Pożyczka bez zaświadczeń o zarobkach

Pożyczka bez zaświadczeń, formalności i dokumentów jest dziś jedną z najczęściej wyszukiwanych i pożądanych usług finansowych. Dlaczego?

Po pierwsze dlatego, że nikt nie lubi nadmiaru formalności. Masa formularzy, na każdym stempel, podpis, data, tabelki, zaświadczenia, wyciągi z konta. Łatwo się w tym wszystkim pogubić. Wie to każdy, kto choć raz starał się o pożyczkę czy kredyt w banku. Ogromna strata czasu.

Po drugie, pożyczka bez zaświadczeń jest wyjściem naprzeciw tym klientom, którzy ze względu na formę zatrudnienia lub brak płynności w zarobkach mogą mieć problem z uzyskaniem pozytywnej oceny zdolności kredytowej w banku.

Po trzecie, pożyczka bez zaświadczeń jest dla tych, którzy potrzebują pieniędzy „na już” i nie mają czasu, żeby gromadzić zaświadczenia od pracodawcy a następnie czekać nawet kilka dni na decyzję o przyznaniu pożyczki w banku.

Czy otrzymanie pożyczki bez zaświadczeń o dochodach jest możliwe?

Otrzymanie pożyczki bez zaświadczeń jest możliwe. Taką możliwość dają instytucje pozabankowe. Banki nadal wymagają od klientów zaświadczeń o zarobkach – tzn. klient zobowiązany jest udokumentować stały dochód.

Jakie źródła dochodu i formy zaświadczeń są brane pod uwagę przez pożyczkodawców?

 • Stałe źródło dochodu jako warunek konieczny do udzielenia pożyczki Banki i niektóre firmy pożyczkowe przy ocenie zdolności kredytowej wymagają posiadania stałego źródła dochodu. Co jest uważane za stały dochód? Zwykle jest to wynagrodzenie z tytułu umowy o pracę, umowy zlecenie, umowy o dzieło, renty, emerytury lub przychody z działalności gospodarczej.
 • Inne źródła dochodów akceptowane przez niektóre firmy pożyczkowe Niektóre instytucje pozabankowe jako źródło dochodu uznają różne formy wpływów na konto, np. z wynajmu mieszkania, ze świadczeń rodzinnych, z programu 500+, z alimentów.
 • Pożyczka na oświadczenie zamiast zaświadczeń o zarobkach Są też firmy, które zamiast zaświadczeń o zarobkach uznają tzw. oświadczenie o dochodach. We wniosku o pożyczkę na oświadczenie (nie mylić z zaświadczeniem) sam deklarujesz wysokość i źródło miesięcznych dochodów. W wyjątkowych przypadkach pożyczkobiorca może prosić cię o ich udokumentowanie.
 • Pożyczka bez zaświadczeń jest możliwa!
Pożyczka bez zaświadczeń w Vivus

Vivus.pl oferuje pożyczkę bez zaświadczeń o zarobkach i zatrudnieniu. Nie potrzebujemy masy papierów, aby wydać decyzję o udzieleniu takiej pożyczki. Do złożenia wniosku wystarczy Ci:

 • dowód osobisty,
 • nr konta bankowego,
 • nr telefonu,
 • adres email.

Klienci są weryfikowani w BIK i BIG. Ocena zdolności kredytowej nie jest tak restrykcyjna jak w banku, ale odpowiedzialne i etycznie działające firmy pożyczkowe powinny sprawdzać tzw. wiarygodność finansową swoich klientów.

 • Pozabankowe pożyczki bez BIK, bez sprawdzania klienta w bazach

Często można spotkać się z takimi hasłami reklamowymi dotyczącymi ofert firm pożyczkowych. Bądźmy w takich przypadkach czujni i rozsądni – to podstawowa zasada w finansach osobistych. Pozabankowe pożyczki bez zaświadczeń o dochodach służą przemyślanym inwestycjom.

VIVUS, podobnie jak inne zaufane instytucje pozabankowe, analizuje informacje z Biura Informacji Kredytowej i bierze pod uwagę historię kredytową pożyczkobiorcy. Z jednej strony ułatwia i przyspiesza to decyzję o udzieleniu pożyczki, z drugiej gwarantuje bezpieczeństwo zarówno firmie pożyczkowej, jak i klientowi, którego chroni np. przed wpadnięciem w spiralę kredytową. Ostrzegamy natomiast przed zaciąganiem tzw. pożyczek bez BIK, czyli bez sprawdzania w Biurze Informacji Kredytowej. Wszystkie poważne instytucje finansowe bankowe i pozabankowe sprawdzają zdolność kredytową potencjalnego pożyczkobiorcy. W interesie firmy leży to, by pożyczka była regularnie spłacana, dla klienta zaś ważne jest, by wiedział, na jaką dokładnie sumę pożyczki może liczyć i na jakich warunkach. Firma, w której zaciągasz zobowiązanie, powinna dbać o twoje i własne bezpieczeństwo finansowe.

Kto dostanie pożyczkę bez zaświadczeń o zarobkach?

Na pożyczkę bez zaświadczeń może liczyć każdy, kto spełnia warunki instytucji pozabankowej, która jej udziela. Pożyczka bez zaświadczeń o zarobkach jest jednak szczególnym ułatwieniem dla:

 • chwilowo bezrobotnych;
 • freelancerów i osób, które nie posiadają stałego źródła zatrudnienia a więc i dochodów;
 • studentów i młodych osób, które utrzymują się ze stypendiów i pracy dorywczej;
 • emerytów, rencistów;
 • osób, których znaczną cześć dochodów stanowią świadczenia rodzinne, socjalne, alimenty.

Czy mogę otrzymać pożyczkę bez zaświadczeń online?

Oczywiście! Pożyczka bez zaświadczeń online jest pod ręką, właśnie tu, na stronie vivus.pl.

 • Jak wziąć pożyczkę bez zaświadczeń przez Internet w vivus.pl?
 1. Za pomocą suwaka kredytowego określ wysokość pożyczki i termin jej spłaty. Kliknij „Weź pożyczkę”.
 2. Zarejestruj się, czyli wypełnij formularz online z twoimi danymi – będzie ci potrzebny jedynie dowód osobisty. Nie potrzebujesz żadnych zaświadczeń.
 3. Po wypełnieniu formularza online z danymi wykonaj przelew indentyfikacyjny. W ten sposób potwierdzimy twoje dane. Im szybciej zrobisz przelew identyfikacyjny, tym szybciej otrzymasz decyzję o pożyczce.
 4. Po otrzymaniu pozytywnej decyzji o przyznaniu pożyczki, natychmiast zlecamy przelew na twoje konto.
 • Minimum formalności i anonimowość, czyli co zyskujesz, biorąc pożyczkę bez zaświadczeń online?

Biorąc pożyczkę online bez zaświadczeń wszystkim zyskujesz czas i dyskrecję. Cała procedura wzięcia pożyczki odbywa się online, w twoim indywidualnym profilu klienta, do którego masz dostęp tylko ty. Nikt nie zapyta, na co przeznaczysz pożyczoną gotówkę. Możesz ją zainwestować, w co tylko chcesz lub opłacić niespodziewane wydatki. Nikt nie będzie oceniał twoich decyzji finansowych. W profilu możesz też złożyć wniosek o dodatkowe środki, o ile nie wykorzystałeś limitu.

 • Pierwsza pożyczka dla nowych klientów to 0% RRSO

Vivus.pl ma również ofertę pożyczki bez zaświadczeń dla nowych klientów – RRSO pierwszej pożyczki na 3000 zł wynosi 0%. To znaczy, że oddajesz tyle, ile pożyczyłeś. Przykład reprezentatywny dla pierwszej pożyczki w promocji VIVUS udzielonej na 30 dni znajduje się na końcu artykułu, na dole strony.

 • Pożyczka bez zaświadczeń online dla odpowiedzialnych

Instytucje pozabankowe oferują pożyczkę online bez zaświadczeń, aby klienci, którzy z różnych względów nie mogą liczyć na wsparcie finansowe w instytucjach bankowych, mogli realizować swoje plany, marzenia i finansować niespodziewane wydatki.

VIVUS upraszcza formalności do minimum i daje możliwość wzięcia pożyczki bez zaświadczeń przez Internet w kilka chwil. Łatwość i dostępność gotówki nie zwalnia z obowiązku jej terminowej spłaty. Pamiętaj, że po 30 dniach (lub 61 w przypadku oferty pożyczki promocyjnej) powinieneś spłacić zobowiązanie. Dlatego już przed podjęciem decyzji o pożyczki, przemyśl, czy będziesz w stanie spłacić ją w terminie.


Całkowita kwota pożyczki 1000 zł
Całkowita kwota do spłaty 1000 zł
Całkowity koszt pożyczki 0 zł
Oprocentowanie w skali roku 0%
Umowa na 61 dni

Reprezentatywny przykład dla pierwszej pożyczki udzielanej za pośrednictwem strony internetowej www.vivus.pl, www.vivus.pl/61, aplikacji mobilnej Vivus.pl lub przez telefon: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 0% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 1000 zł; całkowita kwota do zapłaty 1000 zł; oprocentowanie stałe w skali roku 0%; całkowity koszt pożyczki 0 zł; umowa na 61 dni. Stan na 01.07.2022 r.

Niniejsza kalkulacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 kodeksu cywilnego, przyznanie oraz warunki pożyczki uzależnione są od indywidualnej oceny zdolności kredytowej klienta.

CHCĘ POŻYCZKĘ