Pożyczka gotówkowa

Czasem zdarza się tak, że nasze życie może wywrócić się do góry nogami w ciągu 15 minut. Nie pomoże tu żaden szczegółowy plan, los jest nieprzewidywalny! W takich sytuacjach często potrzebna jest nam dodatkowa gotówka. Vivus.pl pozostawia swobodę w doborze warunków okresu trwania i wysokości pożyczki gotówkowej. Masz więc od początku pełną kontrolę nad swoimi wydatkami. Samodzielnie ustalasz wysokość pożyczki i datę jej spłaty.

Pożyczka gotówkowa nie musi mieć prowizji – sprawdź

Pożyczka gotówkowa bez prowizji istnieje i ma się bardzo dobrze – przynajmniej u nas. Każdy nowy klient ma w Vivus specjalne warunki – oprocentowanie pożyczek gotówkowych w przypadku pierwszego zobowiązania wynosi jedyne 0%. Nie musisz już myśleć o obliczaniu kosztów swojej pożyczki gotówkowej, ponieważ po prostu ich nie ma. Przykład? Jeśli otrzymujesz od nas 3000 złotych swojej pierwszej pożyczki gotówkowej online, dokładnie tyle oddajesz (RRSO 0%). Wyznaczamy jasne zasady, które rozumieją obie strony, dlatego mamy tylu zadowolonych klientów. Jeśli chcesz znaleźć się wśród nich, wystarczy, że wybierzesz najlepszą ofertę pożyczki gotówkowej, czyli taką bez prowizji i dodatkowych kosztów.*

Pożyczka gotówkowa w domu klienta

Bardzo ważne jest to, że w Vivus w każdej chwili możesz dostać pożyczkę nie wychodząc z domu. Zepsute auto, sprzęt domowy, konieczność remontu, a może nagły wyjazd, którego nie można przesunąć? Wszytko to może sprawić, że będziemy musieli sięgnąć po wsparcie finansowe. W Vivus.pl otrzymasz je błyskawicznie.

pożyczka gotówkowa w Vivus

Dlaczego warto wziąć pożyczkę?

Pierwsza pożyczka gratis

Dla nowych Klientów pierwsza pożyczka u nas jest za darmo (RRSO 0%). Możesz pożyczyć do 3000 zł na 30 dni. Darmowa pożyczka gotówkowa w Vivus to dobry wybór dla ciebie. W przypadku pierwszej pożyczki nie ponosisz żadnych opłat i za pierwszym razem zwracasz dokładnie pożyczoną kwotę (RRSO 0%). Dlatego właśnie pierwsza pożyczka gotówkowa w Vivus jest tak atrakcyjna. Bez kosztów, bez zmartwień.

Szybka decyzja o udzielenie pożyczki

Vivus.pl przygotował doskonałą propozycję dla każdego, niezależnie od jego dochodów. Decyzja odnośnie przyznania pożyczki w Vivus.pl zajmuje tylko chwilę. Czasami musisz działać naprawdę szybko. Ekspresowa pożyczka jest możliwa, zawsze gdy zaistnieje taka potrzeba. Pożyczka bez umowy o pracę to minimum formalności, ale maksimum elastyczności i zrozumienia Twoich potrzeb. W Vivus.pl rozumiemy, że los potrafi płatać figle, a z niektórymi rzeczami nie możesz czekać, dlatego działamy tak, aby jak najszybciej dostarczyć Ci środki.

Pierwsza pożyczka gotówkowa na jasnych zasadach

Korzystna pożyczka gotówkowa w Vivus to znakomita alternatywa dla innych form pomocy finansowej. Wystarczy wypełnić formularz na stronie i potwierdzić swoje dane przelewem jednego grosza. Potem można tylko czekać na decyzję o przyznaniu środków, a wszystko to bez chodzenia do instytucji i proszenia znajomych o pieniądze. Taka pożyczka od ręki jest wygodnym sposobem na błyskawiczne doładowanie swojego konta środkami, a zaoszczędzony czas możesz wykorzystać, na co tylko chcesz, np. planując wydatki na kolejny miesiąc. Zastanawiasz się, gdzie najlepiej wziąć pożyczkę gotówkową? To proste – tam, gdzie jest szybko i bez kosztów.

Bez kolejek i czekania – pożyczka gotówkowa w domu klienta

Wygodny i przejrzysty panel użytkownika pozwala na swobodny wybór kwoty i terminu spłaty pożyczki. Cały czas jesteś na bieżąco, bo zawsze wiesz, jaką kwotę masz do spłaty. Pożyczka może być na Twoim koncie ekspresowo i to Ty decydujesz, jak ją wykorzystasz. Nie musisz wykazywać celów, na które potrzebujesz pieniędzy. Najlepsza pożyczka gotówkowa bez zaświadczeń to elastyczne rozwiązanie, które sprawdza się w każdej sytuacji życiowej. Na wszystkie pytania i wątpliwości odpowiedzą nasi konsultanci pod numerem 221 221 227. Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Wejdź na stronę www.vivus.pl i sprawdź, jakie to proste.

Zobacz, jak Jakub wykorzystał pożyczkę w sytuacji awaryjnej

27-letni Jakub był bardzo podekscytowany, ponieważ wspólnie z najlepszymi kolegami zaplanował wyjazd z okazji jego wieczoru kawalerskiego. Cel był jeden – pojechać do oddalonych o ponad 350 km od Warszawy Borów Tucholskich. Jakub wiedział, że to ostatnia okazja, aby powspominać męskie przygody w takim towarzystwie. Organizację wziął na siebie, co jest dość wyjątkowe, jeśli chodzi o tę okazję, ale chciał mieć całkowitą kontrolę nad wydarzeniem. Koledzy pana młodego byli z różnych części Polski, a najważniejszy gość, brat Kuby, przyjechał aż z Australii.

Wszystko było dopięte na ostatni guzik, jednak dzień przed wyjazdem samochód Kuby odmówił mu posłuszeństwa. Nie byłoby problemu, gdyby ktoś z gości przyjechał swoim autem, lecz wszyscy zostawili pojazdy w domu. W końcu zmęczenie po takiej zabawie może dać w kość podczas prowadzenia. Pan młody nie miał dużo czasu do namysłu, a transport publiczny odpadał.

Kuba pomyślał, że właściwie i tak miał wybrać się do mechanika, więc nie ma tego złego, samochód po prostu trzeba naprawić. Mężczyzna miał bardzo napięty budżet, a nie chciał rezygnować z wyjazdu. Postanowił wziąć szybką pożyczkę gotówkową, którą miał zamiar uregulować zaraz po wypłacie.

Wielu moich znajomych skorzystało z tej opcji, ale ja podchodziłem do tego ostrożnie. Kiedy upewniłem się, że to bezpieczny sposób na zastrzyk dodatkowych pieniędzy, nie wahałem się. W końcu firmy mają w swojej ofercie pożyczki gotówkowe bez prowizji. Przecież wszystko jest dla ludzi, prawda? W efekcie nie dopłaciłem nic do swojej chwilówki, a samochód został naprawiony w porę – wytłumaczył Jakub.

Wziął pożyczkę gotówkową na dowód, którą spłacił po wypłacie. Wieczór kawalerski przeszedł najśmielsze oczekiwania Jakuba, ponieważ okazało się, jak dobrze znają go bliscy. Był grill, paintball i spływ kajakowy, czyli wszystkie atrakcje, jakie Kuba lubi najbardziej. Z pewnością te chwile zapamięta jeszcze na długo, a wszystko ocaliła korzystna oferta pożyczki gotówkowej, którą znalazł w sieci.

Zalety pożyczki gotówkowej w Vivus

Ekspresowa pożyczka gotówkowa

Otrzymasz pieniądze tak szybko, jak tylko jest to możliwe. Po otrzymaniu pozytywnej decyzji kredytowej środki znajdą się na twoim koncie błyskawicznie.

Pożyczka gotówkowa bez prowizji

Pierwsza pożyczka u nas jest za darmo, dlatego nie musisz przejmować się obliczaniem ostatecznych kosztów zobowiązania. Zwracasz dokładnie taką sumę, jaką pożyczyłeś pod warunkiem dokonania spłaty pożyczki w terminie. Bez prowizji i innych opłat (RRSO 0%).

Zaufany pożyczkodawca

Jesteśmy na rynku już od lat, dzięki czemu znamy specyfikę branży i znamy potrzeby Klientów. Udzielamy korzystnych pożyczek gotówkowych, dlatego możemy pochwalić się wieloma sukcesami i pozytywnymi opiniami zadowolonych pożyczkobiorców.

Pożyczkodawcą jest Vivus Finance sp. z o.o. Przyznanie pożyczki zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy.

Reprezentatywny przykład dla pierwszej pożyczki udzielanej za pośrednictwem strony internetowej www.vivus.pl, www.vivus.pl/61, www.vivus.com.pl, aplikacji mobilnej Vivus.pl lub przez telefon: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 0% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 1200 zł; całkowita kwota do zapłaty 1200 zł; oprocentowanie stałe w skali roku 0%; całkowity koszt pożyczki 0 zł; umowa na 61 dni. Stan na 30.04.2021 r.

Reprezentatywny przykład dla kolejnej pożyczki udzielanej za pośrednictwem strony internetowej www.vivus.pl, aplikacji mobilnej Vivus.pl lub przez telefon: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 513,8% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 1200 zł; całkowita kwota do zapłaty 1393 zł; oprocentowanie stałe w skali roku 7,2%; całkowity koszt pożyczki 193 zł (prowizja 185,90 zł, odsetki 7,10 zł); umowa na 30 dni. Stan na 25.06.2020 r.

Całkowita kwota pożyczki 1400 zł
Całkowita kwota do spłaty 1400 zł
Całkowity koszt pożyczki 0 zł
Oprocentowanie w skali roku 0%
Umowa na 61 dni

Reprezentatywny przykład dla pierwszej pożyczki udzielanej za pośrednictwem strony internetowej www.vivus.pl, www.vivus.pl/61, aplikacji mobilnej Vivus.pl lub przez telefon: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 0% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 1400 zł; całkowita kwota do zapłaty 1400 zł; oprocentowanie stałe w skali roku 0%; całkowity koszt pożyczki 0 zł; umowa na 61 dni. Stan na 03.01.2022 r.