PROMOCJA dla stałych Klientów VIVUS!

Tylko teraz! Wypłać kolejną kwotę Twojej pożyczki z rabatem i zyskaj dodatkowe 7 dni na jej spłatę! Jak to zrobić?

  1. Zaloguj się na swój Profil Klienta lub zadzwoń na naszą infolinię w Czasie Trwania Promocji,
  2. Złóż wniosek o wypłatę kolejnej transzy pożyczki dostępnej w ramach Całkowitej Kwoty Pożyczki w Czasie Trwania Promocji (na skorzystanie z Promocji masz 2 dni od otrzymania informacji o promocji w wiadomości e-mail lub sms) za pośrednictwem Profilu Klienta lub u konsultanta Vivus podczas rozmowy telefonicznej,
  3. Rabat na prowizję od wypłaty kolejnej transzy pożyczki w wysokości 77% naliczy się automatycznie,
  4. W ciągu 5 dni od wypłaty kolejnej transzy pożyczki, Ostateczny Termin Spłaty tej pożyczki zostanie przesunięty o dodatkowe 7 dni!

Ważne!

Promocja ważna w ciągu 2 dni od otrzymania wiadomości sms lub e-mail.

Nie zwlekaj, sprawdź!

Dobierz kwotę z rabatem

Regulamin wykorzystania Kodu Rabatowego w ramach Promocji znajdziesz poniżej

PDF
Regulamin Promocji "Wypłać kolejną Transzę z rabatem i zgarnij darmowe przedłużenie"

Pożyczkodawcą i Organizatorem Promocji jest Vivus Finance sp. z o.o. Promocja dla pełnoletnich osób fizycznych, które przed przystąpieniem do Promocji zawarły już z Vivus Finance sp. z o.o. przynajmniej jedną umowę o pożyczkę. Promocją objęte są tylko pożyczki zawnioskowane i udzielone w czasie trwania Promocji za pośrednictwem strony www.vivus.pl, aplikacji mobilnej albo za pośrednictwem telefonu. Promocja ważna 2 dni od otrzymania niniejszej wiadomości. Promocja polega na udzieleniu 77% rabatu na prowizję należną za wypłatę dodatkowej kwoty pożyczki oraz na wydłużeniu przez Organizatora terminu spłaty Całkowitej Kwoty do Zapłaty o dodatkowe 7 dni w stosunku do pierwotnego terminu spłaty, bez ponoszenia przez Uczestnika dodatkowego kosztu. Przyznanie pożyczki zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy.


Reprezentatywny przykład dla kolejnej pożyczki udzielanej za pośrednictwem strony internetowej www.vivus.pl, aplikacji mobilnej Vivus.pl lub przez telefon: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 319,14% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 5900 zł; całkowita kwota do zapłaty 6637,50 zł; oprocentowanie stałe w skali roku 20,5%; całkowity koszt pożyczki 737,50 zł (prowizja 638,09 zł, odsetki 99,41 zł); umowa na 30 dni. Stan na 17.12.2022 r.