Pożyczka 5000 zł

Kto może wziąć pożyczkę 5000 zł?

Kto może wziąć pożyczkę 5000 zł?

Potrzebujesz 5 tys. zł, myślisz o pożyczce? Dobrze trafiłeś! W vivus.pl twoja kolejna pożyczka może być udzielona na taką kwotę, a nawet nieco wyższą. Kto może wziąć pożyczkę 5000 zł i jak wybrać najlepszą propozycję? Sprawdź naszą ofertę i zrealizuj swoje plany!

Pożyczkę na 5 tys. może wziąć każdy, kto już raz korzystał ze zobowiązania w firmie VIVUS. Aby uzyskać pierwszą pożyczkę, trzeba przejść prosty proces online, który polega na trzech krokach. Najpierw określamy kwotę i czas spłaty pożyczki, następnie wypełniamy formularz i robimy przelew weryfikacyjny. Jeśli decyzja będzie pozytywna, wtedy na naszym koncie, w krótkim czasie, pojawi się gotówka.

weź pożyczkę
Pierwsza pożyczka do 3000 zł

Pierwsza pożyczka do 3000 zł

Pierwszą pożyczkę w VIVUS możemy wziąć na kwotę do do 3000 zł, na okres 30 dni (RRSO 0%). Dodatkowo dostępna jest oferta 3000 zł na 61 dni dla nowych klientów. (RRSO 0%). Aby złożyć wniosek o pożyczkę należy:

  • mieć od 19 do 78 lat;
  • posiadać aktywny numer telefonu komórkowego oraz adres e-mail;
  • być posiadaczem bankowego konta osobistego;
  • mieć zdolność do czynności prawnych;
  • być konsumentem w rozumieniu przepisów ustawy o kredycie konsumenckim.

weź pożyczkę
Kolejna pożyczka – 5000 zł i więcej, nawet do 8000 zł

Kolejna pożyczka – 5000 zł i więcej, nawet do 8000 zł

W przypadku, gdy spłacimy pierwsze zobowiązanie o czasie, możemy wnioskować o pożyczkę na 5000 zł. Jest również możliwość uzyskania większej kwoty – nawet do 8000 zł na 30 dni.

weź pożyczkę
Jak wybrać najlepszą ofertę pożyczki do 5000 zł?

Jak wybrać najlepszą ofertę pożyczki do 5000 zł?

Wybierając najlepszą ofertę pożyczki do 5000 zł, powinniśmy zwrócić uwagę na koszty pożyczki oraz to, czy są one przedstawione w sposób jasny i przejrzysty.

  • Koszty pożyczki przedstawione w jasny i przejrzysty sposób Procedura składania wniosku powinna być szybka, prosta, a umowa pożyczki nie powinna zawierać ukrytych zapisów dodatkowych. VIVUS dysponuje prostym kalkulatorem, dzięki czemu wystarczy przesunąć suwak, aby dokładnie obliczyć koszty pożyczki. Dzięki temu mamy kontrolę nad wysokością zobowiązania i sami ustalamy, kiedy je spłacimy. Możemy, więc dowolnie sterować ustawieniami, by wybrać odpowiadającą naszym potrzebom ofertę. Dokładnie znamy wszystkie opłaty i warunki pożyczki, co sprawia, że podczas składania wniosku możemy czuć się bezpieczni.
  • Pożyczka 5000 zł całkowicie internetowa to szybkie pieniądze na koncie Trzeba pamiętać także o tym, by procedura wzięcia pożyczki do 5000 zł była w całości internetowa. Przyspieszy to znacznie czas od złożenia wniosku do wypłacenia gotówki na konto. Nie będziemy musieli wychodzić z domu, tracić czasu w kolejkach i okienkach bankowych, a także przedstawiać dodatkowych zaświadczeń potwierdzających nasze zarobki.

W przypadku pożyczki 5 tys. zaciągniętej na vivus.pl potrzebny będzie aktualny dowód osobisty. Procedura przyznania pożyczki jest szybka i przejrzysta, całkowicie online, a po pozytywnej decyzji do swojej dyspozycji mamy przyjazny profil klienta (na stronie www i w aplikacji mobilnej). Znajdziemy tam wszystkie informacje dotyczące zaciągniętej pożyczki, a także samodzielnie będziemy mogli zarządzać jej spłatą w ramach możliwości, które oferuje firma VIVUS.

weź pożyczkę
Czy mogę starać się o pożyczkę do 5 tys. zł?

Czy mogę starać się o pożyczkę do 5 tys. zł?

Każdy klient VIVUSa, który wziął pierwszą pożyczkę i spłacił ją w terminie, może starać się o pożyczkę do 5 tys. zł. Pierwsza pożyczka to świetny sposób na dodatkową gotówkę, a jednocześnie konieczny etap, który musimy przejść, aby uzyskać większą kwotę. Warunkiem jest pełnoletność i pełna zdolność do czynności prawnych, a także posiadanie aktualnego dowodu osobistego i konta w banku. Jeśli spełniamy te warunki i została nam udzielona pierwsza pożyczka, wtedy możemy zaciągnąć kolejną, której kwota będzie wyższa. Buduje to naszą historię w systemie i zwiększa wiarygodność.

weź pożyczkę

Najnowsze porady

No items found.