Pożyczka 1500 zł

Pożyczka 1500 zł na drobne naprawy, nową sukienkę czy wyprawkę dla dziecka do szkoły. Niezależnie od tego, na co potrzebujesz 1500 zł, zależy ci na tym, aby pieniądze dostać szybko i bez formalności. W vivus.pl możesz pożyczyć 1500 zł niemalże od ręki, bez wychodzenia z domu, bez formalności i zaświadczeń.

Czy pożyczka 1500 zł się opłaca?

Pożyczka 1500 zł w vivus.pl opłaca się zwłaszcza jeśli to twoja pierwsza pożyczka – możesz wtedy pożyczyć do 3000 zł na 30 lub 61 dni, przy RRSO 0% (przykład reprezentatywny na końcu artykułu). To znaczy, że będziesz musiał oddać dokładnie taką samą kwotę, jaką pożyczyłeś – czyli 1500 zł. Czy można sobie wyobrazić bardziej korzystną pożyczkę? Taka „darmowa pożyczka” pozwoli ci zrealizować naglące potrzeby, na które zabrakło środków w bieżącym miesiącu. Dodatkowo, jeśli to twoja pierwsza pożyczka w vivus.pl, będziesz mógł przesunąć termin jej spłaty nawet dwukrotnie aż o 30 dni.

Czy dostanę pożyczkę 1500 zł, jeśli mam już zobowiązania finansowe?

W vivus.pl możesz wnioskować o pożyczkę 1500 zł jeśli masz inne zobowiązania finansowe. Ważne, abyś nie zalegał z ich spłatą. Dbając o bezpieczeństwo klientów oraz własne, VIVUS sprawdza swoich klientów w BIK i bazach dłużników. Jeśli jednak regularnie spłacasz zobowiązania i posiadasz zdolność do spłaty pożyczki 1500 zł w vivus.pl, nie powinieneś się martwić.

Jakie warunki koniecznie trzeba spełnić, by otrzymać pożyczkę 1500 zł?

Aby wnioskować o pożyczkę 1500 zł w vivus.pl trzeba mieć 19-78 lat, posiadać aktualny dowód osobisty, konto w banku, aktywny numer telefonu, adres email. VIVUS nie wymaga żadnych dodatkowych zaświadczeń o zatrudnieniu czy dochodach.

Jeśli to twoja pierwsza pożyczka, wystarczy, że wypełnisz wniosek online dostępny na vivus.pl i wykonasz przelew identyfikacyjny, który potwierdzi podane przez ciebie dane. VIVUS zawsze indywidualnie ocenia zdolność do spłaty zobowiązania i decyduje, w jakiej wysokości pożyczkę może ci przyznać.

Całkowita kwota pożyczki 1000 zł
Całkowita kwota do spłaty 1000 zł
Całkowity koszt pożyczki 0 zł
Oprocentowanie w skali roku 0%
Umowa na 61 dni

Reprezentatywny przykład dla pierwszej pożyczki udzielanej za pośrednictwem strony internetowej www.vivus.pl, www.vivus.pl/61, aplikacji mobilnej Vivus.pl lub przez telefon: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 0% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 1000 zł; całkowita kwota do zapłaty 1000 zł; oprocentowanie stałe w skali roku 0%; całkowity koszt pożyczki 0 zł; umowa na 61 dni. Stan na 01.07.2022 r.