Pożyczka na 30 dni

Dla kogo pożyczka na miesiąc będzie optymalnym rozwiązaniem?

Dla kogo pożyczka na miesiąc będzie optymalnym rozwiązaniem?

Kiedy możesz potrzebować pożyczki na 30 dni? Najczęściej w nagłych i niespodziewanych sytuacjach, które nadwyrężają comiesięczny budżet domowy. Co powinieneś wiedzieć o pożyczkach udzielanych na miesiąc?

Pożyczka na 30 dni nazywana jest potocznie chwilówką, gdyż jest to pożyczka z krótkim terminem spłaty. Udzielana jest przez firmy pozabankowe, dzięki temu proces weryfikacji jest bardzo szybki i uproszczony, zwykle możliwy do przeprowadzenia całkowicie online, bez zaświadczeń.

Oferta pożyczki na 30 dni skierowana jest do szerokiego grona konsumentów – aby złożyć wniosek w vivus.pl wystarczy mieć 19-78 lat, posiadać konto bankowe, adres email i numer telefonu. Firmy pożyczkowe w przeciwieństwie do banków, nie potrzebują zaświadczeń od pracodawcy, kopii umów potwierdzających zatrudnienie, sprawdzają swoich klientów w BIK i innych rejestrach, ale mniej restrykcyjnie podchodzą do weryfikacji. Dzięki temu z pożyczki mogą skorzystać:

  • studenci i osoby młode, które nie posiadają rozbudowanej historii kredytowej;
  • emeryci i renciści;
  • osoby bez stałego źródła dochodów: freelancerzy, osoby zatrudnione na umowę zlecenie czy o dzieło;
  • osoby, których znaczącą część dochodu stanowią zasiłki i świadczenia.

weź pożyczkę
W jakich okolicznościach warto wziąć pożyczkę na 30 dni?

W jakich okolicznościach warto wziąć pożyczkę na 30 dni?

Pożyczka na miesiąc może okazać się przydatna w sytuacjach nagłych i takich, gdy pieniędzy potrzebujemy właściwie „na już” – to może być naprawa samochodu, sprzętu AGD, wykupienie okazyjnej oferty wakacji czy wpłacenie zaliczki na poczet uroczystości rodzinnej. Pożyczka na 30 dni może podratować miesięczny budżet domowy, a zobowiązanie możemy spłacić z następnej pensji.

weź pożyczkę
Jak szybko mogę otrzymać pożyczkę na 30 dni?

Jak szybko mogę otrzymać pożyczkę na 30 dni?

Pożyczka na 30 dni w VIVUS jest dostępna dla powracających klientów. Aby ją otrzymać należy złożyć wniosek online. To znaczy, że wystarczy wejść na stronę vivus.pl, wybrać kwotę pożyczki i kliknąć „Weź pożyczkę” i potwierdzić. Decyzja o przyznaniu bądź nieprzyznaniu pożyczki jest niemal natychmiastowa.

weź pożyczkę

Najnowsze porady

No items found.