Powrót

Prowizja

10.12.2019
Prowizja
Autor
Anna Dobrzanska

Prowizja to inaczej opłata pobierana z tytułu dokonania konkretnej czynności prawnej, np. udzielenia pożyczki czy kredytu.Wysokość prowizji kredytu zależy od wielu czynników, m.in.:

  • rodzaju kredytu,
  • długości trwania zobowiązania.

Prowizja może wynosić nawet do kilkudziesięciu procent, a u każdego pożyczkodawcy stawki są inne, dlatego warto samodzielnie pytać i porównywać poszczególne oferty.W przypadku prowizji za udzielenie pożyczki nie musi być ona naliczana bez względu na to, czy jest ona przyznawana w banku, czy w firmie pozabankowej. Istnieje dużo ofert z prowizją 0%, np. pierwsza pożyczka 3000 zł za darmo od Vivus (Przykład reprezentatywny poniżej, na końcu artykułu).

No items found.

Całkowita kwota pożyczki 1100 zł
Całkowita kwota do spłaty 1100 zł
Całkowity koszt pożyczki 0 zł
Oprocentowanie w skali roku 0%
Umowa na 61 dni

Reprezentatywny przykład dla pierwszej pożyczki udzielanej za pośrednictwem strony internetowej www.vivus.pl, aplikacji mobilnej Vivus.pl lub przez telefon: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 0% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 1 100 zł; całkowita kwota do zapłaty 1 100 zł; oprocentowanie stałe w skali roku 0%; całkowity koszt pożyczki 0 zł; umowa na 61 dni. Stan na 15.02.2024 r.

CHCĘ POŻYCZKĘ