Powrót

Ranking darmowych pożyczek online: VIVUS z najlepszą pożyczką RRSO 0%!

25.4.2024
Ranking darmowych pożyczek online: VIVUS z najlepszą pożyczką RRSO 0%!
Autor

VIVUS laureatem dwóch rankingów darmowych pożyczek online: na finansowysupermarket.pl w lutym 2024 roku oraz money.pl w kwietniu 2024 roku.

Przypomnijmy, że zwycięska pożyczka VIVUS to pierwsza pożyczka RRSO 0%, nowi klienci mogą pożyczyć do 3000 zł na 61 dni. Przyjrzyjmy się szczegółowo tym dwóm rankingom darmowych pożyczek online.

Ranking pożyczek RRSO 0% na finansowysupermarket.pl

Finansowysupermarket.pl zwraca uwagę, że tylko w 2023 roku firmy pożyczkowe udzieliły 330 tysięcy pożyczek, których wartość sięgnęła 1,139 mld zł, co jasno pokazuje, że pożyczka online to bezpieczna, wygodna i bardzo popularna forma pozyskania dodatkowych środków. 

Eksperci zwracają uwagę, że pożyczki online są nie tylko łatwo i szybko dostępne, ale co równie ważne, oferują korzystne oferty dla nowych klientów. VIVUS jest wymieniany na pierwszym miejscu wśród firm udzielających pierwszych darmowych pożyczek do 3000 zł z wydłużonym terminem spłaty do 61 dni, co jest rzadkością na rynku pożyczkowym. Podkreślono też szybki i intuicyjny proces udzielania pożyczki w VIVUS oraz zwrócono uwagę, że proces przebiega całkowicie online. 

Ranking pożyczek RRSO 0% na money.pl

Portal money.pl w opublikowanym rankingu przywołuje zmiany, jakie zaszły od 1 stycznia 2024 roku, a więc wejście w życie ustawy antylichwiarskiej, która ograniczyła koszty udzielania pożyczek, ale również wpłynęła na większą transparentność rynku pożyczkowego i wzrost wiarygodności w oczach klientów. Pożyczka online zyskała status alternatywy dla kredytu gotówkowego przy minimum formalności. 

I miejsce w rankingu zajął VIVUS z ofertą darmowej pierwszej pożyczki do 3000 zł na 61 dni. Zauważono, że większość firm oferuje 30-dniowy termin spłaty, w związku z czym oferta VIVUS jest korzystniejsza dla pożyczkobiorcy. 

Najlepsza pożyczka online RRSO 0% w vivus.pl - jak wygląda oferta?

VIVUS oferuje pierwszą pożyczkę 0% RRSO dla nowych klientów. Co to dokładnie oznacza? Możesz pożyczyć do 3000 zł aż na 61 dni i po upływie tego terminu spłacasz dokładnie taką kwotę jaką pożyczyłeś. Nie ma tutaj żadnych ukrytych kosztów, prowizji, odsetek czy opłat za obsługę. Oczywiście pod warunkiem, że pożyczka zostanie spłacona w terminie.

Jak wziąć pożyczkę w 3 prostych krokach?

  1. Wejdź na stornę vivus.pl i wybierz kwotę pożyczki 
  2. Zarejestruj się i złóż wniosek o pożyczkę 
  3. Potwierdź swoje dane za pomocą przelewu identyfikacynego i poczekaj na decyzję pożyczkową

Jeśli otrzymasz pozytywną decyzję, pieniądze zostaną niezwłocznie przelane na twoje konto. Proces pożyczania jest intuicyjny, bezpieczny i nie wymaga dodatkowych dokumentów czy zaświadczeń - wystarczy dostęp do Internetu i gotowe - pieniądze są na wyciągnięcie ręki. 

No items found.

Całkowita kwota pożyczki 1100 zł
Całkowita kwota do spłaty 1100 zł
Całkowity koszt pożyczki 0 zł
Oprocentowanie w skali roku 0%
Umowa na 61 dni

Reprezentatywny przykład dla pierwszej pożyczki udzielanej za pośrednictwem strony internetowej www.vivus.pl, aplikacji mobilnej Vivus.pl lub przez telefon: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 0% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 1 100 zł; całkowita kwota do zapłaty 1 100 zł; oprocentowanie stałe w skali roku 0%; całkowity koszt pożyczki 0 zł; umowa na 61 dni. Stan na 15.02.2024 r.

CHCĘ POŻYCZKĘ