Mała pożyczka online, niewielka pożyczka kieszonkowa – gdzie pożyczać małe kwoty?

Mała pożyczka 100, 200, 300 zł – ile można pożyczyć?

Mała pożyczka 100, 200, 300 zł – ile można pożyczyć?

Nasze potrzeby bywają różne – w zależności od sytuacji życiowej możemy potrzebować większej lub mniejszej gotówki. Wydatki mogą być związane z uzupełnieniem szkolnej wyprawki, zakupem zimowego płaszcza czy butów, wizytą u stomatologa czy zapłatą za wymarzony kurs online. Zazwyczaj to koszt rzędu 300 - 500, którego nie przewidzieliśmy w domowym budżecie, a którego nie możemy odłożyć w czasie. W takiej sytuacji warto skorzystać z małej pożyczki online, która jest szybkim, prostym i dostępnym sposobem na nieprzewidziane wydatki.

Pożyczki online oferowane przez firmy pożyczkowe to świetne rozwiązanie dla osób, które potrzebują niewielkiego zastrzyku gotówki w krótkim czasie. W vivus.pl minimalna kwota pożyczki to 100 zł, dzięki czemu każdy, kto potrzebuje dodatkowych środków może swobodnie wnioskować o pożyczkę, nawet w niewielkiej kwocie.

Jeśli zdecydujesz się na wzięcie pożyczki w VIVUS, możesz w przypadku pierwszej pożyczki wnioskować o kwotę do 3000 zł bez żadnych dodatkowych kosztów (przykład reprezentatywny na końcu artykułu, na dole strony). Oczywiście ostateczną wysokość pożyczki, o którą chcesz wnioskować, określasz samodzielnie we wniosku – musi ona jedynie zmieścić się w określonych przez pożyczkodawcę widełkach dla pierwszej pożyczki, czyli między 100 zł a 3000 zł.

W przypadku kolejnych pożyczek możliwa wysokość pożyczki wzrasta (w VIVUS aż do 8000 zł w zależności od indywidualnej oceny zdolność kredytowej, przykład reprezentatywny na końcu artykułu, na dole strony), ale pożyczki te nie będą już objęte warunkami promocyjnymi jak w przypadku pierwszej pożyczki. Jest to jednak wciąż rodzaj oferty, w której sami określamy, o jaką kwotę wnioskujemy – widełki także rozpoczynają się od minimalnej kwoty pożyczki tj. 100 zł.

weź pożyczkę
Pożyczka kieszonkowa – 100, 200, 300 zł – gdzie można pożyczyć?

Pożyczka kieszonkowa – 100, 200, 300 zł – gdzie można pożyczyć?

Niewielkie kwoty, takie jak 100, 200, 300 zł najchętniej pożyczamy od rodziny, przyjaciół i znajomych. Jeśli jednak zależy nam na prywatności, albo potrzebujemy gotówki „na już”, można skorzystać z oferty pożyczki 500 zł od firmy pożyczkowe

Czytaj również: Pożyczka prywatna – zasady i koszty pożyczki od osoby prywatnej>>

O pożyczki kieszonkowe, czyli pożyczki na niskie kwoty, nieprzekraczające 100, 200, 300 czy 500 zł, najlepiej wnioskować w sprawdzonych instytucjach pozabankowych. Stanowiąc alternatywę dla pożyczek bankowych, firmy dbają o to, by pożyczki były jak najbardziej dostępne i osiągalne, a proces wnioskowania łatwy i szybki.

W przypadku vivus.pl wystarczy wejść na stronę pożyczkodawcy, wybrać kwotę 100, 200, 300 czy 500 zł (tyle, ile potrzebujemy), złożyć wniosek o pożyczkę i czekać na decyzję. Jeśli będzie ona pozytywna, pieniądze mogą znaleźć się na naszym koncie jeszcze tego samego dnia, jeśli złożymy wniosek odpowiednio wcześnie albo posiadamy konto bankowe w jednym z banków obsługujących vivus.pl.

Jak wybrać najlepszą firmę do udzielenia pożyczki na niską kwotę? To, że chcemy pożyczyć niewielką kwotę, nie znaczy, że nie powinniśmy zachować ostrożności. Warto wybrać sprawdzoną firmę, która istnieje na rynku od wielu lat, obsłużyła szerokie grono klientów i cieszy się dobrą opinią. VIVUS udziela pożyczek internetowych od 2012 roku, doczekał się wielu nagród za wysokie standardy obsługi klienta. Należy do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, co jest potwierdzeniem etycznych praktyk w zakresie usług finansowych.

weź pożyczkę
Mała pożyczka online – dlaczego warto pożyczać przez Internet?

Mała pożyczka online – dlaczego warto pożyczać przez Internet?

Zaletą pożyczek internetowych jest to, że cały proces – od wnioskowania do udzielenia pożyczki – odbywa się całkowicie online. Co to w praktyce oznacza?

To znaczy, że o pożyczkę możesz wnioskować siedząc w fotelu, na kanapie, w samochodzie, będąc u lekarza czy robiąc zakupy. Wystarczy, że masz dostęp do Internetu.

Wejdź na stronę lub zaloguj się do aplikacji mobilnej i za pomocą suwaka wybierz kwotę pożyczki i okres spłaty. Na suwaku od razu zobaczysz wszystkie koszty związane z pożyczką: RRSO, odsetki, prowizja. To bardzo wygodne, szybkie i intuicyjne.

Nie musisz martwić się o dostarczenie dodatkowych dokumentów, zaświadczeń czy umów potwierdzających zatrudnienie. W pożyczkach online chodzi o łatwość i szybkość, dlatego proces wnioskowania odbywa się całkowicie przez Internet, trwa kilka minut i wymaga od Ciebie jedynie podstawowych danych.

Jeśli robisz zakupy przez Internet, to już wiesz, jakie to proste, szybkie i intuicyjne.

weź pożyczkę
Kto może ubiegać się o pożyczkę na małą kwotę?

Kto może ubiegać się o pożyczkę na małą kwotę?

O pożyczkę na małą kwotę w vivus.pl może ubiegać się każdy, kto spełni określone przez pożyczkodawcę warunki. Aby zarejestrować się i złożyć wniosek należy:

  • podać serię i numer aktualnego dowodu osobistego lub paszportu

(jeśli nie jesteś obywatelem Polski),

  • posiadać aktywny numer telefonu komórkowego,
  • posiadać adres e-mail,
  • posiadać konto bankowe, z którego trzeba będzie wykonać przelew identyfikacyjny.

Jeśli te podstawowe warunki są spełnione, można wnioskować o niewielką pożyczkę całkowicie online. Weryfikację wniosku pożyczkowego przeprowadza już pożyczkodawca, na jej podstawie wydaje również decyzję o udzieleniu bądź nieudzieleniu pożyczki.

weź pożyczkę
Jak wziąć małą pożyczkę przez Internet?

Jak wziąć małą pożyczkę przez Internet?

Pożyczka przez Internet to jeden z najszybszych i najprostszych sposobów na pozyskanie dodatkowej gotówki na niewielką kwotę. Aby wziąć małą pożyczkę online w VIVUS wystarczą 3 proste kroki. Wystarczy:

  • wejść na stronę pożyczkodawcy (www.vivus.pl),
  • wybrać na kalkulatorze kwotę i okres pożyczki, a następnie kliknąć „Weź pożyczkę”,
  • uzupełnić dane w formularzu rejestracyjnym,
  • przeczytać i zaakceptować wymagane zgody.

Następnie wystarczy wykonać przelew identyfikacyjny (na 1 gr lub 1 zł) w celu potwierdzenia danych i czekać na decyzję pożyczkową.

Jeśli pomyślnie przejdziemy weryfikację, a pożyczkodawca zaakceptuje nasz wniosek, otrzymamy SMS lub e-mail z decyzją, a następnie gotówka zostanie przelana na wskazane przez nas we wniosku konto bankowe (to samo, z którego wykonaliśmy przelew indentyfikacyjny). Pieniądze zazwyczaj trafiają do klienta zgodnie z sesjami przychodzącymi w banku, w którym ma on rachunek – bardzo często odbywa się to jeszcze w dniu złożenia wniosku.

weź pożyczkę