Powrót

Prezenty na zajączka dla twoich dzieci

24.3.2016
Prezenty na zajączka dla twoich dzieci
Autor
Anna Dobrzanska

Prezenty na zajączka są coraz bardziej popularne w Polsce. Ten piękny i miły zwyczaj na pewno spodoba się twoim dzieciom i sprawi, że z jeszcze większą radością będą oczekiwać świąt. Jak jednak wybrać odpowiedni prezent? Sprawdź nasze propozycje.

Prezent na zajączka dla przedszkolaka

Twój przedszkolak potrzebuje kreatywnych zabawek, które pozwolą mu się rozwijać i aktywnie spędzać czas. Ostatnio coraz częściej wraca się do prostych i klasycznych zabawek. Pozwalają one uwolnić twórczy potencjał twojego dziecka i pobudzić jego wyobraźnię.– Dla najmłodszych dzieci ciekawym i niedrogim prezentem od zajączka będzie sorter – mówi Katarzyna, właścicielka sklepu z zabawkami. – Wkładając klocki o określonych kształtach w odpowiadające im otwory, dziecko uczy się rozpoznawać i nazywać różne rodzaje figur. Można nabyć pięknie wykonane sortery w różnych formach i kształtach. To bardzo rozwijająca zabawka dla maluchów. Rodzicom nieco starszych przedszkolaków, którzy poszukują zabawek dla dzieci i dysponują ograniczonym budżetem, często polecam na przykład grę w kręgle. Ta prosta gra pozwala aktywnie spędzić czas. Dziecko może grać w nią samodzielnie lub z kolegami czy z rodzeństwem.

prezenty na zajączka

Jeśli szukasz prezentu w średnim budżecie, dobrą propozycją  dla dzieci w wieku przedszkolnym są prezenty w zestawach. Zestaw do gotowania z kuchenką, garnkami i produktami spożywczymi ucieszy każdego małego kucharza, który asystował mamie podczas świątecznych przygotowań. Z kolei jeśli twoje dziecko nie przejdzie obojętnie obok żadnego auta, zestaw samochodów będzie dla niego wspaniałą niespodzianką. Przy pomocy takich zabawek twoje dziecko rozwinie swoje słownictwo dotyczące nowych przedmiotów oraz kolorów.Jeżeli masz fundusze i miejsce w domu na duży prezent, zdecyduj się na miniwarsztat lub domek dla lalek. Takie prezenty dają nieograniczone możliwości zabaw oraz rozwijają fantazję twojego dziecka. Urozmaicą czas, który przedszkolak spędza w domu, i na pewno będą wspaniałą atrakcją, gdy przyjdą do niego z wizytą koledzy i koleżanki.

Prezent od zajączka dla ucznia

Co kupić dziecku w wieku szkolnym? Dobrym prezentem w niższym budżecie będzie w przypadku uczniów film lub książka. Dzieci powinny uczyć się, że czytanie to nie tylko obowiązek, ale też doskonała rozrywka. Zdecydowanie warte polecenia są filmy adresowane dla odpowiedniej grupy wiekowej. Gdy masz wątpliwości, wybierz któryś z klasycznych filmów animowanych. Są wśród nich ponadczasowe opowieści, które nigdy się nie starzeją i bawią już kolejne pokolenia dzieci.

prezenty na zajączka

– Jeśli twoje dziecko chodzi już do szkoły podstawowej, wyszukaj przydatne prezenty, które będą pomagały mu się rozwijać – radzi Katarzyna. – Jeśli dysponujesz średnim budżetem, zdecyduj się na dobry jakościowo plecak lub szkolny kalkulator. Takie prezenty będą nie tylko miłą niespodzianką od zajączka, ale też niezbędną pomocą szkolną.Jeśli masz większy budżet, możesz kupić dziecku dobrą grę strategiczną lub ciekawą grę planszową. Pamiętaj, że gry wcale nie muszą kojarzyć się z bezproduktywnym przesiadywaniem przed komputerem. Ciekawa gra rozwija myślenie logiczne, uczy zasad rywalizacji oraz zabawy w grupie. Istnieją też gry o tematyce historycznej, ekonomicznej, językowej, a także związane z geografią lub przyrodą.

Prezent na zajączka dla gimnazjalisty

Uczniowie gimnazjum często czują się już jak mali dorośli. Niemniej jednak świąteczny prezent od zajączka z pewnością ich ucieszy. Co kupić nastolatkowi? Jeśli mamy niewielki budżet, warto zdecydować się na coś, co przyda się dziecku na co dzień. Zestaw młodzieżowych kosmetyków może być dobrym prezentem, zwłaszcza że w tym wieku młodzież często zmaga się z problemami trądzikowymi. W sklepach kosmetycznych znajdziesz wiele zestawów do pielęgnacji młodej skóry.

prezenty na zajączka

Pamiętaj, że twoje dziecko jest już w tym wieku, kiedy staje się dla niego ważny wygląd. Nastolatki, zwłaszcza płci żeńskiej, zwracają uwagę na strój oraz modne dodatki. Jeśli dysponujesz średnim budżetem, możesz podarować  dziecku modną torbę. Innym ciekawym upominkiem dla nastolatka będzie drobna biżuteria – wisiorek lub bransoletka.– Jeśli chcemy obdarować gimnazjalistę i mamy przeznaczony na ten cel większy budżet, możemy rozważyć droższy prezent – radzi Katarzyna. – Warto oczywiście dostosować prezent do charakteru dziecka. Jeśli nasz nastolatek ma duszę sportowca, można kupić mu na przykład rolki. Idzie wiosna i jest to doskonały czas, aby zmotywować dziecko do większej aktywności na świeżym powietrzu. Jeśli z kolei nasze dziecko ma spokojniejszy charakter i zapowiada się na małego eleganta, ceniącego modne gadżety, możemy sprawić mu na przykład zegarek.

Prezent dla dziecka w każdym wieku

Jeśli chcesz, aby prezent od zajączka był symboliczny i nie planujesz inwestować w niego dużej  gotówki, możesz po prostu kupić dziecku słodycze. Ważne, aby ich charakter kojarzył się ze świątecznym nastrojem. W sklepach znajdziesz mnóstwo zabawnych zajączków lub kurczaczków, które na pewno ucieszą wszystkie dzieci, niezależnie od wieku.

Całkowita kwota pożyczki 1100 zł
Całkowita kwota do spłaty 1100 zł
Całkowity koszt pożyczki 0 zł
Oprocentowanie w skali roku 0%
Umowa na 61 dni

Reprezentatywny przykład dla pierwszej pożyczki udzielanej za pośrednictwem strony internetowej www.vivus.pl, aplikacji mobilnej Vivus.pl lub przez telefon: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 0% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 1 100 zł; całkowita kwota do zapłaty 1 100 zł; oprocentowanie stałe w skali roku 0%; całkowity koszt pożyczki 0 zł; umowa na 61 dni. Stan na 15.02.2024 r.

CHCĘ POŻYCZKĘ