Pożyczka przez SMS?

Czy kiedyś trafiła Ci się wyjątkowa okazja kupienia czegoś, ale nie mogłeś z niej skorzystać ze względu na brak środków?

Czy kiedyś trafiła Ci się wyjątkowa okazja kupienia czegoś, ale nie mogłeś z niej skorzystać ze względu na brak środków?

Zabrakło gotówki, bo wcześniej zepsuł się samochód i wydałeś ostatnie odłożone pieniądze na naprawę? Każdy kiedyś był w podobnej sytuacji. Dlatego właśnie wiele osób korzysta z opcji chwilówki przez SMS. Takie SMS-owe pożyczki są oferowane przez kilka instytucji finansowych. Istnieją jednak inne opcje, o których też powinieneś wiedzieć. My zachęcamy do bardziej nowoczesnego rozwiązania, jakim jest pożyczka przez aplikację mobilną. Tak prosto jeszcze nie było!

weź pożyczkę
Pożyczka przez aplikację mobilną!

Pożyczka przez aplikację mobilną!

W Vivus pożyczkę możesz otrzymać, wykorzystując aplikację na swoim smartfonie czy tablecie. Weźmiesz ją bardzo szybko, bo wszystkie formalności zostały ograniczone do minimum. Możesz w dowolnym miejscu i czasie zawnioskować o gotówkę poprzez apkę w swoim telefonie. Nie zawsze mamy dostęp do laptopa, a w Vivus.pl wyeliminowaliśmy ten problem, udostępniając swoim Klientom aplikację mobilną.

weź pożyczkę
Jak to działa?

Jak to działa?

Teoretycznie mechanizm pożyczki przez SMS wymaga tylko posiadania telefonu, rejestracji na stronie instytucji finansowej i złożenia wniosku. Jednak czy w ten sposób można wygodnie zaplanować pożyczkę i ustalić termin jej spłaty? Teraz szybką pożyczkę otrzymasz również za pośrednictwem strony Vivus.pl lub przez aplikację. To znacznie wygodniejsze rozwiązanie. Umożliwia lepsze zapoznanie się z ofertą. Pozwala szczegółowo poznać zasady i warunki spłaty zadłużenia. O pożyczkę w Vivus.pl można wnioskować w każdej chwili.

weź pożyczkę
Zajrzyj do Internetu

Zajrzyj do Internetu

Jeśli czeka Cię poważniejszy zakup, bo na przykład pralka już zupełnie nie działa lub lodówka zaczęła grzać, nie poprzestawaj na wysłaniu SMS, by otrzymać pożyczkę. Rozważ więcej możliwości.

Planowanie zakupu rozpocznij od:

  • przejrzenia oferty sklepów w Internecie,
  • porównania cen towarów,
  • sprawdzenia opinii o produkcie,
  • wybrania produktów najlepszym stosunku jakości do ceny,
  • a na koniec wejdź na stronę Vivus.pl i zawnioskuj o potrzebną kwotę.

Być może warto odebrać towar osobiście, bo tak będzie taniej? A może wystarczy zamówić przez Internet, by skorzystać z atrakcyjnego rabatu? Nie spiesz się w trakcie robienia zakupów i łapaniu okazji! Dzięki temu, że zajrzysz do Internetu i nie poprzestaniesz na wizycie w jednym sklepie, zyskasz też chwilę, by spokojnie zaplanować swoją pożyczkę, korzystając z aplikacji Vivus.pl. Pośpiech i pożyczki SMS wcale nie będą dobrym rozwiązaniem, gdy musisz na przykład szybko wymienić sprzęt domowy lub dokonać innego, ważnego dla siebie zakupu. W Vivus możesz otrzymać pożyczkę bez zbędnych formalności. Ale najpierw porównaj, policz, sprawdź!

weź pożyczkę