Pożyczka 3000 zł

Pożyczka 3000 zł dla nowych klientów – na czym polega?

Pożyczka 3000 zł dla nowych klientów – na czym polega?

Pożyczka 3000 zł – potrzebujesz dokładnie takiej kwoty? Vivus.pl ma dla ciebie ofertę niezależnie od tego, czy jesteś już naszym klientem czy dopiero nim się staniesz. Jak możesz pożyczyć 3000 zł w VIVUSIE?

Pożyczka 3000 zł dla nowych klientów VIVUSA jest wyjątkowo atrakcyjna. Dlaczego? Bo za pierwszym razem możesz pożyczyć do 3000 zł na 0% RRSO (przykład reprezentatywny na końcu artykułu). Pierwsza pożyczka udzielana jest na 61 dni. Po tym czasie będziesz musiał zwrócić dokładnie taką kwotę, jaką pożyczyłeś, bez żadnych dodatkowych kosztów. Czy można sobie wyobrazić lepszą ofertę pożyczki? Wystarczy złożyć wniosek online i czekać na pozytywną decyzję o przyznaniu pożyczki.

weź pożyczkę
Pożyczka 3000 zł dla stałych klientów – jakie warunki?

Pożyczka 3000 zł dla stałych klientów – jakie warunki?

Jeśli jesteś już klientem VIVUSA, możesz pożyczyć nie tylko 3000 zł, ale nawet więcej – aż do 8000 zł na 30 dni (RRSO 319,4 %). Aby wnioskować o pożyczkę 3000 zł jako stały klient wystarczy, że zalogujesz się do swojego Panelu Klienta i wyślesz wniosek o pożyczkę. VIVUS posiada już twoje dane więc wszystko przebiega jeszcze szybciej – wystarczy, że zaznaczysz kwotę pożyczki 3000 zł na suwaku. Zobaczysz wtedy tabelkę ze wszystkimi kosztami pożyczki i całkowitą kwotą do spłaty – VIVUS w sposób transparentny pokazuje, ile finalnie będziesz musiał spłacić.

weź pożyczkę
Kto może dostać pożyczkę 3000 zł?

Kto może dostać pożyczkę 3000 zł?

O pożyczkę 3000 zł może wnioskować każdy, kto ma  aktualny dowód osobisty lub paszport (jeśli nie jesteś obywatelem Polski), numer telefonu komórkowego, adres email oraz posiada konto w banku. Nie są wymagane żadne dodatkowe zaświadczenia.

W przypadku pierwszej pożyczki wystarczy wypełnić prosty wniosek online danymi z dowodu osobistego lub paszportu oraz wykonać przelew identyfikacyjny na kwotę 1gr lub 1zł w celu potwierdzenia danych. Im szybciej wykonasz przelew, tym szybciej otrzymasz decyzję o pożyczce.

Stali klienci wnioskują o pożyczkę 3000 zł w Panelu Klienta, do którego mają dostęp 24h. Nie ma potrzeby wprowadzania i potwierdzania danych jeśli są nadal aktualne.

weź pożyczkę