Dobra pożyczka

Dobra pożyczka to taka, którą możesz otrzymać bez skomplikowanych formalności, szybko, tanio i bezpiecznie. Pożyczka w vivus.pl spełnia wszystkie te założenia.

Jak znaleźć dobrą pożyczkę?

Dobra pożyczka – gdzie i jak jej szukać? Po pożyczkę bankową najlepiej udać się do swojego banku – należy jednak przygotować się na dostarczenie dodatkowych zaświadczeń o zatrudnieniu i dochodach, co przekłada się na czas realizacji pożyczki.

Jeśli pożyczka potrzebna jest ci na już – skorzystaj z oferty firmy pożyczkowej. Poszukiwania dobrej pożyczki pozabankowej zwykle zaczynają się w Internecie, od przeglądania rankingów pożyczek, sprawdzania ofert specjalnych. Warto uważać na kuszące oferty pożyczek bez BIK – mogą być próbą wyłudzenia danych.

Dobra pożyczka – bezpieczna i tania?

Dlaczego śmiało można powiedzieć, że dobra pożyczka jest możliwa w vivus.pl?

Po pierwsze – jest dobra, bo jest tania. Pierwsza pożyczka do 3000 zł w vivus.pl jest za darmo (przykład reprezentatywny na końcu artykułu) – tzn. że oddajesz tyle, ile pożyczyłeś. Trudno o lepszą ofertę pożyczki. Dodatkowo, na spłatę masz 30 lub 61 dni – w razie problemów ze spłatą możesz dwukrotnie wydłużyć ten termin nawet o 30 dni.

Po drugie - pożyczka w vivus.pl jest dobra, bo jest bezpieczna. VIVUS to firma działająca na rynku usług finansowych w Polsce od wielu lat, ponad półtora miliona Polaków wzięło już w niej pożyczkę. Nagrody i wyróżnienia za standardy obsługi klientów potwierdzają tylko, że jest to firma godna zaufania.

Czym charakteryzuje się dobra pożyczka?

Dobra pożyczka powinna być przede wszystkim szybka i łatwo dostępna. I tu najlepiej sprawdzają się produkty finansowe z kategorii FinTech. Pożyczka w vivus.pl jest dostępna online – tzn. że można o nią wnioskować przez Internet, nie wychodząc z domu. Również cały proces weryfikacji oraz przelewy odbywają się online. To znacznie upraszcza, usprawnia i przyspiesza proces.

Aby złożyć wniosek wystarczy mieć 19-78 lat, posiadać aktualny dowód osobisty, aktywny numer telefonu, numer konta bankowego, adres email. Nie są wymagane żadne dodatkowe zaświadczenia o zatrudnieniu czy dochodach. Musisz jedynie wypełnić wniosek online dostępny na vivus.pl i wykonać przelew identyfikacyjny, który potwierdzi podane przez ciebie dane.


Pożyczkodawcą jest Soonly Finance sp. z o.o. Przyznanie pożyczki zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy.

Całkowita kwota pożyczki 1000 zł
Całkowita kwota do spłaty 1000 zł
Całkowity koszt pożyczki 0 zł
Oprocentowanie w skali roku 0%
Umowa na 61 dni

Reprezentatywny przykład dla pierwszej pożyczki udzielanej za pośrednictwem strony internetowej www.vivus.pl, aplikacji mobilnej Vivus.pl lub przez telefon: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 0% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 1000 zł; całkowita kwota do zapłaty 1000 zł; oprocentowanie stałe w skali roku 0%; całkowity koszt pożyczki 0 zł; umowa na 61 dni. Stan na 04.04.2023r.