Łatwe pożyczki

Łatwa pożyczka – co to oznacza?

Łatwa pożyczka – co to oznacza?

Czy łatwe pożyczki istnieją? Czy pożyczanie pieniędzy zawsze wiąże się z formalnościami oraz dostarczaniem zaświadczeń o zarobkach i zatrudnieniu? Co to znaczy, że pożyczka jest łatwa?
Łatwa pożyczka to taka, którą można wziąć szybko, bez formalności a pieniądze otrzymuje się błyskawicznie na konto. Dzięki temu można nimi szybko dysponować. Z pewnością można powiedzieć, że VIVUS oferuje łatwe pożyczki, czyli takie, które oszczędzają twój czas, a formalności ograniczają do minimum. Na czym polega łatwość pożyczek w vivus.pl?

  • Wniosek o pożyczkę wypełniasz online, bez wychodzenia z domu.
  • Do wniosku potrzebujesz jedynie danych z dowodu osobistego.
  • Nie potrzebujesz żadnych dodatkowych zaświadczeń.

weź pożyczkę
Czy warunki łatwej pożyczki są opłacalne?

Czy warunki łatwej pożyczki są opłacalne?

Łatwe pożyczki są opłacalne przede wszystkim dlatego, ze oszczędzają twój czas i dają możliwość otrzymania dodatkowej gotówki właśnie wtedy, gdy jej potrzebujesz. Ta dostępność i szybkość, z jaką możesz dysponować pieniędzmi, jest największą wartością tego typu pożyczek.

Pożyczki w vivus.pl potrafią być nie tylko łatwe, ale też tanie! Pierwsza pożyczka do 3000 zł jest za darmo (0% RRSO – przykład reprezentatywny na końcu artykułu) – to znaczy, że po 30 lub 61 dniach oddasz dokładnie tyle, ile pożyczyłeś.

weź pożyczkę
Czy łatwe pożyczki to bezpieczne pożyczki?

Czy łatwe pożyczki to bezpieczne pożyczki?

Łatwe pożyczki są bezpieczne, o ile pożyczasz w godnej zaufania instytucji pozabankowej, takiej jak VIVUS. Warto sprawdzić, czy pożyczkodawca należy do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, gdyż wtedy zobowiązany jest do spełniania wysokich standardów etyki i jakości obsługi. VIVUS nie tylko należy do PZIP, ale też wielokrotnie otrzymywał nagrody za standardy obsługi klienta. Poza tym, stabilnie funkcjonuje na polskim rynku od wielu lat, a to też ma duże znaczenie przy wyborze pożyczki.

Warto też zwrócić uwagę, że pozornie zbyt łatwa pożyczka nie musi być bezpieczna. Mowa tu o kuszących ofertach pożyczki bez BIK – mogą być chwytem marketingowym lub służyć wyłudzeniu danych. Dlatego należy w tym przypadku zachować szczególną ostrożność.


weź pożyczkę