Powrót

Pożyczka na święta. Nasza oferta okazała się najlepsza!

19.12.2016
Pożyczka na święta. Nasza oferta okazała się najlepsza!
Autor
Anna Dobrzanska

Redakcja portalu finansowego Bankier.pl przeanalizowała warunki proponowane przez firmy oferujące szybkie pożyczki na święta. Vivus.pl wypadł najlepiej – zarówno w kategorii pierwszej, jak i kolejnej pożyczki.

Pierwsza pożyczka za darmo

Redakcja przeanalizowała warunki 28 firm oferujących szybkie pożyczki na święta. W 16 z nich pierwsza pożyczka (do określonej kwoty) jest dostępna za darmo – tak jest właśnie w Vivus.pl. To oznacza, że urządzenie świąt dzięki pożyczce z Vivus.pl nie musi nas kosztować ani złotówki więcej, niż pożyczyliśmy.

Kolejna pożyczka na święta – najtaniej w Vivus.pl

Bankier.pl przeanalizował też oferty dla powracających klientów. W tym zestawieniu Vivus.pl wypadł zdecydowanie najlepiej. Pożyczka w kwocie 1000 zł na 30 dni oznacza spłatę w wysokości 1157 zł – to najlepszy wynik spośród analizowanych firm pożyczkowych. W innych firmach pożyczenie takiej kwoty na 30 dni może kosztować nawet ponad 120 zł więcej.

W porównaniu przygotowanym przez Bankier.pl najtańszą firmą pożyczającą gotówkę na święta i nie tylko okazał się więc Vivus.pl. Więcej informacji w artykule: „Szybka pożyczka na święta. Ile trzeba będzie oddać po miesiącu?”.

Źródło informacji: www.bankier.pl, stan na dzień 15.12.2016

No items found.

Całkowita kwota pożyczki 1100 zł
Całkowita kwota do spłaty 1100 zł
Całkowity koszt pożyczki 0 zł
Oprocentowanie w skali roku 0%
Umowa na 61 dni

Reprezentatywny przykład dla pierwszej pożyczki udzielanej za pośrednictwem strony internetowej www.vivus.pl, aplikacji mobilnej Vivus.pl lub przez telefon: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 0% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 1 000 zł; całkowita kwota do zapłaty 1 000 zł; oprocentowanie stałe w skali roku 0%; całkowity koszt pożyczki 0 zł; umowa na 61 dni. Stan na 06.06.2024 r.

CHCĘ POŻYCZKĘ