Powrót

Bon wakacyjny od Vivus.pl – 500 zł na wymarzone wakacje!

16.5.2017
Bon wakacyjny od Vivus.pl – 500 zł na wymarzone wakacje!
Autor
Anna Dobrzanska

Masz już pomysł na wakacje? Skorzystaj z wyjątkowej promocji. Za pożyczkę wziętą w Vivus.pl otrzymasz bon wakacyjny o wartości 500 zł, do wykorzystania w serwisie Fly.pl.Akcja trwa od 16 maja do końca czerwca 2017. Każdy, kto weźmie w okresie trwania promocji pożyczkę w Vivus.pl, dostanie od  w prezencie bon wakacyjny o wartości 500 zł, który można zrealizować pod warunkiem wydania minimum 3000 zł w serwisie Fly.pl. Zasady akcji są tak proste i korzystne, że pozostaje tylko jedno pytanie – gdzie wybrać się w tym roku na wakacje?

Gdzie na wakacje?

Fly.pl to internetowe biuro podróży, które działa na polskim rynku już od 9 lat. Skupia w jednym miejscu oferty renomowanych biur podróży, linii lotniczych i sieci hoteli z całego świata. Dzięki tak bogatej ofercie gwarantuje swoim klientom atrakcyjne ceny.Gdzie można się wybrać z Fly.pl? Biuro oferuje wakacje w znanych kurortach zagranicznych, w egzotycznych krajach na całym świecie, a także w Polsce. Można tu wybrać nie tylko popularne wczasy all inclusive, ale także na przykład pobyt ze śniadaniem, obiadokolacją, z własnym wyżywieniem czy z własnym dojazdem. Są również wycieczki objazdowe, autokarowe i wyjazdy weekendowe. Bez problemu znajdziemy tu też oferty dla rodzin z dziećmi – ze specjalną ofertą hoteli, polskimi animatorami, aquaparkami.Każdy znajdzie tu coś dla siebie – zarówno miłośnicy aktywnego zwiedzania i samodzielnych podróży, jak i ci, którzy marzą o beztroskim odpoczynku na słonecznej plaży.

Wakacje 2017 – najpopularniejsze kierunki wyjazdów

Jaką wycieczkę wybrać? Kraje odwiedzane najchętniej przez klientów Fly.pl to Grecja, Hiszpania wraz z Wyspami Kanaryjskimi, Bułgaria, Turcja, Egipt, Maroko, Portugalia, Włochy, Chorwacja, Tunezja i Malta. Tygodniowe wakacje all inclusive, na przykład w Turcji, można wykupić już nawet za niecałe 1000 zł.Coraz bardziej popularne są również egzotyczne kierunki podróży, na przykład Dominikana, Kuba, Tajlandia, Zanzibar, Kenia, Zielony Przylądek, Oman, Emiraty Arabskie, Chiny, Sri Lanka, Meksyk.

ceny wakacji

Najpopularniejsze kierunki - przeczytaj nasze przewodniki z mapkami:

Ceny podane w artykule mają charakter orientacyjny.

No items found.

Całkowita kwota pożyczki 1100 zł
Całkowita kwota do spłaty 1100 zł
Całkowity koszt pożyczki 0 zł
Oprocentowanie w skali roku 0%
Umowa na 61 dni

Reprezentatywny przykład dla pierwszej pożyczki udzielanej za pośrednictwem strony internetowej www.vivus.pl, aplikacji mobilnej Vivus.pl lub przez telefon: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 0% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 1 000 zł; całkowita kwota do zapłaty 1 000 zł; oprocentowanie stałe w skali roku 0%; całkowity koszt pożyczki 0 zł; umowa na 61 dni. Stan na 06.06.2024 r.

CHCĘ POŻYCZKĘ