Pożyczka 4000 zł

Pożyczka 4000 zł dostępna od ręki może być ratunkiem w niespodziewanych sytuacjach – awaria samochodu czy zalane mieszkanie wymagają szybkiej dodatkowej gotówki. Dodatkowe 4000 zł to też wsparcie w momentach, w których wydatki przekraczają nasz budżet miesięczny – wakacje, wyprawka szkolna czy remont.

Czy każdy może zostać pożyczkę 4000 zł?

Pożyczka 4000 zł w vivus.pl (TUTAJ POWINNO BYĆ RRSO) to zero formalności i bardzo szybkie pieniądze. To wszystko dzięki procedurze online – wniosek składasz przez Internet, bez wychodzenia z domu. Do wypełnienia wniosku wystarczy ci aktualny dowód osobisty, adres email, numer telefonu i konta bankowego. Aby złożyć wniosek musisz mieć też od 19 do 78 lat.

Jeśli to twoja pierwsza pożyczka w vivus.pl – możesz pożyczyć maksymalnie do 3000 zł na 30 lub 61 dni. Największą zaletą pierwszej pożyczki jest 0%RRSO (przykład reprezentatywny na końcu artykułu) – to znaczy, że będziesz musiał spłacić dokładnie taką samą kwotę, jaką pożyczyłeś.

Pożyczka 4000 zł możliwa jest w vivus.pl jako kolejna pożyczka – tzn. że możesz wnioskować o 4000 zł tylko jeśli wziąłeś już pożyczkę w vivus.pl i ją spłaciłeś. Wystarczy wtedy, że zalogujesz się do swojego Profilu Klienta, wybierzesz kwotę i klikniesz „Weź pożyczkę”. W przypadku kolejnej pożyczki nie jest potrzebny przelew identyfikacyjny, gdyż twoje dane zostały już zweryfikowane przy pierwszej pożyczce. Nie są wymagane zaświadczenia od pracodawcy więc o 4000 zł mogą wnioskować nawet studenci, przedstawiciele wolnych zawodów, emeryci, osoby bez stałego zatrudnienia.

Decyzja o przyznaniu pożyczki jest ekspresowa. W vivus.pl przelew zlecany jest natychmiast po wydaniu pozytywnej decyzji o przyznaniu pożyczki 4000 zł.

Pożyczam 4000 zł. Ile spłacę?

W vivus.pl wszystkie koszty pożyczki są transparentne i wybierając kwotę pożyczki na suwaku, od razu widzisz, ile będziesz musiał spłacić. Zobaczysz tabelkę zawierającą wszystkie koszty: odsetki, prowizję, RRSO. Na końcu wytłuszczona będzie całkowita kwota do spłaty. W tabelce będzie też zaznaczona data spłaty.

Jak szukać bezpiecznej pożyczki do 4000 zł?

Bezpieczna pożyczka do 4000 zł to pożyczka w legalnie i etycznie działającej firmie pożyczkowej o stabilnej pozycji. VIVUS działa na polskim rynku usług finansowych od 2012. Wielokrotnie nagradzany za standardy jakości obsługi klienta. Tylko do końca 2021 roku w serwisie vivus.pl zarejestrowało się ponad 2 miliony klientów.

Warto uważać na firmy, które oferują pożyczki bez BIK, takie, o których nigdy nie słyszeliśmy i nie możemy znaleźć opinii klientów – mogą być próbą wyłudzenia danych osobowych lub oszustwa.

Całkowita kwota pożyczki 1000 zł
Całkowita kwota do spłaty 1000 zł
Całkowity koszt pożyczki 0 zł
Oprocentowanie w skali roku 0%
Umowa na 61 dni

Reprezentatywny przykład dla pierwszej pożyczki udzielanej za pośrednictwem strony internetowej www.vivus.pl, www.vivus.pl/61, aplikacji mobilnej Vivus.pl lub przez telefon: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 0% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 1000 zł; całkowita kwota do zapłaty 1000 zł; oprocentowanie stałe w skali roku 0%; całkowity koszt pożyczki 0 zł; umowa na 61 dni. Stan na 01.07.2022 r.