Powrót

Zrób sobie prezent na Dzień Kobiet

4.3.2016
Zrób sobie prezent na Dzień Kobiet
Autor
Anna Dobrzanska

Dostać bukiet kwiatów od ukochanego to ogromna przyjemność. Jeżeli chodzi jednak o prezenty, żaden mężczyzna nie wybierze czegoś dla ciebie lepiej niż zrobiłabyś to sama.

Ciuchów, kosmetyków i gadżetów mamy już pełne szafy. Dzień Kobiet, który zbiega się w czasie z początkiem wiosny, to świetna okazja do nowego, świeżego podejścia do tematu prezentu dla samej siebie. Czego naprawdę pragniemy my, kobiety? Przede wszystkim miłości – to uniwersalna potrzeba nie tylko kobiet, ale chyba każdego człowieka. Inne cechy, które w powszechnym odczuciu odróżniają nas od mężczyzn, to dążenie do otaczania się pięknem i większa skłonność do zmian.

Z okazji Dnia Kobiet zakochaj się w sobie

prezent na dzień kobiet

Miłość - to ona nadaje sens życia większości z nas. Mężczyzna, dzieci, rodzina, bliscy, przyjaciele – kochanie ich to chyba najlepsze, co możemy robić w życiu. Żeby jednak w pełni obdarzać miłością innych, musimy najpierw pokochać siebie. Dbanie o innych zaczyna się od dbania o siebie. Dorosłość polega między innymi na tym, żeby nie przerzucać na swoich najbliższych obowiązku troszczenia się o nas. Przynajmniej raz w roku zatroszcz się o siebie sama.Nie obawiaj się posądzenia o egoizm – w końcu to Dzień Kobiet i prezent ma być dla ciebie. Wybierz coś, co pomoże ci zadbać o zdrowie, rozwój osobisty, lepszą przyszłość i jakość życia. Działaj długofalowo. Kup prezent, za który podziękujesz sobie samej nie tylko dziś, ale nawet za kilka lat.Zrób sobie kompleksowe badania. Zdecyduj się wreszcie na zabieg leczniczy, który od dawna odkładałaś. Odpocznij, wykup pobyt w sanatorium albo popołudnie w SPA i nie martw się tym, ile kosztuje masaż - i tak na niego zasłużyłaś. Zapisz się na lekcje tańca, studia podyplomowe, kurs fotografii. Nie przestawaj się uczyć. Dbaj o swoje hobby, dowartościuj się, zrób sobie jakąś przyjemność. Miłości nie da się kupić, ale zdrowa i mądra miłość do samego siebie to dobry powód do wydatków.

Najlepszy prezent na Dzień Kobiet? Piękno

prezent na dzień kobiet

Kobiety wkładają mnóstwo zaangażowania i środków w pielęgnację urody – nie tylko swojej. To my dbamy o to, żeby nasze najbliższe otoczenie wyglądało ładnie. Urządzamy dom, wybieramy ubranka dzieci, dekorujemy ciasta i pielęgnujemy ogródek. Dbamy o to, żeby przebywać w estetycznej przestrzeni. Bardzo ważne jest dla nas bycie atrakcyjną dla innych.Wejdźmy w psychikę kobiety. Od maleńkości jest nastawiona na podobanie się. Poświęca na to wiele czasu i chciałaby, żeby partner to zauważał. Jeżeli partner wyraża zachwyt, to znaczy, że jej kobiecość jest przez niego przeżywana. Nawet jeśli ją skrytykuje i w pierwszej chwili jest niezadowolona, potem doceni, że zwrócił na nią uwagę. Tak długo jak partnerka czuje się uwodzona, tak długo czuje się kobietą dla swojego partnera – mówi słynny seksuolog Zbigniew Lew-Starowicz w wywiadzie dla „Playboya”.Dzień Kobiet to świetna okazja, żeby zainwestować w swoją urodę. Co sprawi, że poczujesz się piękniejsza? Przedłużone rzęsy, wybielone zęby, tatuaż, operacja plastyczna? A może wystarczą mniej inwazyjne sposoby, takie jak zakupy ze stylistką, karnet do fitness clubu albo modne farbowanie włosów u fryzjera? Czasem drobna zmiana potrafi zdziałać cuda.

Dzień kobiet to czas na zmianę

prezent na dzień kobiet

Motorem zmian w życiu rodziny są najczęściej kobiety. Zmiany są wpisane w naszą naturę, podobnie jak zmienność cykli biologicznych i pracy hormonów. Chętnie próbujemy nowości, eksperymentujemy, szukamy lepszych rozwiązań. To my najczęściej naciskamy na przeprowadzkę, poważniejsze zakupy, powiększenie rodziny, podejmowanie przełomowych decyzji. Nie znosimy nudy i stagnacji.Badania potwierdzają, że kobiety lubią wyzwania, są otwarte na zmiany i często wykazują przedsiębiorczą, proaktywną postawę. Z raportu przygotowanego przez Akademię Liderów Innowacji i Przedsiębiorczości wynika, że spośród osób urodzonych po 1990 roku aż 78% kobiet chce założyć własną firmę. Wśród mężczyzn wynik ten jest słabszy – 57%.Dzień Kobiet to dobra okazja do tego, żeby wprowadzić w życie zmianę, o której od dawna marzysz. Spraw sobie prezent, który rozpocznie nowy rozdział w życiu, przeniesie jakąś twoją umiejętność na inny poziom, zapoczątkuje przygodę, otworzy nowe drzwi. Załóż własny biznes, zmień pracę, zapisz się na warsztaty kulinarne, zmień aranżację salonu, kup sobie rower lub zacznij ćwiczyć jogę. Zasłużyłaś!

Z okazji Dnia Kobiet – spełnienia marzeń!

Szybka pożyczka
No items found.

Całkowita kwota pożyczki 1100 zł
Całkowita kwota do spłaty 1100 zł
Całkowity koszt pożyczki 0 zł
Oprocentowanie w skali roku 0%
Umowa na 61 dni

Reprezentatywny przykład dla pierwszej pożyczki udzielanej za pośrednictwem strony internetowej www.vivus.pl, aplikacji mobilnej Vivus.pl lub przez telefon: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 0% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 1 000 zł; całkowita kwota do zapłaty 1 000 zł; oprocentowanie stałe w skali roku 0%; całkowity koszt pożyczki 0 zł; umowa na 61 dni. Stan na 06.06.2024 r.

CHCĘ POŻYCZKĘ