PROMOCJA dla stałych Klientów VIVUS!

Tylko w ten weekend możesz pożyczyć kasę z 20%rabatem!

  1. Zaloguj się na swój Profil Klienta,
  2. Wpisz kod WAKACJE20 w odpowiednie miejsce na Profilu Klienta podczas składania wniosku o kolejną pożyczkę lub podaj go konsultantowi podczas składania wniosku przez telefon,
  3. Prowizja od pierwszej wypłaconej kwoty zostanie automatycznie pomniejszona aż o 20%!,

Promocja ważna tylko w dniach 31.07-01.08.2021r.!

Ważne! Twój Kod Rabatowy obejmuje prowizję na pierwszą wypłaconą w ramach umowy kwotę. W przypadku wypłaty Pożyczki jednorazowo w wysokości Całkowitej Kwoty Pożyczki – Rabat na prowizję obejmuje prowizję dla całej Pożyczki. Jeżeli jednak zdecydujesz się na wypłatę Pożyczki w Transzach - Rabat na prowizję zostanie udzielony wyłącznie na prowizję od kwoty wypłacanej jako pierwsza (pierwsza wypłata w ramach danej Umowy), Rabat na prowizję nie będzie natomiast udzielony na prowizję od kolejnych Transz Pożyczki.

Przykład: Całkowita Kwota Pożyczki wynosi 6900 zł, Uczestnik we Wniosku o kolejną Pożyczkę wniósł o natychmiastową wypłatę tylko części z dostępnej Całkowitej Kwoty Pożyczki w kwocie 3000 zł, pozostała kwota 3900 zł może zostać wypłacona w ramach kolejnych Transz Pożyczki – w tym przypadku Rabat na prowizję udzielany jest wyłącznie na prowizję od pierwszej wypłacanej kwoty 3000 zł.

Kod Rabatowy możesz np. otrzymać na maila lub smsem na telefon, znaleźć w serwisach internetowych, w tym na portalach partnerskich z kodami rabatowymi, pozyskać z reklamy, social mediów, itp.

Jeżeli Kod Rabatowy utracił ważność, zostaniesz o tym poinformowany, po jego wpisaniu, na swoim Profilu Klienta.

Nie zwlekaj, sprawdź!

Weź tańszą pożyczkę

Regulamin wykorzystania Kodu Rabatowego w ramach Promocji znajdziesz poniżej

PDF
Regulamin Promocji_Kody Rabatowe

Promocje z wykorzystaniem Kodów Rabatowych skierowane są do osób fizycznych w wieku 19-78 lat, posiadających pełną zdolność do czynności prawnych, które przed przystąpieniem do danej Promocji miały już wcześniej zawartą z Vivus Finance sp. z o.o. przynajmniej jedną umowę o pożyczkę. Organizatorem Promocji i pożyczkodawcą jest Vivus Finance sp. z o.o. Każda z Promocji dotyczy kolejnych pożyczek udzielonych w czasie trwania promocji przez stronę www.vivus.pl, w aplikacji mobilnej Vivus lub przez telefon pod numerem 660 600 700 i polega na udzieleniu Pożyczkobiorcy rabatu na prowizję od pierwszej kwoty wypłacanej w ramach pożyczki wnioskowanej z wykorzystaniem Kodu Rabatowego. Warunkiem skorzystania z Promocji jest wykorzystanie w czasie trwania Promocji Kodu Rabatowego podczas składania wniosku o kolejną pożyczkę. W przypadku wypłaty pożyczki w Transzach, Rabat udzielany jest wyłącznie na pierwszą wypłacaną kwotę, Rabat nie obejmuje prowizji za wypłatę kolejnych Transz pożyczki. Wartość Rabatu, Czas trwania Promocji i termin ważności Kodu Rabatowego (o ile okres ważności Kodu Rabatowego jest inny niż okres obowiązywania danej Promocji) wskazany jest każdorazowo w informacji dot. danej Promocji. Przyznanie pożyczki zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy.


.