PROMOCJA!

Tylko teraz możesz wziąć pierwszą pożyczkę i spłacić ją w ciągu 91 dni!
Jak to zrobić?

  1. Pobierz Kod promocyjny ze strony Nais.pl,
  2. Zarejestruj się na www.vivus.pl i załóż Profil Klienta,
  3. Wpisz i aktywuj pobrany Kod promocyjny w odpowiednim miejscu na Profilu Klienta podczas składania wniosku o pierwszą pożyczkę na 61 dni na www.vivus.pl lub podaj go konsultantowi jeśli składasz wniosek przez telefon,
  4. Po wpisaniu Kodu promocyjnego złóż wniosek o pierwszą pożyczkę, a my wydłużymy Ci okres spłaty pożyczki o dodatkowe 30 dni.
  5. Promocja dotyczy wyłącznie pierwszej pożyczki z 61-dniowym terminem spłaty.

Nie zwlekaj!

pożycz na dłużej

Regulamin Promocji

PDF
Dodatkowe 30 dni na splate

Promocja „Dodatkowe 30 dni na spłatę”. Organizatorem promocji i pożyczkodawcą jest SoonlyFinance sp. z o.o. Promocja dot. pierwszej pożyczki, tj. skierowana jest do osób fizycznych, które przed przystąpieniem do Promocji nie zawarły z Soonly Finance sp. z o.o. żadnej umowy o pożyczkę. Promocją objęte są tylko pierwsze pożyczki na 61 dni zawnioskowane i udzielone w czasie trwania promocji za pośrednictwem strony www.vivus.pl albo telefonu. Promocja polega na wydłużeniu przez Organizatora terminu spłaty Całkowitej Kwoty do Zapłaty o dodatkowe 30 dni w stosunku do pierwotnego terminu spłaty, bez ponoszenia przez Uczestnika dodatkowego kosztu, pod warunkiem wykorzystania kodu promocyjnego. Promocja nie łączy się z innymi ofertami i promocjami Organizatora, o ile regulamin danej promocji nie stanowi inaczej. Reprezentatywny przykład dla pierwszej pożyczki udzielanej za pośrednictwem strony internetowej www.vivus.pl lub przez telefon: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 0% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 1000 zł; całkowita kwota do spłaty 1000 zł; oprocentowanie stałe w skali roku 0%; całkowity koszt pożyczki 0 zł; umowa na 91 dni. Zaprezentowana wysokość RRSO została obliczona dla przykładu reprezentatywnego i uwzględnia brak opłaty za przesunięcie terminu spłaty pożyczki o 30 dni, z zastrzeżeniem, że pożyczkobiorca nie dokonał wcześniej częściowej spłaty ani nie skorzystał z przedłużenia terminu spłaty pożyczki ani nie dokonał dobrania dodatkowej kwoty pożyczki. Stan na 04.04.2023r. Przyznanie pożyczki zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy.


Reprezentatywny przykład dla kolejnej pożyczki udzielanej za pośrednictwem strony internetowej www.vivus.pl, aplikacji mobilnejVivus.pl lub przez telefon: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 313,58% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 5400 zł; całkowita kwota do zapłaty 6068,34 zł; oprocentowanie stałe w skali roku 19%; całkowity koszt pożyczki 668,34 zł (prowizja 584,01 zł, odsetki 84,33 zł); umowa na 30dni. Stan na 07.09.2023 r.

.