Pożyczka internetowa

Jak działają pożyczki internetowe?

Jak działają pożyczki internetowe?

Pożyczki internetowe zyskują na popularności dzięki wysokiej dostępności, elastycznym warunkom i bezpiecznym zasadom ich udzielania. Co trzeba zrobić i jakie warunki spełnić, żeby wziąć pożyczkę przez Internet?

Pożyczki internetowe są zdecydowanie szybsze i łatwiej dostępne niż kredyty bankowe. Aby ubiegać się o pożyczkę internetową w firmie pożyczkowej nie musisz dostarczać dodatkowych zaświadczeń o wysokości dochodów czy przedstawiać potwierdzenia zatrudnienia. Proces wnioskowania o pożyczkę jest przejrzysty i łatwy w obsłudze:

  1. Rejestrujesz się i składasz wniosek o pożyczkę
  2. Potwierdzasz swoje dane
  3. Czekasz na decyzję i przelew gotówki

Do rejestracji w vivus.pl potrzebujesz jedynie: mieć ukończone 19 lat i posiadać polskie obywatelstwo, posiadać aktualny dowód osobisty, adres e-mail i aktywny numer telefonu komórkowego oraz konto w banku do wykonania jednorazowego przelewu weryfikacyjnego.

weź pożyczkę
Internetowy proces składania wniosku i przyznawania pożyczki

Internetowy proces składania wniosku i przyznawania pożyczki

Cały proces uzyskiwania pożyczki odbywa się online, czyli za pośrednictwem Internetu. Oznacza to, że aby uzyskać pożyczkę internetową nie musisz nawet wychodzić z domu. Wniosek możesz złożyć przez Internet, w aplikacji mobilnej lub przez telefon – te udogodnienia wpływają na elastyczność i łatwą dostępność dla większej liczby osób niż oferty pożyczek i kredytów oferowane przez banki. Decyzję o przyznaniu pożyczki otrzymasz smsem lub e-mailem – jeśli będzie pozytywna środki zostaną przelane na twoje konto i zaksięgowane zgodnie z sesją w twoim banku.

weź pożyczkę
Bezpieczna pożyczka internetowa

Bezpieczna pożyczka internetowa

Aby zwiększyć bezpieczeństwo pożyczek internetowych vivus.pl weryfikuje swoich klientów w BIK i BIG dzięki czemu może ocenić wiarygodność pożyczkobiorcy i upewnić się, że będzie on w stanie spłacać pożyczkę w terminie. Z jednej strony znacząco ułatwia i przyspiesza to decyzję o udzieleniu pożyczki, z drugiej – gwarantuje bezpieczeństwo zarówno firmie pożyczkowej, jak i klientowi, którego chroni np. przed wpadnięciem w spiralę kredytową.

weź pożyczkę
Formalności konieczne do zaciągnięcia pożyczki internetowej

Formalności konieczne do zaciągnięcia pożyczki internetowej

W vivus.pl formalności ograniczone są do minimum! Chcemy, by klienci decydujący się na pożyczkę internetową, w praktyce odczuli łatwość i szybkość, z jaką mogą uzyskać dodatkowe środki finansowe.

Pożyczka internetowa bez wychodzenia z domu

Po pierwsze decydując się na pożyczkę internetową unikasz konieczności wizyty w instytucji celem przedłożenia zaświadczeń czy podpisania umowy pożyczkowej. Wszystko odbywa się online – od złożenia wniosku po wypłatę środków.

Pożyczka internetowa bez zaświadczeń

Po drugie, pożyczka bez zaświadczeń jest wyjściem naprzeciw tym klientom, którzy ze względu na formę zatrudnienia lub brak płynności w zarobkach mogą mieć problem z uzyskaniem pozytywnej oceny zdolności kredytowej w banku. W vivus.pl wystarczy nam wykonanie przez ciebie jednorazowego przelewu identyfikacyjnego z konta.

weź pożyczkę
Wniosek o pożyczkę internetową

Wniosek o pożyczkę internetową

Składanie wniosku o pożyczkę internetową odbywa się za pośrednictwem strony internetowej lub w aplikacji mobilnej. Wystarczy wejść na stronę vivus.pl, wpisać swoje dane w formularzu rejestracyjnym, zrobić przelew weryfikacyjny i....czekać na gotówkę.

Umowa o pożyczkę internetową

Standardowe umowy kojarzą się z masą formalności, dużą ilością papierów i mnóstwem podpisów. Umowę pożyczki w vivus.pl składasz online – bez wychodzenia z domu i dodatkowych formalności. Wzór umowy pożyczki znajdziesz na naszej stronie internetowej – możesz się z nim zapoznać w każdej chwili.

weź pożyczkę
Jak mogę starać się o pożyczkę internetową?

Jak mogę starać się o pożyczkę internetową?

To bardzo proste! Cały proces wykonujesz Ty! My dbamy o to, żeby przebiegał on sprawnie, łatwo i bez zbędnych komplikacji. Z tego właśnie powodu zachęcamy naszych klientów do skorzystania z intuicyjnego i prostego w obsłudze kalkulatora pożyczki.

Skorzystaj z kalkulatora pożyczki internetowej

Aby to zrobić musisz wejść na stronę vivus.pl - po prawej stronie znajdziesz kalkulator z suwakami, które pomogą ci oszacować najważniejsze parametry pożyczki. Z kalkulatora powinni skorzystać zarówno ci, którzy wnioskują o pożyczkę po raz pierwszy, jak i stali klienci - wystarczy wybrać opcję pierwsza pożyczka lub kolejna pożyczka a parametry zmienią się automatycznie. Dzięki opcjom kalkulatora pożyczki w vivus.pl możesz:

  • ustalić kwotę pożyczki
  • wybrać okres spłaty

Wybrane przez ciebie parametry wskażą kolejno:

  • dzień spłaty pożyczki
  • odsetki
  • prowizję
  • RRSO
  • całkowitą kwotę do zapłaty

Powyższe parametry są dostępne zarówno dla pierwszej, jak i kolejnej pożyczki. Dzięki nim możesz łatwo oszacować czy pożyczka nie będzie dla ciebie zbyt dużym obciążeniem i czy będziesz w stanie spłacić ją w terminie.

weź pożyczkę