RRSO 0%). Jeśli to twoja kolejna pożyczka – możesz pożyczyć nawet do 7500 zł (RRSO 513.8%). Wysokość przyznanej pożyczki zawsze zależy od indywidualnej oceny zdolności do jej spłaty.

W vivus.pl nie ma wielu formalności, nie musisz dostarczać zaświadczeń – ważne, abyś był w stanie spłacić zaciągnięte zobowiązanie. Dlatego taka ekspresowa pożyczka jest optymalnym rozwiązaniem dla osób, które chcą szybko pożyczyć pieniądze i nie mają czasu lub możliwości, aby zdobyć zaświadczenie o zarobkach lub formie zatrudnienia.

Kiedy będę musiał spłacić pożyczkę od ręki?

Termin spłaty „pożyczki od ręki” ustalany jest każdorazowo przez pożyczkodawcę. Ekspresowa pożyczka w vivus.pl udzielana jest na 30 lub 61 dni (tylko pierwsza pożyczka) i na 30 dni (kolejna pożyczka).

Całkowita kwota pożyczki 1000 zł
Całkowita kwota do spłaty 1000 zł
Całkowity koszt pożyczki 0 zł
Oprocentowanie w skali roku 0%
Umowa na 61 dni

Reprezentatywny przykład dla pierwszej pożyczki udzielanej za pośrednictwem strony internetowej www.vivus.pl, www.vivus.pl/61, aplikacji mobilnej Vivus.pl lub przez telefon: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 0% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 1000 zł; całkowita kwota do zapłaty 1000 zł; oprocentowanie stałe w skali roku 0%; całkowity koszt pożyczki 0 zł; umowa na 61 dni. Stan na 01.07.2022 r.