Dobra pożyczka

Jak znaleźć dobrą pożyczkę?

Jak znaleźć dobrą pożyczkę?

Dobra pożyczka to taka, którą możesz otrzymać bez skomplikowanych formalności, szybko, tanio i bezpiecznie. Pożyczka w vivus.pl spełnia wszystkie te założenia.

Dobra pożyczka – gdzie i jak jej szukać? Po pożyczkę bankową najlepiej udać się do swojego banku – należy jednak przygotować się na dostarczenie dodatkowych zaświadczeń o zatrudnieniu i dochodach, co przekłada się na czas realizacji pożyczki.

Jeśli pożyczka potrzebna jest ci na już – skorzystaj z oferty firmy pożyczkowej. Poszukiwania dobrej pożyczki pozabankowej zwykle zaczynają się w Internecie, od przeglądania rankingów pożyczek, sprawdzania ofert specjalnych. Warto uważać na kuszące oferty pożyczek bez BIK – mogą być próbą wyłudzenia danych.

weź pożyczkę
Dobra pożyczka – bezpieczna i tania?

Dobra pożyczka – bezpieczna i tania?

Dlaczego śmiało można powiedzieć, że dobra pożyczka jest możliwa w vivus.pl?

Po pierwsze – jest dobra, bo jest tania. Pierwsza pożyczka do 3000 zł w vivus.pl jest za darmo (przykład reprezentatywny na końcu artykułu) – tzn. że oddajesz tyle, ile pożyczyłeś. Trudno o lepszą ofertę pożyczki. Dodatkowo, na spłatę masz 30 lub 61 dni – w razie problemów ze spłatą możesz dwukrotnie wydłużyć ten termin nawet o 30 dni.

Po drugie - pożyczka w vivus.pl jest dobra, bo jest bezpieczna. VIVUS to firma działająca na rynku usług finansowych w Polsce od wielu lat, ponad półtora miliona Polaków wzięło już w niej pożyczkę. Nagrody i wyróżnienia za standardy obsługi klientów potwierdzają tylko, że jest to firma godna zaufania.

weź pożyczkę
Czym charakteryzuje się dobra pożyczka?

Czym charakteryzuje się dobra pożyczka?

Dobra pożyczka powinna być przede wszystkim szybka i łatwo dostępna. I tu najlepiej sprawdzają się produkty finansowe z kategorii FinTech. Pożyczka w vivus.pl jest dostępna online – tzn. że można o nią wnioskować przez Internet, nie wychodząc z domu. Również cały proces weryfikacji oraz przelewy odbywają się online. To znacznie upraszcza, usprawnia i przyspiesza proces.

Aby złożyć wniosek wystarczy posiadać aktualny dowód osobisty lub paszport (jeśli nie jesteś obywatelem Polski), aktywny numer telefonu, numer konta bankowego, adres email. Nie są wymagane żadne dodatkowe zaświadczenia o zatrudnieniu czy dochodach. Musisz jedynie wypełnić wniosek online dostępny na vivus.pl i wykonać przelew identyfikacyjny, który potwierdzi podane przez ciebie dane.

weź pożyczkę