Skontaktuj się z nami

Czekamy na Twoją opinię.

Uwaga: opinie publikujemy wyłącznie anonimowo

Administratorem danych osobowych jest Soonly Finance sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, adres: 02-092 Warszawa ul. Żwirki i Wigury 16C. Twoje dane przetwarzamy w celu opublikowania opinii, w celu jej analizy, oraz w celach marketingowych. Więcej informacji o celach, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których dane dotyczą znajdziesz w Polityce Prywatności. Soonly Finance sp. z o.o. ma prawo do niepublikowania opinii zawierających w szczególności: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktami lub usługami oferowanymi przez Vivus, a także wypowiedzi, które mogą obrażać osoby trzecie, grupy społeczne lub instytucje.

Dziękujemy. Twoja opinia została wysłana.
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Vivus - opinie o pożyczkach, osiągnięcia i nagrody

Marka VIVUS na polskim rynku istnieje od 2012 roku, obecnie należy do polskiej spółki Soonly Finance. Do dziś na platformie vivus.pl zarejestrowało się 2,5 mln klientów. Jakie opinie o vivus.pl można znaleźć w Internecie? Co wpływa na dobrą opinię o pożyczce w vivus.pl? Dlaczego firma jest godna zaufania? Na jaki standard obsługi klienta w vivus.pl można liczyć?

Vivus - opinie zadowolonych klientów

W wyszukiwarce Google można znaleźć ponad tysiąc opinii o Vivus - jest to liczba wyróżniająca tę markę na tle konkurencji. Średnia ocena wynosi 4,6/5, co jest bardzo dobrym wynikiem biorąc pod uwagę liczbę wystawionych ocen. Warto też wspomnieć o najlepiej ocenianej pożyczkowej aplikacji mobilnej - średnia ocen wynosi 4,9/5.

Czy klienci polecają wzięcie pożyczki w vivus.pl?

Czy można zmierzyć poziom zadowolenia klientów? Otóż tak! NPS - Net Promoter Score - to wskaźnik lojalności i satysfakcji klientów. Stosowany jest przez czołowe marki takie jak Apple, Google czy Amazon, które nieustannie chcą podwyższać standardy swoich produktów i usług, by jak najlepiej odpowiadać na potrzeby klientów.

NPS bazuje na pytaniu:

„Jak bardzo prawdopodobne jest, że polecisz markę swojemu znajomemu i rodzinie? Oceń to prawdopodobieństwo w skali 0-10”

Wskaźnik NPS dla VIVUS wynosi aż 74% - to znaczy, że 8 na 10 klientów poleciłoby rodzinie i znajomym usługi finansowe vivus.pl.

Vivus pożyczki - opinie o pierwszej, drugiej i kolejnych

Pierwsza pożyczka w vivus.pl jest wysoko oceniana w rankingach darmowych pożyczek online. Tak pozytywna opinia o pierwszej pożyczce w Vivus jest zasługą świetnej oferty - jest to pożyczka RRSO 0% do 3000 zł z wydłużonym terminem spłaty wynoszącym 61 dni. Gdzie jest haczyk? Nie ma – Vivus stworzył promocyjną ofertę dla nowych klientów właśnie po to, aby zachęcić do przetestowania pożyczki na korzystnych warunkach.

Na rynku pożyczek internetowych działają oszuści oraz podmioty, które nie stosują dobrych praktyk i działają na niekorzyść konsumentów, a tym samym całej kategorii krótkoterminowych pożyczek pozabankowych. W efekcie takich działań, konsumenci mają obawy przed zaciąganiem tego typu zobowiązań. Za pomocą pierwszej pożyczki, Vivus chce pokazać swoim klientom, jak proste, szybkie i bezpieczne może być wzięcie pożyczki online. Poza tym, to po prostu najlepsza oferta na rynku. W rankingach zauważono, że większość firm oferuje 30-dniowy termin spłaty, zatem oferta pierwszej pożyczki w Vivus wyróżnia się na tle konkurencji i jest dla pożyczkobiorcy korzystniejsza.

Druga pożyczka w Vivus? Opinie o kolejnej pożyczce są bardzo dobre. Oferta nie jest tak spektakularna jak w przypadku pierwszej - na spłatę kolejnej pożyczki w vivus.pl jest 30 dni, nie 61(przykład reprezentatywny na dole strony). Klienci cenią sobie natomiast wysokość kwoty, którą mogą pożyczyć - nawet do 8000 zł. Pozytywnie oceniają też szybkość, z jaką udzielane są pożyczki oraz obsługę klienta.

Czy Vivus jest bezpieczny - opinie i fakty

Czy pożyczka online w Vivus jest bezpieczna? Na temat bezpieczeństwa niech przemówią przede wszystkim fakty. Vivus jest w 100% polską firmą, członkiem Związku Firm Pożyczkowych. W swoich działaniach stosuje Zasady Dobrych Praktyk opracowane przez Związek Przedsiębiorstw Finansowych a będąc członkiem ZPF raz w roku przechodzi audyt przeprowadzony przez Komisję Etyki ZPF.

Dodatkowo, warto wspomnieć, że Vivus cyklicznie otrzymuje prestiżową nagrodę, Gwiazdę Jakości Obsługi, która przyznawana jest firmom spełniającym najwyższe standardy obsługi klienta. Kilkukrotnie Vivus został nagrodzony Złotym Laurem Konsumenta - jest to ogólnopolski plebiscyt konsumencki, w którym to klienci typują najlepsze marki, produkty i usługi w różnych kategoriach.

Vivus a negatywne opinie

Klienci, którzy otrzymują pożyczki i spłacają je w terminie, są zadowoleni z usług Vivus. Przeglądając opinie w Google oraz Trustpilot można natknąć się na negatywne opinie o Vivus, które zwykle wystawiane są w przypadku odmownej decyzji lub gdy klient nie spłacił pożyczki w terminie wskazanym w umowie. W przypadku braku spłaty zobowiązania i niewywiązania się z warunków umowy, Vivus po prostu próbuje odzyskać pieniądze.

Vivus od lat pracuje na zaufanie i dobre opinie klientów

Marka Vivus istnieje na rynku polskim od wielu lat i obsłużyła ponad 2,5 mln klientów. Nieustannie stara się podnosić standard swoich usług, pracuje na zaufanie klientów i dobrą opinię o sektorze pożyczek pozabankowych. Oferta jest transparentna, proces wnioskowania o pożyczkę online bardzo szybki, prosty i intuicyjny, ale co najważniejsze, bezpieczny – zarówno dla konsumenta, jak i firmy. Odpowiedzialne pożyczanie, bycie jak najbliżej potrzeb klientów oraz działanie zgodnie z prawem i zasadami etyki to dla Vivus najważniejsze wartości.