Pożyczka gotówkowa

Czasem zdarza się tak, że nasze życiemoże wywrócić się do góry nogami w ciągu 15 minut. Nie pomoże tu żadenszczegółowy plan, los jest nieprzewidywalny! W takich sytuacjach częstopotrzebna jest nam dodatkowa gotówka. Vivus.pl pozostawia swobodę w doborzewarunków okresu trwania i wysokości pożyczki gotówkowej. Maszwięc od początku pełną kontrolę nad swoimi wydatkami. Samodzielnie ustalaszwysokość pożyczki i datę jej spłaty.

Pożyczka gotówkowa nie musi mieć prowizji – sprawdź

Pożyczka gotówkowa bez prowizji istniejei ma się bardzo dobrze – przynajmniej u nas. Każdy nowy klient ma w Vivusspecjalne warunki – oprocentowanie pożyczek gotówkowych w przypadku pierwszegozobowiązania wynosi jedyne 0%. Nie musisz już myśleć o obliczaniu kosztówswojej pożyczki gotówkowej, ponieważ po prostu ich nie ma. Przykład? Jeśliotrzymujesz od nas 3000 złotych swojej pierwszej pożyczki gotówkowej online,dokładnie tyle oddajesz (RRSO 0%). Wyznaczamy jasne zasady, które rozumiejąobie strony, dlatego mamy tylu zadowolonych klientów. Jeśli chcesz znaleźć sięwśród nich, wystarczy, że wybierzesz najlepszą ofertę pożyczki gotówkowej,czyli taką bez prowizji i dodatkowych kosztów.*

Pożyczka gotówkowa w domu klienta

Bardzo ważne jest to, że w Vivus wkażdej chwili możesz dostać pożyczkę nie wychodząc z domu. Zepsute auto, sprzętdomowy, konieczność remontu, a może nagły wyjazd, którego nie można przesunąć?Wszytko to może sprawić, że będziemy musieli sięgnąć po wsparcie finansowe. WVivus.pl otrzymasz je błyskawicznie.

pożyczka gotówkowa w Vivus

Dlaczego warto wziąć pożyczkę?

Pierwsza pożyczka gratis

Dla nowych Klientów pierwsza pożyczka unas jest za darmo (RRSO 0%). Możesz pożyczyć do 3000 zł na 30 dni. Darmowapożyczka gotówkowa w Vivus to dobry wybór dla ciebie. W przypadku pierwszejpożyczki nie ponosisz żadnych opłat i za pierwszym razem zwracasz dokładniepożyczoną kwotę (RRSO 0%). Dlatego właśnie pierwsza pożyczka gotówkowa w Vivusjest tak atrakcyjna. Bez kosztów, bez zmartwień.

Szybka decyzja o udzielenie pożyczki

Vivus.pl przygotował doskonałąpropozycję dla każdego, niezależnie od jego dochodów. Decyzja odnośnieprzyznania pożyczki w Vivus.pl zajmuje tylko chwilę. Czasami musisz działaćnaprawdę szybko. Ekspresowa pożyczka jest możliwa, zawsze gdy zaistnieje takapotrzeba. Pożyczka bez umowy o pracę to minimum formalności, ale maksimum elastycznościi zrozumienia Twoich potrzeb. W Vivus.pl rozumiemy, że los potrafi płataćfigle, a z niektórymi rzeczami nie możesz czekać, dlatego działamy tak, aby jaknajszybciej dostarczyć Ci środki.

Pierwsza pożyczka gotówkowa na jasnych zasadach

Korzystna pożyczka gotówkowa w Vivus toznakomita alternatywa dla innych form pomocy finansowej. Wystarczy wypełnićformularz na stronie i potwierdzić swoje dane przelewem jednego grosza. Potemmożna tylko czekać na decyzję o przyznaniu środków, a wszystko to bez chodzeniado instytucji i proszenia znajomych o pieniądze. Taka pożyczka od ręki jestwygodnym sposobem na błyskawiczne doładowanie swojego konta środkami, azaoszczędzony czas możesz wykorzystać, na co tylko chcesz, np. planując wydatkina kolejny miesiąc. Zastanawiasz się, gdzie najlepiej wziąć pożyczkęgotówkową? To proste – tam, gdzie jest szybko i bez kosztów.

Bez kolejek i czekania – pożyczka gotówkowa w domu klienta

Wygodny i przejrzysty panel użytkownikapozwala na swobodny wybór kwoty i terminu spłaty pożyczki. Cały czas jesteś nabieżąco, bo zawsze wiesz, jaką kwotę masz do spłaty. Pożyczka może być na Twoimkoncie ekspresowo i to Ty decydujesz, jak ją wykorzystasz. Nie musisz wykazywaćcelów, na które potrzebujesz pieniędzy. Najlepsza pożyczka gotówkowa bez zaświadczeń toelastyczne rozwiązanie, które sprawdza się w każdej sytuacji życiowej. Nawszystkie pytania i wątpliwości odpowiedzą nasi konsultanci pod numerem 221 221227. Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Wejdź na stronę www.vivus.pl i sprawdź,jakie to proste.

Zobacz, jak Jakub wykorzystał pożyczkę w sytuacji awaryjnej

27-letni Jakub był bardzopodekscytowany, ponieważ wspólnie z najlepszymi kolegami zaplanował wyjazd zokazji jego wieczoru kawalerskiego. Cel był jeden – pojechać do oddalonych oponad 350 km od Warszawy Borów Tucholskich. Jakub wiedział, że to ostatniaokazja, aby powspominać męskie przygody w takim towarzystwie. Organizację wziąłna siebie, co jest dość wyjątkowe, jeśli chodzi o tę okazję, ale chciał miećcałkowitą kontrolę nad wydarzeniem. Koledzy pana młodego byli z różnych częściPolski, a najważniejszy gość, brat Kuby, przyjechał aż z Australii.

Wszystko było dopięte na ostatni guzik,jednak dzień przed wyjazdem samochód Kuby odmówił mu posłuszeństwa. Nie byłobyproblemu, gdyby ktoś z gości przyjechał swoim autem, lecz wszyscy zostawilipojazdy w domu. W końcu zmęczenie po takiej zabawie może dać w kość podczasprowadzenia. Pan młody nie miał dużo czasu do namysłu, a transport publicznyodpadał.

Kuba pomyślał, że właściwie i tak miałwybrać się do mechanika, więc nie ma tego złego, samochód po prostu trzebanaprawić. Mężczyzna miał bardzo napięty budżet, a nie chciał rezygnować zwyjazdu. Postanowił wziąć szybką pożyczkę gotówkową,którą miał zamiar uregulować zaraz po wypłacie.

– Wielu moich znajomychskorzystało z tej opcji, ale ja podchodziłem do tego ostrożnie. Kiedy upewniłemsię, że to bezpieczny sposób na zastrzyk dodatkowych pieniędzy, nie wahałemsię. W końcu firmy mają w swojej ofercie pożyczki gotówkowe bez prowizji. Przecieżwszystko jest dla ludzi, prawda? W efekcie nie dopłaciłem nic do swojejchwilówki, a samochód został naprawiony w porę – wytłumaczył Jakub.

Wziął pożyczkę gotówkową na dowód, którą spłacił powypłacie. Wieczór kawalerski przeszedł najśmielsze oczekiwania Jakuba, ponieważokazało się, jak dobrze znają go bliscy. Był grill, paintball i spływ kajakowy,czyli wszystkie atrakcje, jakie Kuba lubi najbardziej. Z pewnością te chwilezapamięta jeszcze na długo, a wszystko ocaliła korzystna ofertapożyczki gotówkowej, którą znalazł w sieci.

Zalety pożyczki gotówkowej w Vivus

Ekspresowa pożyczka gotówkowa

Otrzymasz pieniądze tak szybko, jaktylko jest to możliwe. Po otrzymaniu pozytywnej decyzji kredytowej środkiznajdą się na twoim koncie błyskawicznie.

Pożyczka gotówkowa bez prowizji

Pierwsza pożyczka u nas jest za darmo,dlatego nie musisz przejmować się obliczaniem ostatecznych kosztówzobowiązania. Zwracasz dokładnie taką sumę, jaką pożyczyłeś pod warunkiemdokonania spłaty pożyczki w terminie. Bez prowizji i innych opłat (RRSO 0%).

Zaufany pożyczkodawca

Jesteśmy na rynku już od lat, dziękiczemu znamy specyfikę branży i znamy potrzeby Klientów. Udzielamy korzystnychpożyczek gotówkowych, dlatego możemy pochwalić się wieloma sukcesami ipozytywnymi opiniami zadowolonych pożyczkobiorców.

--

Całkowita kwota pożyczki 1000 zł
Całkowita kwota do spłaty 1000 zł
Całkowity koszt pożyczki 0 zł
Oprocentowanie w skali roku 0%
Umowa na 61 dni

Reprezentatywny przykład dla pierwszej pożyczki udzielanej za pośrednictwem strony internetowej www.vivus.pl, www.vivus.pl/61, aplikacji mobilnej Vivus.pl lub przez telefon: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 0% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 1000 zł; całkowita kwota do zapłaty 1000 zł; oprocentowanie stałe w skali roku 0%; całkowity koszt pożyczki 0 zł; umowa na 61 dni. Stan na 01.07.2022 r.