Szybka pożyczka przez Internet

Pożyczka może być naprawdę szybka dzięki temu, że jest udzielana przez Internet. Kiedy taka szybka gotówka może ci być potrzebna?

Pożyczka może być naprawdę szybka dzięki temu, że jest udzielana przez Internet. Kiedy taka szybka gotówka może ci być potrzebna?

Niespodziewane wydatki pojawiają się w naszym życiu bardzo często – pilny remont mieszkania, wysoki rachunek za naprawę auta lub niemogące czekać zaliczki na wesele. W takich sytuacjach mogą być szybko potrzebne dodatkowe pieniądze. Gotówka online jest idealną opcją dla każdego, kto nie chce wychodzić z domu i martwić się o formalności przy załatwianiu pożyczki. Nie musisz biegać nerwowo od banku do banku, ani tłumaczyć się rodzinie, dlaczego chcesz pożyczyć pieniądze. Wybierz proste i szybkie rozwiązanie – weź pożyczkę przez Internet, bez wychodzenia z domu.

Wejdź na stronę www.vivus.pl, zarejestruj się lub zaloguj się na swoje konto i złóż wniosek. Już po chwili możesz otrzymać pożyczkę gotówkową na konto w swoim banku. Nie potrzebujesz żadnych zaświadczeń, nie czekasz też przez wiele dni na decyzję o przyznaniu gotówki. Na koncie błyskawicznie pojawi się zrealizowana pożyczka przez Internet.

weź pożyczkę
Jak wybrać najlepszą pożyczkę przez Internet?

Jak wybrać najlepszą pożyczkę przez Internet?

Na rynku usług finansowych jest wiele podmiotów, które oferują pożyczki przez Internet. Jak wśród nich wybrać najlepszą ofertę?

  • Bezpieczna pożyczka przez Internet – wybierz firmę pożyczkową zrzeszoną w Polskim Związku Instytucji Pożyczkowych i sprawdź opinie o niej w Internecie

Najważniejszym kryterium bycia członkiem PZIP jest konieczność spełniania najwyższych standardów biznesowych i etycznych sprawdzanych w ramach kilkuetapowej weryfikacji. Wybierając firmę pożyczkową należącą do związku, można uniknąć firm, które stosują nieuczciwe lub nieetyczne praktyki wobec swoich klientów. Warto też sprawdzić, ile opinii w Internecie ma dana firma pożyczkowa. Np. w vivus.pl do końca 2017 roku zarejestrowało się ponad półtora miliona klientów, w Internecie jest mnóstwo opinii o firmie – zaufanie tak dużej ilości klientów może być dla ciebie wartościową wskazówką przy wyborze bezpiecznej pożyczki przez Internet.

  • Szukaj tzw. „darmowych pożyczek przez Internet”, czyli z RRSO 0%

Pierwsza pożyczka w Vivusie to zero odsetek i prowizji. W ramach tej oferty możesz pożyczyć 3000 złotych na okres 61 dni zupełnie za darmo, czyli oddać tyle ile pożyczyłeś. (RRSO 0% – przykład reprezentatywny na dole artykułu)

  • Zależy ci na szybkich pieniądzach – wybierz firmę, którą wyróżnia ultraszybki i przejrzysty proces wnioskowania o pożyczkę przez Internet

W vivus.pl proces jest prosty i przejrzysty, to ty decydujesz, jaką kwotę chcesz pożyczyć i na jaki okres chcesz wziąć zobowiązanie. Robisz to za pomocą wygodnych i intuicyjnych suwaków. Dzięki temu sam wybierasz najlepszą pożyczkę przez Internet, która będzie dopasowana do Twoich potrzeb i możliwości. Kalkulator warunków szybkiej pożyczki pozwoli ci w prosty sposób sprawdzić, jak będzie wyglądała spłata zobowiązania, dzięki czemu nic cię nie zaskoczy. Ocenisz swoje możliwości i wybierzesz takie rozwiązanie, które będzie dla ciebie najkorzystniejsze.

  • Dowiedz się o możliwość dobrania dodatkowej kwoty pożyczki przez Internet

Czasem bywa też tak, że po zaciągnięciu zobowiązania okazuje się, że potrzebujesz wyższej kwoty niż pierwotnie zakładałeś. W vivus.pl możesz dobrać kwotę pożyczki, o ile nie wykorzystałeś swojego limitu – wniosek o dodatkową kwotę również składasz przez Internet, w swoim profilu klienta. Zajmie ci to najwyżej kilkanaście minut.

weź pożyczkę
Co to znaczy, że pożyczka jest przyznawana przez Internet?

Co to znaczy, że pożyczka jest przyznawana przez Internet?

To znaczy, że proces wnioskowania i przyznawania pożyczki odbywa się całkowicie przez Internet, bez wychodzenia z domu. W vivus.pl masz też możliwość kontrolowania zobowiązań w internetowym profilu klienta, do którego tylko ty masz dostęp.

Wniosek o pożyczkę składasz przez Internet. To znaczy, że jeśli chcesz wziąć pożyczkę, wystarczy wejść na stronę internetową vivus.pl, w kalkulatorze wybrać interesującą cię kwotę pożyczki i czas, na jaki ją bierzesz, a następnie kliknąć przycisk „Weź pożyczkę”. Zostaniesz poproszony o wypełnienie danych w formularzu rejestracyjnym, które potrzebne są do wzięcia szybkiej pożyczki przez Internet. Proces online wymaga również przeczytania i zaakceptowania zgód oraz wykonania jednorazowego przelewu identyfikacyjnego na 1 gr lub 1zł.

Informację o decyzji kredytowej otrzymasz SMS-em lub emailem po otrzymaniu przelewu identyfikacyjnego, po potwierdzeniu danych. Jeśli decyzja o przyznaniu pożyczki będzie pozytywna – pieniądze zostaną natychmiastowo przelane na twoje konto.

Internetowy Profil Klienta Vivus.pl to panel, w którym łatwo znajdziesz informacje dotyczące twoich zobowiązań. Możesz sprawdzić je w każdym momencie, a wiadomości SMS i e-mail przypomną ci o zbliżających się terminach płatności. To, że wszystko możesz sprawdzić i załatwić przez Internet nie znaczy, że nie możesz liczyć na wsparcie konsultanta. W razie jakichkolwiek pytań możesz skontaktować się też z Działem Obsługi Klienta Vivus.pl. Zrobisz to na trzy sposoby:

  • przez telefon, pod numerem 660 600 700;
  • za pośrednictwem wiadomości e-mail kontakt@vivus.pl;
  • wykorzystując czat na stronie głównej.

Konsultanci vivus.pl są do twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00 – 22:00 oraz w sobotę i niedzielę, od 8 do 20. Będą twoim wsparciem i rozwieją wszelkie wątpliwości związane z procesem, warunkami i dodatkowymi możliwościami najlepszej pożyczki przez Internet.

weź pożyczkę
Jak szybka jest szybka pożyczka?

Jak szybka jest szybka pożyczka?

Jeśli pieniądze potrzebne są ci od zaraz, szybka pożyczka przez Internet jest najlepszym rozwiązaniem. To najszybszy sposób na ekspresowy zastrzyk gotówki na konto. Dlaczego?

  • O pożyczkę wnioskujesz nie wychodząc z domu więc nie tracisz czasu Przede wszystkim zapomnij o marnowaniu czasu i staniu w kolejce w banku – możesz uzyskać pożyczkę dużo szybciej, w swoim fotelu, na kanapie lub w przerwie reklamowej ulubionego serialu. Jedyne, czego potrzebujesz, to dostęp do Internetu.
  • Złożenie wniosku przez Internet trwa kilka minut Ile może zająć ci ustawienie na suwaku kwoty pożyczki i czasu, na jaki chcesz ją wziąć? Dodaj do tego czas na wypełnienie twoich danych w formularzu i wykonanie przelewu identyfikacyjnego. To może zająć dosłownie kilka minut.
  • Jak szybko pieniądze znajdą się na twoim koncie? Dzięki szybkiej pożyczce przez Internet pieniądze trafią przelewem na twoje konto niemal od razu po otrzymaniu pozytywnej decyzji kredytowej, zwłaszcza jeśli posiadasz konto w jednym z 6 poniższych banków, z którymi współpracujemy: Alior Bank, Bank Pekao S.A., Velo Bank, ING Bank, Millenium Bank, PKO Bank Polski. W innym przypadku czas otrzymania środków na twoje konto zależy od sesji międzybankowych ustalonych przez bank, w którym posiadasz konto.

weź pożyczkę
Co warto wiedzieć przed decyzją o wzięciu pożyczki przez Internet?

Co warto wiedzieć przed decyzją o wzięciu pożyczki przez Internet?

Zanim podejmiesz decyzję o wzięciu pożyczki przez Internet, możesz mieć kilka pytań odnośnie naszej oferty. Poniżej znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zgłaszane wątpliwości.

Czy firmy pożyczkowe weryfikują swoich klientów przez Internet? Skoro nie są potrzebne żadne zaświadczenia i wyciągi z konta, jak sprawdzani są pożyczkobiorcy?

Nie potrzebujemy tradycyjnych metod, aby móc zweryfikować zdolność kredytową klienta. Używamy nowoczesnych technologii, dzięki czemu w krótkim czasie sprawdzimy, czy nie zalegasz ze spłatą zobowiązań w BIK (Biurze Informacji Kredytowej) lub BIG (Biurach Informacji Gospodarczej).

Dane przyszłych pożyczkobiorców weryfikowane są za pomocą ekspresowego przelewu identyfikacyjnego na kwotę 1 gr lub 1 zł.

Czy kredyt online i pożyczka przez Internet to to samo?

Nie. Kredyt i pożyczka to dwa różne produkty. Kredytu może udzielić jedynie bank. Poza tym, pożyczkę od kredytu różni przede wszystkim czas oczekiwania na pieniądze. W VIVUS od momentu pozytywnego rozpatrzenia wniosku do otrzymania środków na konto mija niewiele czasu (zwłaszcza jeśli masz konto w jednym z tych banków: Alior Bank, Bank Pekao S.A., Velo Bank, Millenium Bank, PKO Bank Polski). Pożyczka pozabankowa przez Internet nie wiąże się także z wieloma formalnościami i wymogiem przedstawiania zaświadczeń. Niepotrzebne są także informacje na temat tego, jak pożyczkobiorca zamierza wykorzystać pieniądze.

Czy biorąc szybką pożyczkę online, muszę obawiać się włamania na konto?

Nie musisz martwić się, że twoje pieniądze znikną z konta, nie ma możliwości włamania się na nie. Tylko ty masz dostęp do panelu, w którym widnieją wszystkie informacje na temat finansów. Ponadto pamiętaj, że VIVUS nigdy nie prosi Cię o hasła dostępowe.

Czy muszę zabezpieczać swoją pocztę elektroniczną, ubiegając się o pożyczkę przez Internet?

Wystarczy, że skorzystasz ze swojej zwykłej skrzynki poczty elektronicznej, nie musisz instalować żadnych zabezpieczeń. Zachęcamy jednak do tego, by uwzględniać wskazówki Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych, dotyczące bezpieczeństwa poczty elektronicznej.

weź pożyczkę
Czy i kiedy warto wziąć pożyczkę przez Internet? Poznaj historie naszych klientów

Czy i kiedy warto wziąć pożyczkę przez Internet? Poznaj historie naszych klientów

Poniżej znajdziesz dwie historie, które pomogły naszym klientom zrealizować szybko swoje plany.

Szybka pożyczka przez Internet na piec grzewczy

Daria zamieszkała z mężem i dwójką małych dzieci w swoim wymarzonym domu jednorodzinnym, na który pracowali przez lata. Wszystko było w porządku, jednak tuż przed zimą w domu zepsuł się piec grzewczy. Do kupna nowego zabrakło jedynie 300 zł, niestety akurat wtedy małżeństwo nie mogło pozwolić sobie na taki wydatek. Sprawa była pilna, a rodzina nie mogła czekać do kolejnej wypłaty.

„Mieszkanie we własnym domu to cudowna sprawa, ale wiąże się niestety z pewnymi konsekwencjami. Jest wśród nich na przykład samodzielne ponoszenie kosztów remontów i napraw. Staraliśmy się mieć jakieś oszczędności na ten cel, ale nie zawsze były one wystarczające, zwłaszcza w nagłych sytuacjach. Do nowego pieca zabrakło nam tylko 300 zł, a i tak jest to stanowczo za dużo, jak na nasze możliwości. Nasz stary piec miał już swoje lata i w porównaniu do kosztów nowego, nie warto go już naprawiać. Musimy kupić nowy, ale nie chcemy oszczędzać na jakości, bo prędzej czy później to będzie miało swoje negatywne konsekwencje.“ – kalkuluje Daria

Piec był na tyle pilnym zakupem, że Daria nie chciała czekać na decyzję kredytową z banku.

„Dzięki pożyczce online w VIVUSIE pieniądze dostaliśmy w 15 minut od czasu pozytywnego rozpatrzenia wniosku. Do tego wszystko załatwiliśmy bez wychodzenia z domu.” – powiedziała Daria. Rodzina szybko kupiła nowy piec, który posłuży im przez kolejne lata.

Pożyczka przez Internet dla freelancera z nieregularnymi przychodami

26-letni Leszek nie ma stałej pracy. Jest początkującym fotografem i pracuje jako freelancer. Czasem trafia mu się większe honorarium, ale jego przychody uzależnione są od ilości zleceń. Akurat miał martwy okres, co ograniczało jego możliwości finansowe. Był jednak pewien, że wkrótce sytuacja się zmieni, zbliżał się sezon wesel. Leszek, choć jak sam przyznaje, nie ma głowy do finansów, wie jednak jak działają pożyczki. Nie boi się wspomagać budżetu w ten sposób zawsze wtedy, gdy ma pewność, że ureguluje zobowiązanie niemal od razu.

„Brałem już wcześniej szybkie pożyczki przez Internet. Zawsze spłacałem je, kiedy otrzymywałem pieniądze za kolejne zlecenie. Według mnie był to dobry sposób na wsparcie budżetu, kiedy wypłata bywa różnej wysokości i nie zawsze przypada w tym samym dniu miesiąca. Nie mam głowy do formalności i zawiłości prawnych związanych z kredytami. Szkoda, że nie uczą nas w szkołach praktycznych zasad dotyczących finansów. Niewiele o tym wiem i chyba nie chcę tracić czasu na samodzielne zgłębianie tej wiedzy. Szukałem bezpiecznej firmy pożyczkowej, żeby mieć pewność, że nie zostanę oszukany. Dlatego wybrałem szybką pożyczkę przez Internet w VIVUS. Ma jasne i przejrzyste reguły. Mogę od razu dostać pieniądze i nie muszę tłumaczyć się, na co są mi potrzebne.“ – opowiada Leszek.

Pożyczkodawcą jest Soonly Finance sp. z o.o. Przyznanie pożyczki zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy.

Reprezentatywny przykład dla pierwszej pożyczki udzielanej za pośrednictwem strony internetowej www.vivus.pl, www.vivus.pl/61, www.vivus.com.pl, aplikacji mobilnej Vivus.pl lub przez telefon: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 0% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 1200 zł; całkowita kwota do zapłaty 1200 zł; oprocentowanie stałe w skali roku 0%; całkowity koszt pożyczki 0 zł; umowa na 61 dni. Stan na 30.04.2021 r.

weź pożyczkę