Drodzy Klienci,

Z wielką przyjemnością informujemy, że lider rynku pożyczkowego w Polsce, spółka Vivus Finance sp. z o.o. połączyła się ze spółką Zaplo sp. z o.o., w której mają Państwo obecnie pożyczkę.

Połączenie spółek nastąpiło na mocy postanowienia Sądu Rejonowego dla m.st. Warszawy wydanego dnia 30.09.2020r. W wyniku połączenia, Vivus Finance sp. z o.o., przejmuje wszystkie prawa i obowiązki Zaplo sp. z o.o., a więc staje się automatycznie stroną wszystkich stosunków prawnych, w tym umów zawartych wcześniej przez Zaplo.

Co to dla Państwa oznacza?

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby zmiana ta nie wymagała żadnego działania z Państwa strony. Umowa pożyczki, którą zawarli Państwo z Zaplo sp z o.o. automatycznie staje się umową z Vivus Finance sp. z o.o. Zmiana spółki nie wpływa poza tym na żadne inne warunki umowy – zostają one bez zmian, a umowa nadal obowiązuje obie strony, czyli Państwa i spółkę Vivus Finance sp z o.o.

A więc nie zmieniają się:

  • warunki pożyczki, w tym wysokość rat, należności ani terminy spłat
  • numery kont bankowych, na które należy dokonywać wpłat
  • dane kontaktowe z Biurem Obsługi Klienta

Czy strona www.zaplo.pl nadal będzie działać?

Marka pożyczek Zaplo.pl nie zmienia się a strona internetowa www.zaplo.pl niezmiennie pozostaje do Państwa dyspozycji. Będzie teraz jedynie obsługiwana przez nową spółkę. Sposób i dane do logowania na stronie zaplo.pl pozostają więc takie same jak do tej pory.
Wraz z połączeniem spółek, Vivus Finance sp. z o.o. staje się administratorem Państwa danych osobowych, zgodnie z Polityką Prywatności.

PDF
Polityka Prywatności v.3.0

Zmieniamy się dla Państwa na lepsze! Dzięki połączeniu spółek, dołączają Państwo do grona 1,5 miliona zadowolonych Klientów lidera rynku pożyczkowego. VIVUS Finance już od 8 lat dokłada wszelkich starań, aby finansowa codzienność jego Klientów była spokojna i aby mogli swobodnie spełniać swoje potrzeby i marzenia. Marka Vivus.pl oraz strona www.vivus.pl czekają na Państwa z prostym i błyskawicznym procesem pożyczkowym oraz z atrakcyjnymi promocjami i rabatami!

A dla tych z Państwa, którzy jeszcze nie mieli okazji pożyczać na VIVUS.pl, czeka pierwsza darmowa pożyczka. Cieszmy się, że jesteście z nami!

W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości dotyczących połączenia się spółek, jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu 221 333 841, a także na chacie na stronie www.vivus.pl.

Zespół Vivus.pl