Pożyczka na 30 dni

Kiedy możesz potrzebować pożyczki na 30 dni? Najczęściej w nagłych i niespodziewanych sytuacjach, które nadwyrężają comiesięczny budżet domowy. Co powinieneś wiedzieć o pożyczkach udzielanych na miesiąc?

Dla kogo pożyczka na miesiąc będzie optymalnym rozwiązaniem?

Pożyczka na 30 dni nazywana jest potocznie chwilówką, gdyż jest to pożyczka z krótkim terminem spłaty. Udzielana jest przez firmy pozabankowe, dzięki temu proces weryfikacji jest bardzo szybki i uproszczony, zwykle możliwy do przeprowadzenia całkowicie online, bez zaświadczeń.

Oferta pożyczki na 30 dni skierowana jest do szerokiego grona konsumentów – aby złożyć wniosek w vivus.pl wystarczy mieć 19-78 lat, posiadać konto bankowe, adres email i numer telefonu. Firmy pożyczkowe w przeciwieństwie do banków, nie potrzebują zaświadczeń od pracodawcy, kopii umów potwierdzających zatrudnienie, sprawdzają swoich klientów w BIK i innych rejestrach, ale mniej restrykcyjnie podchodzą do weryfikacji. Dzięki temu z pożyczki mogą skorzystać:

  • studenci i osoby młode, które nie posiadają rozbudowanej historii kredytowej;
  • emeryci i renciści;
  • osoby bez stałego źródła dochodów: freelancerzy, osoby zatrudnione na umowę zlecenie czy o dzieło;
  • osoby, których znaczącą część dochodu stanowią zasiłki i świadczenia.

W jakich okolicznościach warto wziąć pożyczkę na 30 dni?

Pożyczka na miesiąc może okazać się przydatna w sytuacjach nagłych i takich, gdy pieniędzy potrzebujemy właściwie „na już” – to może być naprawa samochodu, sprzętu AGD, wykupienie okazyjnej oferty wakacji czy wpłacenie zaliczki na poczet uroczystości rodzinnej. Pożyczka na 30 dni może podratować miesięczny budżet domowy, a zobowiązanie możemy spłacić z następnej pensji.

Jak szybko mogę otrzymać pożyczkę na 30 dni?

Pożyczka na 30 dni w VIVUS jest dostępna dla powracających klientów. Aby ją otrzymać należy złożyć wniosek online. To znaczy, że wystarczy wejść na stronę vivus.pl, wybrać kwotę pożyczki i kliknąć „Weź pożyczkę” i potwierdzić. Decyzja o przyznaniu bądź nieprzyznaniu pożyczki jest niemal natychmiastowa.

Całkowita kwota pożyczki 1000 zł
Całkowita kwota do spłaty 1000 zł
Całkowity koszt pożyczki 0 zł
Oprocentowanie w skali roku 0%
Umowa na 61 dni

Reprezentatywny przykład dla pierwszej pożyczki udzielanej za pośrednictwem strony internetowej www.vivus.pl, www.vivus.pl/61, aplikacji mobilnej Vivus.pl lub przez telefon: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 0% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 1000 zł; całkowita kwota do zapłaty 1000 zł; oprocentowanie stałe w skali roku 0%; całkowity koszt pożyczki 0 zł; umowa na 61 dni. Stan na 01.07.2022 r.