Powrót

Vivus stawia na pasję i młode talenty

11.8.2016
Vivus stawia na pasję i młode talenty
Autor
Anna Dobrzanska

Vivus.pl spełnia marzenia młodych twórców muzyki disco polo. W dniach od 24 maja do 26 czerwca odbył się przeznaczony dla początkujących artystów konkurs Vivus Star. Laureatem został Maciej „Maczo” Kuśmierz, 24-latek z Wołomina, który zgłosił piosenkę „Tak szalona miłość (Zuzia)”.

Konkurs Vivus Star rozstrzygnięty

Konkurs Vivus Star, w którym fundatorem nagród jest Vivus.pl, był podzielony na dwa etapy. Pierwszy trwał do 13 czerwca i obejmował zbieranie zgłoszeń. W dniach 14–26 czerwca odbyło się głosowanie, w którym ostatecznie z piątki finalistów wyłoniono zwycięzcę. Został nim Maciej „Maczo” Kuśmierz, pozostawiając konkurentów daleko w tyle.

vivus star

Miałem w finale potężnych rywali. Niektórzy z nich śpiewają już od dawna, są rozpoznawalni w branży i wśród fanów, a ja swój klip zamieściłem na YouTube raptem miesiąc temu. Dlatego tym większa jest moja radość ze zwycięstwa! – mówi laureat.

Furtka do kariery

Niespełna tydzień po ogłoszeniu wyników konkursu Maczo pojechał na Polo TV Festiwal do Szczecinka, gdzie stanął na jednej scenie z największymi gwiazdami disco. Od razu został gorąco przyjęty przez fanów.– Przykład Maćka pokazuje, że warto spełniać swoje marzenia. Jesteśmy przekonani, że Maczo ma potencjał, aby wkrótce stać się nową gwiazdą polskiej muzyki rozrywkowej. Mamy nadzieję, że ufundowana przez nas nagroda, czyli nagranie kolejnego singla i profesjonalnego teledysku, pomoże w osiągnięciu sukcesu – mówi Katarzyna Jóźwik, dyrektor zarządzająca Vivus.Maczo zaskarbił sobie serca głosujących internautów i jury nie tylko samym utworem, ale także teledyskiem, do którego zdjęcia zostały zrealizowane w Warszawie i Wołominie. W Białymstoku, gdzie Maczo nagrywał wokal, muzyk poznał gwiazdę disco polo Etnę, która wymyśliła dla niego pseudonim artystyczny.

Vivus potwierdza, że marzenia się spełniają

O trwającym konkursie artysta dowiedział się od brata. Dosłownie chwilę wcześniej umieścił filmik w sieci, więc już niewiele trzeba było zrobić, by zgłosić się do udziału w Vivus Star. Jak sam przyznaje, zupełnie nie spodziewał się wygranej.Vivus.pl, uznając pasję za jedną z najważniejszych wartości, z dumą stwierdza, że umożliwił początkującemu artyście rozpoczęcie kariery. Chętnie wspiera tych, którzy nie boją się realizacji marzeń. Poznaj historię Maćka "Maczo" Kuśmierza i zobacz, jak spełniły się jego marzenia.Po trasie koncertowej przychodzi czas na odbiór pozostałych nagród, czyli nagranie singla i teledysku do nowego utworu. Artysta nie osiada na laurach i już przygotowuje materiał. Niebawem realizacji doczeka się jego najnowsza piosenka, zatytułowana „Trzeba mieć pieniądze”. Czekamy na efekty!

No items found.

Całkowita kwota pożyczki 1100 zł
Całkowita kwota do spłaty 1100 zł
Całkowity koszt pożyczki 0 zł
Oprocentowanie w skali roku 0%
Umowa na 61 dni

Reprezentatywny przykład dla pierwszej pożyczki udzielanej za pośrednictwem strony internetowej www.vivus.pl, aplikacji mobilnej Vivus.pl lub przez telefon: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 0% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 1 100 zł; całkowita kwota do zapłaty 1 100 zł; oprocentowanie stałe w skali roku 0%; całkowity koszt pożyczki 0 zł; umowa na 61 dni. Stan na 15.02.2024 r.

CHCĘ POŻYCZKĘ