Łatwe pożyczki

Czy łatwe pożyczki istnieją? Czy pożyczanie pieniędzy zawsze wiąże się z formalnościami oraz dostarczaniem zaświadczeń o zarobkach i zatrudnieniu? Co to znaczy, że pożyczka jest łatwa?

Łatwa pożyczka – co to oznacza?

Łatwa pożyczka to taka, którą można wziąć szybko, bez formalności a pieniądze otrzymuje się błyskawicznie na konto. Dzięki temu można nimi szybko dysponować. Z pewnością można powiedzieć, że VIVUS oferuje łatwe pożyczki, czyli takie, które oszczędzają twój czas, a formalności ograniczają do minimum. Na czym polega łatwość pożyczek w vivus.pl?

  • Wniosek o pożyczkę wypełniasz online, bez wychodzenia z domu.
  • Do wniosku potrzebujesz jedynie danych z dowodu osobistego.
  • Nie potrzebujesz żadnych dodatkowych zaświadczeń.

Czy warunki łatwej pożyczki są opłacalne?

Łatwe pożyczki są opłacalne przede wszystkim dlatego, ze oszczędzają twój czas i dają możliwość otrzymania dodatkowej gotówki właśnie wtedy, gdy jej potrzebujesz. Ta dostępność i szybkość, z jaką możesz dysponować pieniędzmi, jest największą wartością tego typu pożyczek.

Pożyczki w vivus.pl potrafią być nie tylko łatwe, ale też tanie! Pierwsza pożyczka do 3000 zł jest za darmo (0% RRSO – przykład reprezentatywny na końcu artykułu) – to znaczy, że po 30 lub 61 dniach oddasz dokładnie tyle, ile pożyczyłeś.

Czy łatwe pożyczki to bezpieczne pożyczki?

Łatwe pożyczki są bezpieczne, o ile pożyczasz w godnej zaufania instytucji pozabankowej, takiej jak VIVUS. Warto sprawdzić, czy pożyczkodawca należy do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, gdyż wtedy zobowiązany jest do spełniania wysokich standardów etyki i jakości obsługi. VIVUS nie tylko należy do PZIP, ale też wielokrotnie otrzymywał nagrody za standardy obsługi klienta. Poza tym, stabilnie funkcjonuje na polskim rynku od wielu lat, a to też ma duże znaczenie przy wyborze pożyczki.

Warto też zwrócić uwagę, że pozornie zbyt łatwa pożyczka nie musi być bezpieczna. Mowa tu o kuszących ofertach pożyczki bez BIK – mogą być chwytem marketingowym lub służyć wyłudzeniu danych. Dlatego należy w tym przypadku zachować szczególną ostrożność.


Pożyczkodawcą jest Soonly Finance sp. z o.o. Przyznanie pożyczki zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy.

Całkowita kwota pożyczki 1000 zł
Całkowita kwota do spłaty 1000 zł
Całkowity koszt pożyczki 0 zł
Oprocentowanie w skali roku 0%
Umowa na 61 dni

Reprezentatywny przykład dla pierwszej pożyczki udzielanej za pośrednictwem strony internetowej www.vivus.pl, aplikacji mobilnej Vivus.pl lub przez telefon: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 0% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 1000 zł; całkowita kwota do zapłaty 1000 zł; oprocentowanie stałe w skali roku 0%; całkowity koszt pożyczki 0 zł; umowa na 61 dni. Stan na 04.04.2023r.