O nas

Vivus Finance to spółka należąca do grupy kapitałowej 4finance Group, wiodącej firmy w branży pożyczek online działającej w 13 krajach na świecie. Vivus jest jednym z liderów rynku pożyczek internetowych oraz sektora fintech w Polsce. Firma przeprowadziła prawdziwą rewolucję w branży consumer finance. Stała się także przykładem jak w sektorze fintech zbudować firmę odpowiadającą na potrzeby klientów. Wprowadzane przez Vivusa rozwiązania, są z powodzeniem adaptowane przez inne instytucje finansowe, a w serwisie vivus.pl zarejestrowało się już ponad dwa miliony klientów.

Jeden z liderów rynku pożyczek

W 2012 roku Vivus uruchomił sprzedaż pożyczek przez Internet na rynku polskim. Od początku swej działalności jest regularnym laureatem wielu nagród w zakresie obsługi klienta. Vivus cyklicznie jest wyróżniany między innymi prestiżową nagrodą Gwiazda Jakości Obsługi, przyznawaną firmom spełniającym najwyższe standardy obsługi Klienta. Ponadto działalność Vivusa została nagrodzona statuetką Najlepszy Partner w Biznesie oraz pięciokrotnie Złotym Laurem Klienta.

2 miliony

klientów zarejestrowanych w serwisie Vivus.pl

8 lat

na rynku polskim

w11 krajach

na świecie

W ciągu 9 lat zaufało nam już ponad 2 miliony klientów.

Jesteś naszym klientem? Zostaw swoją opinię.

Wszystko działa jak należy. Nie ma problemów z komunikacją, wszystkie kroki są jasno wyjaśnione. Serdecznie dziękuję, że mogłam skorzystać.

Bogumiła

Prawdę powiedziawszy byłem zadowolony z większości aspektów usługi. Nawet pomimo moich spóźnień w płatności udało się wszystko przeprowadzić w przyjazny, produktywny sposób.

Władysław

Testimonial Image

Super sprawa jak brakuje kasy i co naj wazniejsze ze oddajecie za szybka wplate

Klara

Jesteś naszym klientem? Zostaw swoją opinię.

Myślimy o Tobie

Wzrastaj z nami w jednym z najdynamiczniej rozwijających się fintechów.

Więcej szczegółów

Vivus Finance sp. z o.o. łączy się z Platformą Vivus sp. z o.o.
Zarząd spółki Vivus Finance sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, działając na podstawie art. 500 § 1 w zw. z art. 500 § 21 kodeksu spółek handlowych ogłasza, że w dniu 20 lipca 2021 roku został uzgodniony plan połączenia spółki Vivus Finance sp. z o.o. ze spółką Platforma Vivus sp. z o.o. z siedziba w Warszawie (spółką przejmowaną) w trybie art. 492 § 1 pkt 1 kodeksu spółek handlowych, poprzez przeniesienie całego majątku spółki Platforma Vivus sp. z o.o. (spółka przejmowana) na spółkę przejmującą Vivus Finance sp. z o.o.(łączenie się przez przejęcie) i udostępnia przedmiotowy plan połączenia do publicznej wiadomości.
Uzgodniony z Platformą Vivus sp. z o.o. plan połączenia wraz z załącznikami jest dostępny tutaj.