PROMOCJA dla stałych Klientów VIVUS!

Tylko teraz możesz wziąć kolejną pożyczkę i spłacić ją w ciagu 60 dni! Jak to zrobić?

  1. Zaloguj się na swój Profil Klienta lub zadzwoń na naszą infolinię w Czasie Trwania Promocji,
  2. Złóż wniosek o kolejną pożyczkę w Czasie Trwania Promocji za pośrednictwem Profilu Klienta lub konsultanta Vivus podczas rozmowy telefonicznej,
  3. W ciągu 5 dni roboczych od udzielenia kolejnej Pożyczki, Ostateczny Termin Spłaty tej pożyczki zostanie przesunięty o dodatkowe 30 dni!

Informacja o Promocji oraz o czasie obowiązywania danej Promocji wysyłana jest na Twój adres e-mail widniejący na dzień wysyłki w systemie Vivus. Informacje o Promocji mogą zostać również przekazywane w wiadomości SMS lub na stronie internetowej Vivus.

Nie zwlekaj, sprawdź!

pożycz na dłużej

Regulamin wykorzystania Kodu Rabatowego w ramach Promocji znajdziesz poniżej

PDF
Regulamin Promocji "Wydłużamy Czas do spłaty"

Promocja „Wydłużamy czas do spłaty”. Organizatorem promocji i pożyczkodawcą jest Vivus Finance sp. z o.o. Promocja dla pełnoletnich osób fizycznych, które przed przystąpieniem do Promocji zawarły już z Vivus Finance sp. z o.o. przynajmniej jedną umowę o pożyczkę. Promocją objęte są tylko pożyczki zawnioskowane i udzielone w czasie trwania promocji za pośrednictwem strony www.vivus.pl albo za pośrednictwem telefonu. Promocja polega na wydłużeniu przez Organizatora terminu spłaty Całkowitej Kwoty do Zapłaty o dodatkowe 30 dni w stosunku do pierwotnego terminu spłaty, bez ponoszenia przez Uczestnika dodatkowego kosztu. Promocja nie łączy się z innymi ofertami i promocjami Organizatora, o ile regulamin danej promocji nie stanowi inaczej.

Reprezentatywny przykład dla kolejnej pożyczki udzielanej za pośrednictwem strony internetowej www.vivus.pl, aplikacji mobilnej Vivus.pl lub przez telefon: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 819,12% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 5900 zł; całkowita kwota do zapłaty 7080 zł; oprocentowanie stałe w skali roku 7,2%; całkowity koszt pożyczki 1180 zł (prowizja 1145,08 zł, odsetki 34,92 zł); umowa na 30 dni. Stan na 01.07.2021 r.