Ekspresowa pożyczka od zaraz – najszybsza pożyczka poszukiwana

Pilna pożyczka na już – skąd szybko wziąć pieniądze?

Pilna pożyczka na już – skąd szybko wziąć pieniądze?

Większość z nas ma za sobą niespodziewane życiowe sytuacje, w których pieniądze były potrzebne “od zaraz” a nawet “na już” czy “na wczoraj”. Co zrobić, jeśli zabraknie gotówki na pilne wydatki? Jaki jest najprostszy a zarazem bezpieczny sposób na jej pozyskanie? Czy ekspresowe pożyczki faktycznie są najszybsze? Gdzie można dostać "chwilówkę online na już" i po jakim czasie pieniądze mogą znaleźć się na naszym koncie.

Niezapłacony rachunek, mandat, zepsuta pralka -niespodziewane wydatki zaskakują i nie zawsze jesteśmy w stanie uregulować je wdanym momencie. W wielu sytuacjach pieniądze potrzebne są “na już” - trudno bowiem odłożyć na później zapłatę zaległego rachunku czy wymianę zepsutego sprzętu AGD, który służy nam do codziennego użytku. W sytuacjach niecierpiących zwłoki trzeba reagować natychmiast - lepiej nie dopuścić do odcięcia prądu, blokady telefonu czy innych konsekwencji, które grożą nam w przypadku nieuregulowania należności w terminie.

Szybka gotówka online to pierwsze rozwiązanie, które przychodzi na myśl w nagłej sytuacji - o pieniądze można wnioskować w każdej chwili, online, a gotówka może trafić na konto nawet tego samego dnia. Trudno wyobrazić sobie szybszą metodę na uzyskanie gotówki w maksymalnie krótkim czasie. Gdzie szukać takiej pożyczki i jak o nią wnioskować? Ekspresowe pożyczki można znaleźć w ofercie firm pożyczkowych udzielających pożyczek online. Takie firmy pożyczkowe jak vivus.pl najlepiej odpowiadają na pilną potrzebę pożyczki - gwarantują wygodę, minimum formalności i ekspresową decyzję o przyznaniu pożyczki.

weź pożyczkę
Pożyczka od zaraz na telefon czy przez Internet?

Pożyczka od zaraz na telefon czy przez Internet?

Oczywiście, że przez Internet! Firmy z sektora pozabankowego fintech to jedne z najszybciej rozwijających się firm finansowych, które wykorzystują nowoczesne rozwiązania technologiczne, aby tworzyć coraz lepsze produkty dostosowane do potrzeb klientów. Dzięki temu wzięcie pożyczki w firmie pożyczkowej jest procesem bezpiecznym, prostym, szybkim i w pełni zautomatyzowanym.

Aby wnioskować o pożyczkę wystarczy wejść na stronę pożyczkodawcy - można to zrobić zarówno z komputera, jak i poprzez mobilną aplikację, zalogować się i złożyć wniosek o pożyczkę online. Kilka prostych kroków, które można wykonać z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie, dzieli nas od otrzymania gotówki prosto na nasze konto bankowe.

Ekspresowa pożyczka online to produkt przeznaczony dla tych, którzy chcą otrzymać szybką gotówkę bez konieczności wizyty w placówce stacjonarnej, zbierania zaświadczeń czy czekania na godziny pracy jednostki udzielającej pożyczki lub obsługującej klienta infolinii.

Pożyczka ekspresowa – jak szybko można otrzymać przelew?

Pożyczka ekspresowa, jak sama nazwa wskazuje, to pieniądze, które możesz otrzymać od ręki - wystarczy złożyć wniosek online, poczekać na pozytywną decyzję o udzieleniu pożyczki i cieszyć się dodatkową gotówką na swoim koncie.

Badania przeprowadzone przez Norstat na zlecenie vivus.pl pokazują, że szybkość otrzymania gotówki na konto, jest jednym z najważniejszych czynników decydujących o wyborze instytucji udzielającej pożyczki.  Ile taki proces trwa w praktyce? Zwykle pieniądze trafiają na konto pożyczkobiorcy tego samego dnia -czasami trwa to kilkanaście minut, czasami godzinę, ale może być też uzależnione od najbliższej sesji przychodzącej banku, w którym klient posiada rachunek. W zdecydowanej większości przypadków, pieniądze trafiają na konto tego samego dnia, w którym wniosek dotarł do firmy pożyczkowej.

Ekspresowa pożyczka od zaraz
Jak szybka może być pożyczka ekspresowa?

W VIVUS ekspresową pożyczkę można otrzymać w 3 prostych krokach - wystarczy wejść na stronę i wybrać kwotę pożyczki, złożyć wniosek online i dokonać przelewu identyfikacyjnego, aby potwierdzić dane osobowe. O decyzji o udzieleniu pożyczki klient zostanie poinformowany SMS-em lube-mailem, który zostanie wysłany po poprawnej weryfikacji klienta i wniosku o pożyczkę. Im szybciej go dokonasz, tym szybciej gotówka trafi prosto na wskazane konto. To, jak szybko otrzymasz pieniądze zależy również od sesji w banku. Jeśli posiadasz konto w banku, z którym VIVUS współpracuje (, to przelew będzie traktowany jako wewnętrzny, będzie więc najszybszy. Podobnie, jeśli twój bank obsługiwany jest przez Autopay. W innych przypadkach trzeba się liczyć z tym, że pieniądze zostaną przelane na konto zgodnie z sesjami elixir (tu można sprawdzić sesje przelewów w zależności od banku)

weź pożyczkę
Ekspresowe pożyczki gotówkowe w banku czy firmie pożyczkowej?

Ekspresowe pożyczki gotówkowe w banku czy firmie pożyczkowej?

Gdzie szukać ekspresowych pożyczek, gdy pieniądze potrzebne są od zaraz?

Na początku zwykle szukamy pomocy w rodzinie i wśród znajomych - jednak nie każdy lubi pożyczać pieniądze od bliskich, gdyż wiąże się to z pytaniami o cel pożyczki, czasem również oceną czy uwagami.

Jeśli zależy nam na anonimowości, najlepszym rozwiązaniem są firmy pożyczkowe spoza sektora bankowego, które udzielają pożyczek online i są dostępne dla swoich klientów non stop - przez 24h, 7 dni w tygodniu.

Dzięki tej elastyczności możemy być pewni, że w razie nagłej potrzeby, pieniądze otrzymamy właściwie naprawdę szybko - bez wizyty w placówce, bez dodatkowych zaświadczeń od pracodawcy, bez długiego oczekiwania na rozpatrzenie wniosku.

weź pożyczkę
Pożyczka od zaraz na dowód i bez sprawdzania dochodów

Pożyczka od zaraz na dowód i bez sprawdzania dochodów

Co w praktyce oznacza minimum formalności? Wspomnieliśmy już, że proces wnioskowania o pożyczkę został w pełni zautomatyzowany, dzięki czemu pieniądze możesz otrzymać na konto jeszcze tego samego dnia, w którym wniosek dotarł do pożyczkodawcy.

Brak formalności oznacza, że aby wnioskować o pożyczkę nie trzeba składać żadnych dokumentów ani przedkładać zaświadczeń o zatrudnieniu czy wysokości osiąganych dochodów. Nie trzeba skanować umowy o pracę ani żadnych innych załączników.

Aby otrzymać pieniądze wystarczy posiadać ważny dowód osobisty. To jedyny dokument, który jest niezbędny do udzielenia pożyczki -spokojnie, jego też nie trzeba skanować, wystarczy podać z niego dane.

Czytaj również: Pożyczka na dowód osobisty bez zaświadczeń>>

Czy pilną pożyczkę na już można otrzymać bez sprawdzania danych? Firmy pożyczkowe weryfikują dane za pomocą przelewu weryfikacyjnego, sprawdzają klientów w Biurze Informacji Kredytowej, jak również w biurach informacji gospodarczej (np. KRD) natomiast decyzja o udzieleniu pożyczki zawsze jest indywidualna.

weź pożyczkę
Czy ekspresowa pożyczka od zaraz jest droższa niż standardowa?

Czy ekspresowa pożyczka od zaraz jest droższa niż standardowa?

Pożyczka ekspresowa w VIVUS to standard. Jakość usług i szybka responsywność wobec klienta wpisane są w standardy działania firmy - pożyczki online w VIVUS udzielane są najszybciej, jak to możliwe.

Dla osób, które po raz pierwszy decydują się na wzięcie pożyczki, VIVUS oferuje pożyczkę w wysokości do 3000 zł i 0% RRSO oraz wydłużonym terminem spłaty aż do 61 dni!

weź pożyczkę