Pożyczka 24h - pożyczka online 24/7

Zaletą szybkich pożyczek online jest ich dostępność 24h na dobę oraz szybkość ich udzielania.

Zaletą szybkich pożyczek online jest ich dostępność 24h na dobę oraz szybkość ich udzielania.

W przeciwieństwie do produktów bankowych, pożyczki online w instytucjach pozabankowych można otrzymać w dniu składania wniosku. Sam wniosek również można złożyć online w dowolnym momencie i z dowolnego miejsca – wystarczy dostęp do Internetu i 3 proste kroki. W czasach, gdy nasze zakupy, rozwój, rozrywka przenoszą się do Internetu, pożyczki online 24/7 są produktem finansowym na miarę dzisiejszego stylu życia i funkcjonowania.

weź pożyczkę
Czy możliwe jest znalezienie oferty taniej pożyczki online 24/7?

Czy możliwe jest znalezienie oferty taniej pożyczki online 24/7?

Oczywiście! Jeśli jeszcze nie korzystałeś z usług firm pożyczkowych warto się nimi zainteresować. VIVUS ma ofertę pierwszej pożyczki 3000 zł na 0% RRSO (przykład reprezentatywny znajduje się na dole strony), udzielanej na 30 dni. Jest dostępna 24/7 - tzn. że wniosek możesz złożyć o dowolnej porze i z dowolnego miejsca, potrzebny jest Ci tylko Internet.

weź pożyczkę
Czy można wziąć pożyczkę całkowicie online dostępną przez 24 godziny na dobę?

Czy można wziąć pożyczkę całkowicie online dostępną przez 24 godziny na dobę?

Tak. Zarówno proces wnioskowania o pożyczkę, weryfikacji pożyczkobiorcy, jak i wydanie decyzji o przyznaniu pożyczki odbywa się online, czyli za pośrednictwem Internetu. Dzięki temu pożyczka online dostępna jest 24/7, zarówno z fotela w salonie, z kuchni, biura, podczas podróży, na lotnisku i w każdym miejscu z dostępem do Internetu, jakie tylko potrafisz sobie wyobrazić.

Dzięki dostępności online 24 godziny na 7 dni w tygodniu, pożyczki udzielane są szybko, nie ma potrzeby fizycznego stawiania się w placówce firmy pożyczkowej czy u brokera, nikt nie poprosi cię o zaświadczenia od pracodawcy, nie musisz stać w kolejce czy wypełniać skomplikowanych formularzy. Wszystko załatwisz z domu za pomocą komputera, aplikacji mobilnej z dostępem do Internetu lub telefonu. I to w kilka chwil. To tylko trzy proste kroki, które opisujemy poniżej:

Wniosek o pożyczkę online

Aby złożyć wniosek o pożyczkę musisz:

  • wejść na stronę vivus.pl,
  • za pomocą suwaka wybrać kwotę i okres pożyczki,
  • kliknąć przycisk „Weź pożyczkę”
  • potwierdzić swoje dane za pomocą jednorazowego przelewu identyfikacyjnego,
  • poczekać na pozytywną decyzję pożyczkową i przelew gotówki

weź pożyczkę
Weryfikacja pożyczkobiorcy online

Weryfikacja pożyczkobiorcy online

Klienci VIVUS nie muszą dostarczać dodatkowych zaświadczeń, np. o zarobkach czy o rodzaju zatrudnienia. Nie muszą też składać pisemnych oświadczeń, dołączać wyciągów z konta czy deklaracji podatkowych. Cały proces weryfikacji pożyczkobiorców odbywa się online, bez wychodzenia z domu. Wykonujesz jedynie przelew identyfikacyjny na 1 gr (przelew tradycyjny) lub 1 zł (przelew przez Autopay), a my zajmujemy się resztą. Do wypełnienia wniosku będą ci potrzebne jedynie dane z dowodu osobistego. Wniosek możesz złożyć w dowolnym momencie, 24/7.

weź pożyczkę
Przelew gotówki online

Przelew gotówki online

Oferta pożyczki online to gwarancja, że pieniądze otrzymasz na konto zgodnie z sesjami przychodzącymi w twoim banku, najczęściej odbywa się to jeszcze w dniu złożenia wniosku. To wszystko, co musisz zrobić – zależy nam na tym, aby cały proces był jak najprostszy, a gotówka trafiła do ciebie szybko i bez zbędnych formalności.

weź pożyczkę
Czy pożyczka online 24/7 jest dla każdego?

Czy pożyczka online 24/7 jest dla każdego?

Aby wziąć szybką pożyczkę online 24/7 musisz złożyć wniosek o pożyczkę. W VIVUS jest to prostsze niż kiedykolwiek, bo wniosek możesz złożyć w każdej chwili, przez 24h na dobę, z dowolnego miejsca, gdzie będziesz mieć dostęp do Internetu. Rejestracja i złożenie wniosku powinny zająć ci dosłownie chwilę, nie więcej niż kilkanaście minut. Czy każdy może wziąć pożyczkę 24/7 czy są pewne ograniczenia?

Aby ubiegać się o pożyczkę online, dostępną 24h, powinieneś sprawdzić, czy spełniasz kilka podstawowych warunków:

  • jesteś w wieku od 19 do 78 lat,
  • posiadasz aktywny numer telefonu komórkowego,
  • posiadasz adres e-mail,
  • posiadasz konto osobiste w banku.

Warunki te są możliwe do spełnienia przez bardzo szeroką grupę osób. O pożyczki online 24/7 w VIVUS mogą ubiegać się młodzi i studenci, czyli osoby, które nie mają zbudowanej historii kredytowej lub pracują dorywczo, bez umów o pracę. Pożyczki online dostępne są również dla emerytów i rencistów oraz osób bez stałego zatrudnienia na etacie. Nawet jeśli posiadasz już inne kredyty i pożyczki, nadal możesz złożyć wniosek o pożyczkę online – VIVUS sprawdzi, czy nie zalegasz z ich spłatą w BIK i biurach informacji gospodarczej.

Szybka pożyczka online 24/7 najbardziej przyda się osobom, które nagle potrzebują pożyczki, bo np. zepsuł im się samochód czy lodówka, zabrakło na opłacenie rachunków, trzeba wpłacić zaliczkę na wakacje albo opłacić mandat. Takich sytuacji można wyliczać wiele, na pewno każdy z nas miał z nimi niejednokrotnie do czynienia.

W VIVUS każdy przypadek rozpatrujemy i weryfikujemy indywidualnie. Złożenie wniosku to tylko kilka minut. Możesz go złożyć w każdej chwili, z dowolnego miejsca, 24/7 a pieniądze mogą się znaleźć na twoim koncie szybciej niż myślisz.

Pożyczkodawcą jest Soonly Finance sp. z o.o. Przyznanie pożyczki zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy.

weź pożyczkę

Najnowsze porady

No items found.