Pożyczka przez Internet na konto bankowe

Pożyczka przez Internet na konto bankowe to szybka i łatwa metoda pozyskania środków. To pieniądze, które otrzymasz na konto bez wychodzenia z domu, bo cały proces wnioskowania i wypłaty odbywa się online.

Zobacz koszt pożyczki

Reprezentatywny przykład dla pierwszej pożyczki udzielanej za pośrednictwem strony internetowej www.vivus.pl, aplikacji mobilnej Vivus.pl lub przez telefon: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 0% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 1 100 zł; całkowita kwota do zapłaty 1 100 zł; oprocentowanie stałe w skali roku 0%; całkowity koszt pożyczki 0 zł; umowa na 61 dni. Stan na 15.02.2024 r.

Całkowita kwota pożyczki 1100 zł
Całkowita kwota do spłaty 1100 zł
Całkowity koszt pożyczki 0 zł
Oprocentowanie w skali roku 0%
Umowa na 61 dni

Reprezentatywny przykład dla pierwszej pożyczki udzielanej za pośrednictwem strony internetowej www.vivus.pl, aplikacji mobilnej Vivus.pl lub przez telefon: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 0% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 1 000 zł; całkowita kwota do zapłaty 1 000 zł; oprocentowanie stałe w skali roku 0%; całkowity koszt pożyczki 0 zł; umowa na 61 dni. Stan na 06.06.2024 r.

Jak to działa?

Zemas procentu likmes un dažādi sadarbības partneru piedāvājumi

Weź małą pożyczkę na mały remoncik

Mała zmiana robi wielką różnicę

Zemas procentu likmes un dažādi sadarbības partneru piedāvājumi

Oddajesz tyle, ile pożyczasz

Pierwsza pożyczka w Vivusie  RRSO 0%

Zemas procentu likmes un dažādi sadarbības partneru piedāvājumi

Nie zapomnisz o spłacie

O terminie spłaty przypomnimy Ci wcześniej

Zemas procentu likmes un dažādi sadarbības partneru piedāvājumi

Pożyczka szybko na Twoim koncie

Wniosek możesz złożyć bez wychodzenia z domu przez internet, w aplikacji mobilnej Vivus lub przez telefon.

Dlaczego warto wziąć pożyczkę przez Internet?

Pożyczka przez Internet to możliwość wnioskowania o gotówkę z dowolnego miejsca, o każdej porze dnia i nocy. Oznacza to, że wniosek o pieniądze możesz złożyć siedząc w domu, w pracy lub będąc na wakacjach lub gdy właśnie zepsuło ci się auto na środku ulicy. Wszystko czego potrzebujesz to urządzenie z dostępem do Internetu. Co jest niezaprzeczalną zaletą takiej pożyczki? Przede wszystkim szybkość, z jaką można otrzymać gotówkę na konto. Ta szybkość możliwa jest dzięki następującym ułatwieniom i uproszczeniom, do których VIVUS sprowadził proces wnioskowania.

 • Wniosek o pożyczkę przez Internet – złożysz go w kilka minut

Cały proces wzięcia pożyczki sprowadza się do 3 prostych kroków. Aby otrzymać pieniądze musisz jedynie wejść na naszą stronę, a następnie:

 1. Zarejestrować się i złożyć wniosek o pożyczkę;
 2. Potwierdzić swoje dane za pomocą automatycznej identyfikacji Kontomatik albo wykonując przelew identyfikacyjny na 1 gr lub 1 zł;
 3. Poczekać na decyzję o przyznaniu pożyczki;

Weryfikacja internetowa twoich danych przez pożyczkodawcę zajmie kilka minut, a tobie pozostanie tylko czekać na przelew gotówki na konto.

 • Szybka weryfikacja klienta i decyzja o przyznaniu pożyczki

Proces weryfikacji pożyczkobiorcy w VIVUS odbywa się całkowicie online. To, jak szybko otrzymasz decyzję o przyznaniu pożyczki zależy też od ciebie – im szybciej wykonasz przelew identyfikacyjny, tym szybciej podejmiemy decyzję.

 • Pożyczka przez Internet na konto bankowe tego samego dnia

To naprawdę możliwe! Jeśli decyzja jest pozytywna, pieniądze wysyłamy od razu na konto bankowe. Zostaną one zaksięgowane zgodnie z sesjami w twoim banku.

 • Przejrzyste zasady udzielania pożyczek

Staramy się, aby informacje dotyczące udzielania pożyczek były przejrzyste i zrozumiałe dla wszystkich naszych klientów. W razie wątpliwości możesz zalogować się do swojego indywidualnego profilu klienta, w którym znajdziesz informacje na temat swojej pożyczki. Możesz też skontaktować się z naszymi doradcami, którzy na pewno udzielą ci precyzyjnej porady i odpowiedzą na pytania.

pożyczka na konto w Vivus

Jak otrzymać szybką pożyczkę na konto?

Aby ułatwić naszym klientom wzięcie pożyczki i usprawnić cały proces, stworzyliśmy internetowy kalkulator pożyczki. Dzięki intuicyjnym suwakom każdy może wybrać kwotę pożyczki i okres spłaty oraz uzyskać jasną i przejrzystą informację o kosztach pierwszej i kolejnej pożyczki.

Aby złożyć wniosek musisz posiadać polskie obywatelstwo oraz pełną zdolność do czynności prawnych. Musisz też posiadać konto w banku oraz aktywny nr telefonu.

Udostępniamy aż 3 możliwości złożenia wniosku o pożyczkę na odległość:

 • przez stronę vivus.pl;
 • przez aplikację mobilną;
 • przez telefon do konsultanta VIVUS

Wybierz jedną z nich. Jeśli to twoja pierwsza pożyczka – przygotuj dowód osobisty lub paszport (jeśli nie jesteś obywatelem Polski) i wykonaj przelew identyfikacyjny ze swojego rachunku bankowego, który potwierdzi twoją tożsamość. Jeśli to twoja kolejna pożyczka w VIVUS, nie będziesz musiał wykonywać przelewu identyfikacyjnego, gdyż w VIVUS jesteś weryfikowany tylko raz. Czekaj na decyzję o pożyczce. Jeśli będzie pozytywna, VIVUS natychmiast wykonuje przelew gotówki na konto.

Kiedy pożyczka wpłynie na moje konto bankowe?

Przewaga pożyczek online nad np. ofertami kredytów czy pożyczek bankowych to mniejsze restrykcje przy rozpatrywaniu wniosku. To z kolei przekłada się na szybkość weryfikacji i umożliwia szybki przelew gotówki na konto.

 • Minimum formalności i procedura online przyspiesza przelew na konto

Żeby dostać pożyczkę nie musisz przedstawiać żadnych dokumentów. Nie wymagamy od ciebie zaświadczeń o dochodach ani dostarczania kserokopii umów od pracodawcy. Weryfikacje wniosków wykonujemy online.

 • Przelew środków z pożyczki na konto bankowe od razu po otrzymaniu decyzji

Wypłata środków na konto klienta jest możliwa po uzyskaniu pozytywnej decyzji pożyczkowej. Jeśli ten warunek zostanie spełniony, pieniądze zostaną do ciebie wysłane niezwłocznie. Powinny być zaksięgowane na twoim koncie z najbliższą sesją twojego banku, w którym posiadasz konto.

Jak to działa?

1

Co jest potrzebne do złożenia wniosku?

 • Numer telefonu i e-mail
 • Ważny dowód osobisty lub paszport (jeśli nie jesteś obywatelem Polski)
 • Konto bankowe na swoje nazwisko
 • Dostęp do bankowości internetowej
2

Jak wygląda aplikacja?

 1. Rozpocznij rejestrację
 2. Podaj swoje dane
 3. Zidentyfikuje się przelewem ze swojego konta bankowego
 4. Poczekaj na decyzję kredytową
3

Kiedy otrzymam pieniądze?

Jeśli decyzja jest pozytywna, natychmiast wysyłamy pieniądze na Twoje konto bankowe. Czas otrzymania pieniędzy zależy od sesji międzybankowych, ale zazwyczaj pieniądze przychodzą w ciągu kilku minut.

Zaufało nam ponad 2 miliony klientów

Wszystko działa tak, jak powinno. Nie ma żadnych problemów z komunikacją, wszystkie kroki są jasno wytłumaczone. Bardzo dziękuję za możliwość skorzystania z niego.
— Władysław
Pomagałem mojej córce w powrocie z RPA, kiedy Covid 19 spowodował zamknięcie granic i odwołanie lotów w marcu 2020 roku. Linie lotnicze nie zwróciły pieniędzy za loty odwołane z powodu siły wyższej. Podróż powrotna była wielokrotnie droższa.
— Klara
Vivus.pl pomógł w potrzebie. Dziękuję bardzo w czasie tej pandemii. Cieszę się na dalszą współpracę, ponieważ chcę zająć się własnym biznesem i mam wielką nadzieję, że pozostaniemy we współpracy z Vivus.lp.
— Bogumiła
ZOSTAW SWOJĄ OPINIĘ