Pożyczka krótkoterminowa

Pożyczka krótkoterminowa w vivus.pl udzielana jest na 30 lub 61 dni.

Pożyczka krótkoterminowa w vivus.pl udzielana jest na 30 lub 61 dni.

Pożyczki krótkoterminowe to przede wszystkim szybkie pieniądze od ręki – proces wnioskowania uproszczony jest do minimum, przeprowadza się go całkowicie przez Internet. W vivus.pl pierwsza pożyczka krótkoterminowa to nawet do 3000 zł bez zaświadczeń, a stali klienci mogą pożyczyć do 8000 złotych.

weź pożyczkę
Komu udzielane są pożyczki krótkoterminowe?

Komu udzielane są pożyczki krótkoterminowe?

Pożyczki krótkoterminowe skierowane są do szerokiego grona klientów. Wymagania firm pożyczkowych są mniej restrykcyjne niż instytucji bankowych, nie trzeba też spełniać wielu formalności.

W vivus.pl wniosek składa się online, niepotrzebne są żadne dodatkowe dokumenty i zaświadczenia. Do złożenia wniosku wystarczy ważny dowód osobisty, numer telefonu komórkowego, numer konta bankowego i adres email. Firma pożyczkowa za pomocą przelewu identyfikacyjnego potwierdza dane osobowe klienta. Decyzja o przyznaniu pożyczki jest bardzo szybka i zależy od oceny zdolności kredytowej wnioskującego.

Uproszczony proces wnioskowania i weryfikacji, brak wymaganych zaświadczeń sprawia, że o pożyczki krótkoterminowe mogą wnioskować osoby bez etatu, umowy o pracę, młode osoby nie posiadające rozbudowanej historii kredytowej oraz te, które posiadają już inne zobowiązania. VIVUS ocenia zdolność pożyczkobiorcy do spłaty zadłużenia w ciągu 30 lub 61 dni, sprawdza klientów wnioskujących o pożyczki w BIK i bazach dłużników.

weź pożyczkę
Kiedy będę musiał spłacić pożyczkę krótkoterminową?

Kiedy będę musiał spłacić pożyczkę krótkoterminową?

Pożyczka krótkoterminowa, jak sama nazwa wskazuje, udzielana jest na krótki okres. W vivus.pl:

  • na 30 dni w przypadku pierwszej i kolejne pożyczki;
  • na 61 dni tylko w przypadku pierwszej pożyczki.

To oznacza, że krótkoterminową pożyczkę będziesz musiał spłacić zgodnie z wybraną ofertą po 30 lub 61 dniach. Jeśli nie będziesz mógł spłacić zobowiązania, możesz skorzystać z przedłużenia terminu spłaty – w przypadku pierwszej pożyczki możesz to zrobić 2 razy, w przypadku kolejnej pożyczki raz.

weź pożyczkę
Czym różnią się pożyczki krótkoterminowe od długoterminowych?

Czym różnią się pożyczki krótkoterminowe od długoterminowych?

Pożyczki krótkoterminowe od tych długoterminowych różnią się przede wszystkim wysokością pożyczanej kwoty, okresem i formą spłaty zobowiązania. Pożyczki krótkoterminowe, tzw. chwilówki, to pożyczki do kilku tysięcy złotych, spłaca się je jednorazowo – w czasie określonym przez firmę pożyczkową, zwykle po miesiącu lub dwóch (w vivus.pl po 30 lub 61 dniach).

Kuszącą ofertą pożyczki krótkoterminowej jest oferta pierwszej pożyczki 0% RRSO (przykład reprezentatywny na końcu artykułu) – w vivus.pl za pierwszym razem można pożyczyć do 3000 złotych bez zaświadczeń i formalności. Po 30 lub 61 dniach (w zależności od wybranej oferty) trzeba będzie oddać dokładnie tyle, ile się pożyczyło, bez żadnych dodatkowych kosztów. To niewątpliwie najtańsza pożyczka, a zatem bardzo korzystna dla tych, którzy potrzebują takiej gotówki.

Pożyczki długoterminowe dają możliwość pożyczenia nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych, których spłatę można rozłożyć na kilkanaście miesięcy. Ze względu na wysokość i długi okres zobowiązania, do zaciągnięcia pożyczki długoterminowej mogą być wymagane niezbędne zaświadczenia.

weź pożyczkę

Najnowsze porady

No items found.