Pożyczka 1000 zł

Pożyczka 1000 zł pomaga pokryć mniejsze i niespodziewane wydatki. Najczęściej są to drobne naprawy w samochodzie, awarie sprzętów domowych lub wydatki związane z różnego rodzaju uroczystościami, takimi jak śluby, chrzciny czy komunie.

Gdzie mogę pożyczyć 1000 zł?

Pożyczka 1000 zł jest możliwa do uzyskania zarówno w banku, jak i instytucjach pozabankowych. Trzeba się jednak liczyć z tym, że uzyskanie pożyczki w banku będzie się wiązać ze spełnieniem formalności, np. przedstawieniem zaświadczenia o dochodach. To z kolei może wydłużyć czas oczekiwania na pożyczkę. W przypadku pożyczek w firmach pożyczkowych, 1000 zł może trafić na nasze konto nawet tego samego dnia.

W vivus.pl przelew zlecany jest natychmiast po wydaniu pozytywnej decyzji o przyznaniu pożyczki 1000 zł. Decyzja jest również ekspresowa – klient otrzymuje ją natychmiast po złożeniu wniosku online i wykonaniu przelewu identyfikacyjnego.

Jakie warunki muszę spełnić, by dostać 1000 zł online?

Pożyczka 1000 zł w vivus.pl dostępna jest dla osób pełnoletnich (19-78 lat), posiadających ważny dowód osobisty, nr telefonu i konto w banku. Nie są wymagane zaświadczenia od pracodawcy więc o 1000 zł mogą wnioskować studenci, freelancerzy, emeryci, osoby bez stałego zatrudnienia.

Wniosek o pożyczkę 1000 zł składa się online. Wystarczy wejść na stronę vivus.pl, wybrać kwotę 1000 zł na suwaku i kliknąć „Weź pożyczkę”. Do wypełnienia wniosku potrzebne będą dane z dowodu osobistego, nr telefonu komórkowego oraz nr konta bankowego. Ostatnim krokiem jest przelew identyfikacyjny na kwotę 1 gr lub 1 zł. W ten sposób VIVUS potwierdza podane we wniosku dane. Przelew identyfikacyjny nie jest konieczny jeśli jesteś już klientem VIVUS i jest to twoja kolejna pożyczka.

Jak sprawdzić, czy warunki pożyczki 1000 zł są dla mnie optymalne?

Analizując warunki pożyczki 1000 zł, warto wziąć pod uwagę czas spłaty, możliwość przedłużenia terminu spłaty oraz koszty pożyczki.

W vivus.pl pierwsza pożyczka do 3000 zł jest za darmo (0%RRSO; przykład reprezentatywny na końcu artykułu). To znaczy, że oddajesz tyle, ile pożyczyłeś. W razie kłopotów ze spłatą w terminie 30 lub 61 dni, warto sprawdzić, czy firma pożyczkowa oferuje możliwość wydłużenia terminu spłaty – w vivus.pl termin spłaty pierwszej pożyczki można wydłużyć dwa razy nawet o 30 dni.

Całkowita kwota pożyczki 1000 zł
Całkowita kwota do spłaty 1000 zł
Całkowity koszt pożyczki 0 zł
Oprocentowanie w skali roku 0%
Umowa na 61 dni

Reprezentatywny przykład dla pierwszej pożyczki udzielanej za pośrednictwem strony internetowej www.vivus.pl, www.vivus.pl/61, aplikacji mobilnej Vivus.pl lub przez telefon: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 0% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 1000 zł; całkowita kwota do zapłaty 1000 zł; oprocentowanie stałe w skali roku 0%; całkowity koszt pożyczki 0 zł; umowa na 61 dni. Stan na 01.07.2022 r.