Szybko pożyczysz na dowód do 8000 złotych gotówki

Jak szybkie są szybkie pożyczki gotówkowe?

Jak szybkie są szybkie pożyczki gotówkowe?

Szybkie pożyczki gotówkowe w vivus.pl to gwarancja szybkiej gotówki dzięki uproszczonemu systemowi wnioskowania, ekspresowej weryfikacji pożyczkobiorcy i błyskawicznemu transferowi gotówki na konto klienta. Wniosek o pożyczkę możesz złożyć kiedy chcesz i gdzie tylko chcesz!

Kiedy składasz wniosek o pożyczkę gotówkową zależy ci na tym, aby pieniądze jak najszybciej trafiły na twoje konto. W vivus.pl postaraliśmy się maksymalnie uprościć proces udzielania pożyczki. Czas od złożenia wniosku do wypłaty gotówki to naprawdę chwila.

Szybki wniosek online

Wniosek o pożyczkę możesz złożyć na trzy sposoby: przez Internet, telefon lub aplikację mobilną. Każda z tych metod pozwala na sprawne przeprowadzenie procesu wnioskowania – żeby to zrobić nie musisz nawet wychodzić z domu.

Ekspresowa weryfikacja

Wystarczy, że wybierzesz kwotę pożyczki i okres spłaty, podasz swoje dane i wykonasz jednorazowy przelew weryfikacyjny – im szybciej wykonasz przelew tym szybciej podejmiemy decyzję o przyznaniu pożyczki.

Błyskawiczny przelew gotówki

Jeśli otrzymasz pozytywną decyzję pożyczkową pieniądze trafią na twoje konto wraz z pierwszą sesją twojego banku.

weź pożyczkę
Czy szybka pożyczka gotówkowa jest dla mnie?

Czy szybka pożyczka gotówkowa jest dla mnie?

Oczywiście! Każdy z nas boryka się z nieprzewidzianymi wydatkami lub po prostu chce skorzystać ze spontanicznych okazji zakupowych – szybka i prosta forma pożyczki gotówkowej w vivus.pl to oferta właśnie dla tych, którzy potrzebują szybkiego zastrzyku gotówki. W vivus.pl nie musisz przedstawiać żadnych dokumentów czy zaświadczeń o zatrudnieniu. Nawet jeśli posiadasz inne kredyty lub pożyczki a zależy ci na dodatkowej gotówce – możesz wnioskować o szybką pożyczkę online. Sprawdzimy, czy nie zalegasz z ich spłatą.

Żeby złożyć wniosek o pożyczkę musisz spełnić tylko kilka podstawowych warunków:

 • być w wieku od 19 do 78 lat,
 • posiadać aktywny numer telefonu komórkowego,
 • adres e-mail,
 • konto osobiste w banku,
 • pełną zdolność do czynności prawnych,
 • być konsumentem w rozumieniu przepisów ustawy o kredycie konsumenckim,
 • uzyskać pozytywną ocenę zdolności kredytowej,
 • zawrzeć z nami umowę pożyczki.

Jeśli spełniasz powyższe warunki i potrzebujesz szybkiej pożyczki gotówkowej z krótkim terminem spłaty – nie wahaj się i złóż wniosek a my zajmiemy się resztą.

weź pożyczkę
Szybkie pożyczki – dlaczego i kiedy warto się o nie starać?

Szybkie pożyczki – dlaczego i kiedy warto się o nie starać?

Szybkie pożyczki gotówkowe w VIVUS to nie tylko gwarancja ekspresowej gotówki przy minimum formalności. Pożyczki online podlegają mniejszym restrykcjom niż kredyty i pożyczki oferowane przez banki. Warto więc rozważyć ich zaciągnięcie szczególnie wtedy, gdy:

 • jesteś studentem lub dopiero wchodzisz na rynek pracy

Możesz mieć problemy z zaciągnięciem kredytu ze względu na niestabilność zatrudnienia lub brak historii kredytowej.

 • masz niską zdolność kredytową

Jesteś zatrudniony na umowę o dzieło lub umowę zlecenie, a więc nie masz wymaganych zaświadczeń o zatrudnieniu do przedłożenia, przez co w ocenie banku masz niską wiarygodność spłaty zaciągniętego zobowiązania.

 • masz niespodziewane wydatki

Awaria w mieszkaniu, zaliczka na organizację przyjęcia, leczenie stomatologiczne – wiele takich niespodziewanych spraw pojawia się każdego dnia – są to nagłe wydatki, z którymi nie można zwlekać, nie można też ich rozłożyć na raty. Z pomocą może przyjść szybka pożyczka gotówkowa online w vivus.pl – nie musisz podawać celu pożyczki – pożyczasz ile chcesz na ile chcesz.

 • potrzebujesz szybkiej gotówki na spontaniczne zakupy

Jeśli akurat trafiła ci się świetna oferta wakacji lub sukienka, o której marzyłaś akurat jest na wyprzedaży musisz działać błyskawicznie – szybka pożyczka gotówkowa może być idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą skorzystać z niepowtarzalnych okazji.

 • potrzebujesz pożyczki gotówkowej na krótki czas

Czasami okazuje się, że zgromadzone przez nas środki są niewystarczające. Jeśli musisz na szybko załatać dziurę w budżecie świetnie sprawdzi się pożyczka gotówkowa z krótkim terminem spłaty. Możesz pożyczyć brakującą kwotę i spłacić ją przy okazji kolejnej wypłaty.

weź pożyczkę