Powrót
19/12/2016

Pożyczka na święta. Nasza oferta okazała się najlepsza!

Autor
Anna Dobrzanska

Redakcja portalu finansowego Bankier.pl przeanalizowała warunki proponowane przez firmy oferujące szybkie pożyczki na święta. Vivus.pl wypadł najlepiej – zarówno w kategorii pierwszej, jak i kolejnej pożyczki.

Pierwsza pożyczka za darmo

Redakcja przeanalizowała warunki 28 firm oferujących szybkie pożyczki na święta. W 16 z nich pierwsza pożyczka (do określonej kwoty) jest dostępna za darmo – tak jest właśnie w Vivus.pl. To oznacza, że urządzenie świąt dzięki pożyczce z Vivus.pl nie musi nas kosztować ani złotówki więcej, niż pożyczyliśmy.

Kolejna pożyczka na święta – najtaniej w Vivus.pl

Bankier.pl przeanalizował też oferty dla powracających klientów. W tym zestawieniu Vivus.pl wypadł zdecydowanie najlepiej. Pożyczka w kwocie 1000 zł na 30 dni oznacza spłatę w wysokości 1157 zł – to najlepszy wynik spośród analizowanych firm pożyczkowych. W innych firmach pożyczenie takiej kwoty na 30 dni może kosztować nawet ponad 120 zł więcej.

W porównaniu przygotowanym przez Bankier.pl najtańszą firmą pożyczającą gotówkę na święta i nie tylko okazał się więc Vivus.pl. Więcej informacji w artykule: „Szybka pożyczka na święta. Ile trzeba będzie oddać po miesiącu?”.

Źródło informacji: www.bankier.pl, stan na dzień 15.12.2016

No items found.

Najnowsze porady