Kody rabatowe VIVUS.pl

Posiadasz aktualny kod rabatowy do wykorzystania na VIVUS.pl? Gratulacje!

Dzięki niemu koszt Twojej kolejnej pożyczki będzie niższy.

1. Czym są kody rabatowe?

Kody rabatowe pozwalają Ci na uzyskanie zniżki na prowizję kolejnej pożyczki. Kod ma postać ciągu liter lub cyfr (np. WYPRAWKA), który należy wprowadzić i zatwierdzić na Twoim Profilu Klienta przy wnioskowaniu o kolejną pożyczkę na stronie www.vivus.pl a także w aplikacji mobilnej Vivus.pl. Możesz też podać kod uprawniający do otrzymania zniżki, w trakcie telefonicznego składania wniosku o kolejną Pożyczkę.

2. Jak zdobyć kod rabatowy?

Kody rabatowe zamieszczamy w wiadomościach email, które otrzymują od nas stali Klienci. Pojawiają się na naszej stronie na Facebooku, udostępniane są także w akcjach promocyjnych i naszych kampaniach reklamowych w różnych mediach (np. w prasie). Każdy kod może być wykorzystany zgodnie z warunkami określonymi w Regulaminie promocji. W jednym czasie może być aktywnych nawet kilka promocji o różnych kodach.

3. Jak wykorzystać kod rabatowy VIVUS.pl?

Kod rabatowy należy wpisać w odpowiednie pole na Profilu Klienta w czasie składania wniosku o kolejną pożyczkę. Prowizja od otrzymanej pożyczki zostanie automatycznie pomniejszona o wielkość zniżki przypisaną do danego kodu (np. o 20%). Za każdym razem będziesz mógł sprawdzić jakiej wysokości rabat będzie Ci przysługiwał przy wykorzystaniu konkretnego kodu m.in. w warunkach promocji przekazanych w jeden ze sposobów określonych w pkt 2 powyżej, w tym na dedykowanej podstronie danej promocji. Sam więc decydujesz czy użyć kodu czy nie.

4. Ile razy można użyć ten sam kod rabatowy?

Każdy kod możesz użyć TYLKO RAZ w czasie trwania danej promocji.

5. Czy promocje i kody rabatowe VIVUS.pl można łączyć?

Każdy kod jest przypisany do niezależnej promocji. Nie można łączyć ze sobą ani promocji ani kodów (a więc kod ze zniżką 10% z kodem ze zniżką 20% nie da Ci łącznej zniżki 30%). Musisz więc wybrać, z której promocji korzystasz.

6. Kod nie działa?

Jeśli pomimo wpisania kodu, zniżka nie nalicza się automatycznie, sprawdź następujące rzeczy:

  • Czy poprawnie przepisałeś kod? Ważne są małe i duże litery oraz znaki specjalne.
  • Czy kod jest jeszcze ważny? Możliwe, iż promocja lub ważność danego kodu zakończyła się już.
  • Czy użyłeś już wcześniej tego kodu? Każdy kod można wykorzystać tylko raz w ramach danej promocji.

Jeżeli żadna z powyższych opcji nie rozwiązała problemu, a jesteś pewien, że kod jest ważny, skontaktuj się z nami!