PROMOCJA dla stałych Klientów VIVUS!

Tylko teraz! Wypłać kolejną kwotę Twojej pożyczki z rabatem i zyskaj dodatkowe 7 dni na jej spłatę! Jak to zrobić?

  1. Zaloguj się na swój Profil Klienta lub zadzwoń na naszą infolinię w Czasie Trwania Promocji,
  2. Złóż wniosek o wypłatę kolejnej transzy pożyczki dostępnej w ramach Całkowitej Kwoty Pożyczki w Czasie Trwania Promocji (na skorzystanie z Promocji masz 2 dni od otrzymania informacji o promocji w wiadomości e-mail lub sms) za pośrednictwem Profilu Klienta lub u konsultanta Vivus podczas rozmowy telefonicznej,
  3. Rabat na prowizję od wypłaty kolejnej transzy pożyczki w wysokości 77% naliczy się automatycznie,
  4. W ciągu 5 dni od wypłaty kolejnej transzy pożyczki, Ostateczny Termin Spłaty tej pożyczki zostanie przesunięty o dodatkowe 7 dni!

Ważne!

Promocja ważna w ciągu 2 dni od otrzymania wiadomości sms lub e-mail.

Nie zwlekaj, sprawdź!

Dobierz kwotę z rabatem

Regulamin wykorzystania Kodu Rabatowego w ramach Promocji znajdziesz poniżej

PDF
Regulamin Promocji "Wypłać kolejną Transzę z rabatem i zgarnij darmowe przedłużenie"

Pożyczkodawcą i Organizatorem Promocji jest Vivus Finance sp. z o.o. Promocja dla pełnoletnich osób fizycznych, które przed przystąpieniem do Promocji zawarły już z Vivus Finance sp. z o.o. przynajmniej jedną umowę o pożyczkę. Promocją objęte są tylko pożyczki zawnioskowane i udzielone w czasie trwania Promocji za pośrednictwem strony www.vivus.pl, aplikacji mobilnej albo za pośrednictwem telefonu. Promocja ważna 2 dni od otrzymania niniejszej wiadomości. Promocja polega na udzieleniu 77% rabatu na prowizję należną za wypłatę dodatkowej kwoty pożyczki oraz na wydłużeniu przez Organizatora terminu spłaty Całkowitej Kwoty do Zapłaty o dodatkowe 7 dni w stosunku do pierwotnego terminu spłaty, bez ponoszenia przez Uczestnika dodatkowego kosztu. Przyznanie pożyczki zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy.


.