Pożyczka 5000 zł

Potrzebujesz 5 tys. zł, myślisz o pożyczce? Dobrze trafiłeś! W vivus.pl twoja kolejna pożyczka może być udzielona na taką kwotę, a nawet nieco wyższą. Kto może wziąć pożyczkę 5000 zł i jak wybrać najlepszą propozycję? Sprawdź naszą ofertę i zrealizuj swoje plany!

Kto może wziąć pożyczkę 5000 zł?

Pożyczkę na 5 tys. może wziąć każdy, kto już raz korzystał ze zobowiązania w firmie VIVUS. Aby uzyskać pierwszą pożyczkę, trzeba przejść prosty proces online, który polega na trzech krokach. Najpierw określamy kwotę i czas spłaty pożyczki, następnie wypełniamy formularz i robimy przelew weryfikacyjny. Jeśli decyzja będzie pozytywna, wtedy na naszym koncie, w krótkim czasie, pojawi się gotówka.

Pierwsza pożyczka do 3000 zł

Pierwszą pożyczkę w VIVUS możemy wziąć na kwotę do do 3000 zł, na okres 30 dni (RRSO 0%). Dodatkowo dostępna jest oferta 3000 zł na 61 dni dla nowych klientów. (RRSO 0%). Aby złożyć wniosek o pożyczkę należy:

  • mieć od 19 do 78 lat;
  • posiadać aktywny numer telefonu komórkowego oraz adres e-mail;
  • być posiadaczem bankowego konta osobistego;
  • mieć zdolność do czynności prawnych;
  • być konsumentem w rozumieniu przepisów ustawy o kredycie konsumenckim.

Kolejna pożyczka – 5000 zł i więcej, nawet do 7500 zł

W przypadku, gdy spłacimy pierwsze zobowiązanie o czasie, możemy wnioskować o pożyczkę na 5000 zł. Jest również możliwość uzyskania większej kwoty – nawet do 7500 zł na 30 dni.

pożyczka na kwotę 5000 zł w Vivus

Jak wybrać najlepszą ofertę pożyczki do 5000 zł?

Wybierając najlepszą ofertę pożyczki do 5000 zł, powinniśmy zwrócić uwagę na koszty pożyczki oraz to, czy są one przedstawione w sposób jasny i przejrzysty.

  • Koszty pożyczki przedstawione w jasny i przejrzysty sposób Procedura składania wniosku powinna być szybka, prosta, a umowa pożyczki nie powinna zawierać ukrytych zapisów dodatkowych. VIVUS dysponuje prostym kalkulatorem, dzięki czemu wystarczy przesunąć suwak, aby dokładnie obliczyć koszty pożyczki. Dzięki temu mamy kontrolę nad wysokością zobowiązania i sami ustalamy, kiedy je spłacimy. Możemy, więc dowolnie sterować ustawieniami, by wybrać odpowiadającą naszym potrzebom ofertę. Dokładnie znamy wszystkie opłaty i warunki pożyczki, co sprawia, że podczas składania wniosku możemy czuć się bezpieczni.
  • Pożyczka 5000 zł całkowicie internetowa to szybkie pieniądze na koncie Trzeba pamiętać także o tym, by procedura wzięcia pożyczki do 5000 zł była w całości internetowa. Przyspieszy to znacznie czas od złożenia wniosku do wypłacenia gotówki na konto. Nie będziemy musieli wychodzić z domu, tracić czasu w kolejkach i okienkach bankowych, a także przedstawiać dodatkowych zaświadczeń potwierdzających nasze zarobki.

W przypadku pożyczki 5 tys. zaciągniętej na vivus.pl potrzebny będzie aktualny dowód osobisty. Procedura przyznania pożyczki jest szybka i przejrzysta, całkowicie online, a po pozytywnej decyzji do swojej dyspozycji mamy przyjazny profil klienta (na stronie www i w aplikacji mobilnej). Znajdziemy tam wszystkie informacje dotyczące zaciągniętej pożyczki, a także samodzielnie będziemy mogli zarządzać jej spłatą w ramach możliwości, które oferuje firma VIVUS.

Czy mogę starać się o pożyczkę do 5 tys. zł?

Każdy klient VIVUSa, który wziął pierwszą pożyczkę i spłacił ją w terminie, może starać się o pożyczkę do 5 tys. zł. Pierwsza pożyczka to świetny sposób na dodatkową gotówkę, a jednocześnie konieczny etap, który musimy przejść, aby uzyskać większą kwotę. Warunkiem jest pełnoletność i pełna zdolność do czynności prawnych, a także posiadanie aktualnego dowodu osobistego i konta w banku. Jeśli spełniamy te warunki i została nam udzielona pierwsza pożyczka, wtedy możemy zaciągnąć kolejną, której kwota będzie wyższa. Buduje to naszą historię w systemie i zwiększa wiarygodność.

Całkowita kwota pożyczki 1000 zł
Całkowita kwota do spłaty 1000 zł
Całkowity koszt pożyczki 0 zł
Oprocentowanie w skali roku 0%
Umowa na 61 dni

Reprezentatywny przykład dla pierwszej pożyczki udzielanej za pośrednictwem strony internetowej www.vivus.pl, www.vivus.pl/61, aplikacji mobilnej Vivus.pl lub przez telefon: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 0% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 1000 zł; całkowita kwota do zapłaty 1000 zł; oprocentowanie stałe w skali roku 0%; całkowity koszt pożyczki 0 zł; umowa na 61 dni. Stan na 01.07.2022 r.