Wykonaj te trzy proste kroki i skorzystaj z najlepszej oferty na ten rok już dziś!
1

Zarejestruj się na www.vivus.pl, www.vivus.pl/61 lub telefonicznie pod numerem 660 600 700 i załóż Profil Klienta, jeśli składasz wniosek o pierwszą pożyczkę.

2

Wpisz i aktywuj Kod promocyjny w odpowiednim miejscu na Profilu Klienta lub podaj go Konsultantowi podczas składania wniosku o pożyczkę.

3

Po wykorzystaniu Kodu promocyjnego złóż wniosek o pożyczkę, a promocja automatycznie zostanie zastosowana.

Nie zwlekaj!
POżYcZAM

W przypadku składania wniosku o pierwszą pożyczkę na 61 dni, automatycznie zostanie wydłużony czas do spłaty pożyczki o dodatkowe 30 dni, czyli na spłatę swojej pierwszej pożyczki będziesz miał aż 91 dni.

W przypadku składania wniosku o kolejną pożyczkę, prowizja od wypłacanej kwoty transzy pożyczki zostanie automatycznie pomniejszona o 20%.

Nie zwlekaj!

POżYcZAM

Ważne!

Twój Kod Rabatowy obejmuje prowizję na pierwszą wypłaconą w ramach umowy kwotę. W przypadku wypłaty Pożyczki jednorazowo w wysokości Całkowitej Kwoty Pożyczki – Rabat na prowizję obejmuje prowizję dla całej Pożyczki. Jeżeli jednak zdecydujesz się na wypłatę Pożyczki w Transzach – Rabat na prowizję zostanie udzielony wyłącznie na prowizję od kwoty wypłacanej, jako pierwsza (pierwsza wypłata Transzy w ramach danej Umowy), Rabat na prowizję nie będzie natomiast udzielony na prowizję od kolejnych Transz Pożyczki.

Przykład:

Całkowita Kwota Pożyczki wynosi 6900 zł, Uczestnik we Wniosku o kolejną Pożyczkę wniósł o natychmiastową wypłatę tylko części z dostępnej Całkowitej Kwoty Pożyczki w kwocie 3000 zł, pozostała kwota 3900 zł może zostać wypłacona w ramach kolejnych Transz Pożyczki – w tym przypadku Rabat na prowizję udzielany jest wyłącznie na prowizję od pierwszej wypłacanej kwoty, tj. 3000 zł.