Jak uzyskać najtańszą pożyczkę?

Najtańsza pożyczka, czyli jaka? To pożyczka z RRSO 0% – taka, w której oddajesz tyle, ile pożyczyłeś, bez dodatkowych kosztów i opłat. Najtańsza pożyczka powinna być również dostępna dla Ciebie – tzn. że wnioskowanie o nią nie wymaga szeregu formalności i spełnienia warunków, których w aktualnej sytuacji życiowej nie jesteś w stanie spełnić. W przypadku najtańszych pożyczek warto też pamiętać o bezpieczeństwie i ostrożnie wybrać firmę, która ją oferuje.

Jak znaleźć najtańszą pożyczkę?

Aby znaleźć najtańszą pożyczkę można przeglądać aktualne rankingi kredytów i pożyczek – zwykle są one aktualizowane co miesiąc. Warto też szukać oferty pierwszej darmowej pożyczki 0% RRSO (przykład reprezentatywny na końcu artykułu/na dole strony) w instytucjach pozabankowych. W vivus.pl najtańsza pożyczka to właśnie ta pierwsza – można pożyczyć do 3000 zł przy 0%RRSO. Na spłatę pierwszej pożyczki w vivus.pl możesz mieć nawet 61 dni.

Czy najtańsza pożyczka to zawsze pożyczka najlepsza?

Najtańsza pożyczka nie zawsze jest najlepsza, zwłaszcza gdy trudno spełnić wymagania związane ze zdolnością kredytową albo do złożenia wniosku wymagane są zaświadczenia o zatrudnieniu od pracodawcy. Najtańsza pożyczka nie zawsze też będzie najszybsza – dopełnienie formalności wymaga czasu.

W vivus.pl najtańsza oferta pierwszej pożyczki jest najtańsza, szybka, nie wymaga formalności, składania zaświadczeń i można ją otrzymać bez wychodzenia z domu, całkowicie przez Internet.

Do złożenia wniosku online w vivus.pl potrzebne są dane z aktualnego dowodu osobistego, numer telefonu, adres email i numer konta bankowego. Dane wpisane we wniosku potwierdza się za pomocą przelewu identyfikacyjnego. Po wykonaniu przelewu niemal natychmiast otrzymujemy decyzję o pożyczce.

Najtańsze pożyczki a bezpieczeństwo

Najtańsze pożyczki bez BIK i sprawdzania pożyczkobiorcy mogą być niebezpieczne. Legalnie i etycznie działające firmy pożyczkowe dbają o bezpieczeństwo finansowe klientów, dlatego sprawdzają ich w BIK i bazach dłużników. Warto uważać na oferty najtańszych pożyczek bez BIK, mogą być chwytem marketingowym lub służyć wyłudzeniu danych. Dlatego zawsze przed zaciągnięciem pożyczki należy sprawdzić firmę oraz opinie o niej. Najbezpieczniejsze są pożyczki w firmach działających na rynku od wielu lat, takie, które w sposób transparentny przedstawiają ofertę, nie ukrywają kosztów oraz te, z których oferty skorzystało już wielu klientów.


Pożyczkodawcą jest Soonly Finance sp. z o.o. Przyznanie pożyczki zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy.

Całkowita kwota pożyczki 1000 zł
Całkowita kwota do spłaty 1000 zł
Całkowity koszt pożyczki 0 zł
Oprocentowanie w skali roku 0%
Umowa na 61 dni

Reprezentatywny przykład dla pierwszej pożyczki udzielanej za pośrednictwem strony internetowej www.vivus.pl, aplikacji mobilnej Vivus.pl lub przez telefon: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 0% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 1000 zł; całkowita kwota do zapłaty 1000 zł; oprocentowanie stałe w skali roku 0%; całkowity koszt pożyczki 0 zł; umowa na 61 dni. Stan na 04.04.2023r.