Pożyczka 6000 zł

Pożyczka 6000 zł może być źródłem dodatkowej gotówki w przypadku większych wydatków takich jak remont, zakup samochodu, działki czy organizacji uroczystości. W vivus.pl pożyczka 6000 zł bez zaświadczeń jest możliwa – dla kogo i na jakich zasadach? Już wyjaśniamy.

Kto może dostać pożyczkę 6000 zł?

Pożyczka 6000 zł jest możliwa do uzyskania przez klientów VIVUS. Jeśli nigdy nie brałeś pożyczki w vivus.pl to za pierwszym razem możesz pożyczyć maksymalnie do 3000 zł na 0%RRSO (przykład reprezentatywny na końcu artykułu). O pożyczkę w wysokości 6000 zł możesz wnioskować tylko jeśli jest to twoja kolejna pożyczka w VIVUS – tzn. że wziąłeś już u nas pożyczkę i ją spłaciłeś.

Decyzja o przyznaniu pożyczki 6000 zł jest bardzo szybka, otrzymasz ją po złożeniu wniosku na stronie lub w Profilu Klienta. W VIVUS nie są wymagane żadne dodatkowe zaświadczenia, kontaktujemy się z klientem w celu potwierdzenia danych tylko w wyjątkowych przypadkach.

Na co mogę przeznaczyć pożyczkę w wysokości 6000 zł?

Pożyczka 6000 zł może zostać przeznaczona na dowolny cel. To ty decydujesz, na co wydasz pieniądze – na remont, zakup samochodu czy organizacje przyjęcia weselnego. W vivus.pl nikt nie zapyta cię o cel pożyczki – 6000 zł możesz więc spożytkować jak chcesz. Wszelkie informacje o kwocie pożyczki i terminie jej spłaty będą widoczne w Profilu Klienta, do którego tylko ty masz dostęp online z każdego miejsca 24h na dobę.

Wybierz najlepsze dla siebie warunki pożyczki do 6000 zł?

Najlepsza pożyczka 6000 zł to taka, której koszty i zasady są od początku znane. W vivus.pl wybierasz kwotę pożyczki oraz okres, na jaki chcesz ją wziąć i od razu widzisz całkowitą kwotę pożyczki uwzględniającą RRSO, odsetki i prowizję.