Powrót

Aneks do umowy

10.12.2018
Aneks do umowy
Autor
Anna Dobrzanska

Aneksdo umowy (inaczej załącznik) to dodatkowy dokument, który modyfikuje umowę w określony sposób. Odgrywa niezwykle istotną rolę, ponieważ zawarte są w nim najważniejsze informacje dotyczące wprowadzanych zmian. Dzięki temu nie ma potrzeby sporządzania nowej umowy.Działania, jakie mogą zostać wykonane za pomocą aneksu to m.in. poprawienie błędów zawartych w umowie, dodanie nowych informacji lub usunięcie tych nieaktualnych.Co znajduje się w aneksie umowy kredytowej? Oto przykłady:

  • wydłużenie lub skrócenie okresu spłaty kredytu,
  • modyfikacje w zakresie regulowania rat zobowiązania np. zmiana dat spłacania rat,
  • zmiana waluty, w jakiej zaciągnięto kredyt.

Czasem zmiana warunków umowy może być wynikiem działania podmiotu, z którym zawiera się umowę kredytową. Klient zostanie o tym poinformowany, ponieważ wszelkie modyfikacje muszą być wprowadzone za wiedzą i zgodą kredytobiorcy.

No items found.

Całkowita kwota pożyczki 1100 zł
Całkowita kwota do spłaty 1100 zł
Całkowity koszt pożyczki 0 zł
Oprocentowanie w skali roku 0%
Umowa na 61 dni

Reprezentatywny przykład dla pierwszej pożyczki udzielanej za pośrednictwem strony internetowej www.vivus.pl, aplikacji mobilnej Vivus.pl lub przez telefon: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 0% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 1 000 zł; całkowita kwota do zapłaty 1 000 zł; oprocentowanie stałe w skali roku 0%; całkowity koszt pożyczki 0 zł; umowa na 61 dni. Stan na 06.06.2024 r.

CHCĘ POŻYCZKĘ