Promocja!

Tylko teraz, możesz wypłacić kolejną transzę pożyczki taniej! Jak to zrobić?

  1. Zaloguj się na swój Profil Klienta lub zadzwoń pod numer 660 600 700,
  2. Wpisz i zatwierdź kod otrzymany SMS w odpowiednim miejscu na Profilu Klienta lub podaj go w rozmowie telefonicznej z naszym konsultantem,
  3. Prowizja od wypłacanej kolejnej transzy pożyczki zostanie automatycznie pomniejszona o wartość rabatu wskazanego w treści SMS.

Pamiętaj! Kod jest ważny tylko w dniu otrzymania przez Ciebie SMS. Z Promocji możesz skorzystać tylko raz, wyłącznie na jedną, kolejno wypłacaną Transzę Pożyczki. Nie zwlekaj!

Dobierz kwotę z rabatem
PDF
Regulamin promocji Dobierz kase z rabatem

Promocja „Dobierz kasę z rabatem” skierowana jest do osób fizycznych w wieku 19-78 lat, posiadających pełną zdolność do czynności prawnych, które już wcześniej zawarły z Vivus Finance sp. z o.o. przynajmniej jedną umowę o pożyczkę. Organizatorem Promocji i pożyczkodawcą jest Vivus Finance sp. z o.o. Każda z Promocji dotyczy kolejnych pożyczek udzielonych w czasie trwania promocji przez stronę www.vivus.pl, w aplikacji mobilnej Vivus lub przez telefon pod numerem 660 600 700 i polega na udzieleniu Pożyczkobiorcy rabatu na prowizję od wypłaconej kolejnej transzy pożyczki w ramach dostępnej całkowitej kwoty pożyczki. Warunkiem skorzystania z Promocji jest wykorzystanie w czasie trwania Promocji Kodu Rabatowego podczas składania wniosku o wypłatę kolejnej transzy pożyczki. Wartość Rabatu, Czas trwania Promocji i termin ważności Kodu Rabatowego wskazany jest każdorazowo w informacji dot. danej Promocji. Przyznanie pożyczki zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy. Sprawdź szczegóły w Regulaminie Promocji załączonym powyżej.


.