Tanie pożyczki pozabankowe

Pożyczki pozabankowe przez Internet to doskonała okazja by tanio, wygodnie i na bezpiecznych warunkach pożyczyć gotówkę.

Jak znaleźć najlepszą tanią pożyczkę pozabankową?

W vivus.pl pożyczkobiorcy mogą skorzystać z oferty tanich pożyczek gotówkowych online – VIVUS przygotował dla klientów ofertę pierwszej pożyczki 3000 zł za darmo, czyli na 0% RRSO (przykład reprezentatywny promocyjnej oferty pożyczki znajduje się na końcu artykułu).

Szukając najlepszej oferty pożyczki pozabankowej warto przeanalizować kilka kwestii:

Ile możesz pożyczyć i na jak długo

W vivus.pl możesz wziąć pierwszą pożyczkę do 3000 zł na 30 dni. Jeśli zdecydujesz się na kolejną pożyczkę możesz pożyczyć nawet do 7500 zł na 30 dni.(RRSO 513,6%)

Pożyczka pozabankowa przez Internet na dowód

Warto zwrócić uwagę na wygodę i formalności – czy firma pożyczkowa wymaga od nas zaświadczeń, czy wystarczy dowód osobisty, czy mamy możliwość wzięcia pożyczki bez wychodzenia z domu oraz czy proces wnioskowania jest skomplikowany czy też składa się z kilku prostych kroków. VIVUS oferuje najlepszą pożyczkę pozabankową pod względem wygody i braku formalności – do jej wzięcia wystarczy dowód, możesz ją wziąć przez Internet, a złożenie wniosku zajmuje dosłownie chwilę.

Ile kosztuje pożyczka

Możesz użyć suwaka, aby dowiedzieć się, ile dokładnie będzie kosztowała interesująca cię pożyczka – dzięki temu kwota do spłaty cię nie zaskoczy. Informacje na temat kosztówpożyczki będą również dostępne w twoim profilu klienta, do którego masz dostęp online 24/7.

Kiedy dostanę pieniądze

Pieniądze wysyłane są niezwłocznie, jeśli decyzja pożyczkowa jest pozytywna. Zostaną one zaksięgowane zgodnie z sesjami w twoim banku.

pożyczki pozabankowe w Vivus

Kto ma szansę dostać tanią pożyczkę pozabankową?

W odróżnieniu od banków, firmy pożyczkowe takie jak vivus.pl oferują swoim klientom pożyczki pozabankowe online na zasadach mniej restrykcyjnych i bardziej elastycznych niż banki. Dzięki temu o pożyczkę pozabankową może wnioskować:

 • student,
 • pracujący (również ten zatrudniony na inną umowę niż umowa o pracę),
 • emeryt,
 • rencista,
 • bezrobotny, korzystający z zasiłków.

Każdy ma szansę na pożyczkę pozabankową. Oczywiście o tym, czy pożyczka zostanie przyznana, decyduje indywidualna ocena zdolności kredytowej poprzedzona weryfikacją pożyczkobiorcy w BIK i BIG – ma to na celu bezpieczeństwo i ochronę zarówno pożyczkodawcy, jak i pożyczkobiorcy. Firma udzielająca pożyczki musi mieć pewność, że zaciągając zobowiązanie, będziemy w stanie je spłacić.

Oto jakie warunki musisz spełnić, żeby ubiegać się o pożyczkę w vivus.pl:

 • być w wieku od 19 do 78 lat,
 • aktywny numer telefonu komórkowego,
 • adres e-mail,
 • konto osobiste w banku,
 • pełną zdolność do czynności prawnych,
 • być konsumentem w rozumieniu przepisów ustawy o kredycie konsumenckim,
 • uzyskać pozytywną ocenę zdolności kredytowej,
 • zawrzeć z nami umowę pożyczki.

Jak rozpoznać, czy pożyczka pozabankowa jest bezpieczna?

Decydując się na zaciągnięcie zobowiązania finansowego w instytucji pozabankowej powinniśmy przyjrzeć się procesowi udzielania pożyczek, umowie pożyczkowej ale też firmie, która udziela nam pożyczki.

Przejrzysta umowa pożyczki pozabankowej

W vivus.pl dokładamy wszelkich starań, aby zasady udzielania pożyczek naszym klientom były dla nich przejrzyste i w pełni zrozumiałe. Na naszej stronie internetowej każdy pożyczkobiorca znajdzie informacje o tym, jak ubiegać się o pożyczkę, jakie są koszty pierwszej i kolejnej pożyczki, może też dokładnie przyjrzeć się umowie pożyczkowej. Udzielamy też informacji o tym, w jaki sposób należy złożyć wniosek i jak przebiega weryfikacja potencjalnego pożyczkobiorcy. W momencie składania wniosku o pożyczkę każdy klient tworzy swój indywidualny profil klienta, który ma porządkować informacje dotyczące zaciągniętego zobowiązania, ale też być miejscem, w którym pożyczkobiorca znajdzie odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące pożyczki.

Indywidualny profil klienta online, do którego dostęp masz tylko ty

Dzięki tej platformie każdy pożyczkobiorca może sprawdzić informacje na temat składanego wniosku, a także przyznanej pożyczki. W profilu możesz również:

 • dobrać dodatkową kwotę pożyczki, jeżeli nie wykorzystałeś w pełni przyznanego limitu ogólnego,
 • złożyć wniosek o kolejną pożyczkę,
 • sprawdzić informacje o przedłużeniu terminu spłaty pożyczki,
 • zaktualizować swoje dane,
 • sprawdzić termin i kwotę do spłaty twojej pożyczki,
 • sprawdzić numer klienta i pożyczki,
 • znaleźć link do portalu e-archiwum.

Bezpieczna weryfikacja pożyczkobiorcy – pożyczka pozabankowa na dowód

Możesz złożyć wniosek o pożyczkę w vivus.pl, nawet jeśli posiadasz inne kredyty lub pożyczki. Zanim udzielimy ci pożyczki, sprawdzimy, czy nie zalegasz z ich spłatą w Biurze Informacji Kredytowej (BIK) i biurach informacji gospodarczej (BIG). Weryfikacja klientów jest podstawą do tego, by udzielanie przez nas pożyczek było bezpieczne. Gwarancja tego, że nasz klient będzie w stanie spłacić zaciągnięte zobowiązanie jest dla nas priorytetem. Do weryfikacji klienta wystarczy dowód osobisty, który pozwoli nie tylko na potwierdzenie tożsamości i sprawdzenie granicy wiekowej, ale również umożliwi dostęp do weryfikacji w systemach (BIK, BIG, KRD).

Odpowiedzialność i przestrzeganie standardów

Vivus Finance jest firmą odpowiedzialną i godną zaufania. Jako członek Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych gwarantuje przestrzeganie najwyższych standardów etycznych i biznesowych. Dokładamy starań, aby stosować zasady odpowiedzialnego pożyczania w praktyce – szanując interes naszych klientów i zasady uczciwej konkurencji.

Pożyczkodawcą jest Vivus Finance sp. z o.o. Przyznanie pożyczki zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy.

Reprezentatywny przykład dla pierwszej pożyczki udzielanej za pośrednictwem strony internetowej www.vivus.pl, www.vivus.pl/61, www.vivus.com.pl, aplikacji mobilnej Vivus.pl lub przez telefon: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 0% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 1200 zł; całkowita kwota do zapłaty 1200 zł; oprocentowanie stałe w skali roku 0%; całkowity koszt pożyczki 0 zł; umowa na 61 dni. Stan na 30.04.2021 r.

Reprezentatywny przykład dla kolejnej pożyczki udzielanej za pośrednictwem strony internetowej www.vivus.pl, aplikacji mobilnej Vivus.pl lub przez telefon: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 513,8% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 1200 zł; całkowita kwota do zapłaty 1393 zł; oprocentowanie stałe w skali roku 7,2%; całkowity koszt pożyczki 193 zł (prowizja 185,90 zł, odsetki 7,10 zł); umowa na 30 dni. Stan na 25.06.2020 r.