Ekspresowa pożyczka od zaraz, na już – najszybsza pożyczka poszukiwana

Pilna pożyczka na już – skąd szybko wziąć pieniądze?

Pilna pożyczka na już – skąd szybko wziąć pieniądze?

Większość z nas ma za sobą niespodziewane życiowe sytuacje, w których pieniądze były potrzebne “od zaraz” a nawet “na już” czy “na wczoraj”. Co zrobić, jeśli zabraknie gotówki na pilne wydatki? Jaki jest najprostszy a zarazem bezpieczny sposób na jej pozyskanie? Czy ekspresowe pożyczki na już czy pofaktycznie są najszybsze? Gdzie można dostać "chwilówkę online na już" i po jakim czasie pieniądze mogą znaleźć się na naszym koncie.

Niezapłacony rachunek, mandat, zepsuta pralka -niespodziewane wydatki zaskakują i nie zawsze jesteśmy w stanie uregulować je wdanym momencie. W wielu sytuacjach pieniądze potrzebne są “na już” - trudno bowiem odłożyć na później zapłatę zaległego rachunku czy wymianę zepsutego sprzętu AGD, który służy nam do codziennego użytku. W sytuacjach niecierpiących zwłoki trzeba reagować natychmiast - lepiej nie dopuścić do odcięcia prądu, blokady telefonu czy innych konsekwencji, które grożą nam w przypadku nieuregulowania należności w terminie.

Szybka gotówka online to pierwsze rozwiązanie, które przychodzi na myśl w nagłej sytuacji - o taką "pożyczkę na już" przez Internet można wnioskować w każdej chwili, online, a gotówka może trafić na konto nawet tego samego dnia. Trudno wyobrazić sobie szybszą metodę na uzyskanie gotówki w maksymalnie krótkim czasie. Gdzie szukać takiej pożyczki i jak o nią wnioskować? Ekspresowe pożyczki można znaleźć w ofercie firm pożyczkowych udzielających pożyczek online. Takie firmy pożyczkowe jak vivus.pl najlepiej odpowiadają na pilną potrzebę pożyczki - gwarantują wygodę, minimum formalności i ekspresową decyzję o przyznaniu pożyczki.

A jeśli potrzebujemy pożyczki na już w sobotę lub niedzielę? Czy pożyczka w weekend może być udzielona? To już zależy od firmy pożyczkowej - tego, z jakimi bankami współpracuje oraz jak układają się sesje przelewów przychodzących w banku, w którym posiadasz konta. Czytaj więcej na temat pożyczki na już w weekend: Pożyczka w weekend: sobotę i niedzielę>>

weź pożyczkę
Pożyczka od zaraz na telefon czy przez Internet?

Pożyczka od zaraz na telefon czy przez Internet?

Oczywiście, że przez Internet! Firmy z sektora pozabankowego fintech to jedne z najszybciej rozwijających się firm finansowych, które wykorzystują nowoczesne rozwiązania technologiczne, aby tworzyć coraz lepsze produkty dostosowane do potrzeb klientów. Dzięki temu wzięcie pożyczki w firmie pożyczkowej jest procesem bezpiecznym, prostym, szybkim i w pełni zautomatyzowanym.

Aby wnioskować o pożyczkę wystarczy wejść na stronę pożyczkodawcy - można to zrobić zarówno z komputera, jak i poprzez mobilną aplikację, zalogować się i złożyć wniosek o pożyczkę online. Kilka prostych kroków, które można wykonać z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie, dzieli nas od otrzymania gotówki prosto na nasze konto bankowe.

Ekspresowa pożyczka online to produkt przeznaczony dla tych, którzy chcą otrzymać szybką gotówkę bez konieczności wizyty w placówce stacjonarnej, zbierania zaświadczeń czy czekania na godziny pracy jednostki udzielającej pożyczki lub obsługującej klienta infolinii.

Pożyczka ekspresowa – jak szybko można otrzymać przelew?

Pożyczka ekspresowa, jak sama nazwa wskazuje, to pieniądze, które możesz otrzymać od ręki - wystarczy złożyć wniosek online, poczekać na pozytywną decyzję o udzieleniu pożyczki i cieszyć się dodatkową gotówką na swoim koncie.

Badania przeprowadzone przez Norstat na zlecenie vivus.pl pokazują, że szybkość otrzymania gotówki na konto, jest jednym z najważniejszych czynników decydujących o wyborze instytucji udzielającej pożyczki.  Ile taki proces trwa w praktyce? Zwykle pieniądze trafiają na konto pożyczkobiorcy tego samego dnia -czasami trwa to kilkanaście minut, czasami godzinę, ale może być też uzależnione od najbliższej sesji przychodzącej banku, w którym klient posiada rachunek. W zdecydowanej większości przypadków, pieniądze trafiają na konto tego samego dnia, w którym wniosek dotarł do firmy pożyczkowej.

Ekspresowa pożyczka od zaraz, na już, najszybsza pożyczka
Jak szybka może być pożyczka ekspresowa?

W VIVUS ekspresową pożyczkę można otrzymać w 3 prostych krokach - wystarczy wejść na stronę i wybrać kwotę pożyczki, złożyć wniosek online i dokonać przelewu identyfikacyjnego, aby potwierdzić dane osobowe. O decyzji o udzieleniu pożyczki klient zostanie poinformowany SMS-em lube-mailem, który zostanie wysłany po poprawnej weryfikacji klienta i wniosku o pożyczkę. Im szybciej wykonasz przelew identyfikacyjny, tym szybciej gotówka trafi prosto na wskazane konto. To, jak szybko otrzymasz pieniądze zależy również od sesji w banku. Jeśli posiadasz konto w banku, z którym VIVUS współpracuje (lista banków dostępna na naszej stronie), to przelew będzie traktowany jako wewnętrzny, będzie więc najszybszy. Podobnie, jeśli twój bank obsługiwany jest przez Autopay. W innych przypadkach trzeba się liczyć z tym, że pieniądze zostaną przelane na konto zgodnie z sesjami elixir (tu można sprawdzić sesje przelewów w zależności od banku)

weź pożyczkę
Ekspresowe pożyczki gotówkowe w banku czy firmie pożyczkowej?

Ekspresowe pożyczki gotówkowe w banku czy firmie pożyczkowej?

Gdzie szukać ekspresowych pożyczek, gdy pieniądze potrzebne są od zaraz?

Na początku zwykle szukamy pomocy w rodzinie i wśród znajomych - jednak nie każdy lubi pożyczać pieniądze od bliskich, gdyż wiąże się to z pytaniami o cel pożyczki, czasem również oceną czy uwagami.

Jeśli zależy nam na anonimowości, najlepszym rozwiązaniem są firmy pożyczkowe spoza sektora bankowego, które udzielają pożyczek online i są dostępne dla swoich klientów non stop - przez 24h, 7 dni w tygodniu.

Dzięki tej elastyczności możemy być pewni, że w razie nagłej potrzeby, pieniądze otrzymamy właściwie naprawdę szybko - bez wizyty w placówce, bez dodatkowych zaświadczeń od pracodawcy, bez długiego oczekiwania na rozpatrzenie wniosku.

weź pożyczkę
Pożyczka od zaraz na dowód i bez sprawdzania dochodów

Pożyczka od zaraz na dowód i bez sprawdzania dochodów

Co w praktyce oznacza minimum formalności? Wspomnieliśmy już, że proces wnioskowania o pożyczkę został w pełni zautomatyzowany, dzięki czemu pieniądze możesz otrzymać na konto jeszcze tego samego dnia, w którym wniosek dotarł do pożyczkodawcy.

Brak formalności oznacza, że aby wnioskować o pożyczkę nie trzeba składać żadnych dokumentów ani przedkładać zaświadczeń o zatrudnieniu czy wysokości osiąganych dochodów. Nie trzeba skanować umowy o pracę ani żadnych innych załączników.

Aby otrzymać pieniądze wystarczy posiadać ważny dowód osobisty. To jedyny dokument, który jest niezbędny do udzielenia pożyczki - spokojnie, jego też nie trzeba skanować, wystarczy podać z niego dane.

Czytaj również: Pożyczka na dowód osobisty bez zaświadczeń>>

Czy pilną pożyczkę na już można otrzymać bez sprawdzania danych? Firmy pożyczkowe weryfikują dane za pomocą przelewu weryfikacyjnego, sprawdzają klientów w Biurze Informacji Kredytowej, jak również w biurach informacji gospodarczej (np. KRD) natomiast decyzja o udzieleniu pożyczki zawsze jest indywidualna.

weź pożyczkę
Czy ekspresowa pożyczka od zaraz, na już jest droższa niż standardowa?

Czy ekspresowa pożyczka od zaraz, na już jest droższa niż standardowa?

Pożyczka ekspresowa w VIVUS to standard. Jakość usług i szybka responsywność wobec klienta wpisane są w standardy działania firmy - pożyczki online w VIVUS udzielane są najszybciej, jak to możliwe.

Dla osób, które po raz pierwszy decydują się na wzięcie pożyczki, VIVUS oferuje pożyczkę w wysokości do 3000 zł i 0% RRSO oraz wydłużonym terminem spłaty aż do 61 dni!

weź pożyczkę