PROMOCJA dla stałych Klientów VIVUS!

Wypłać kolejną transzę pożyczki, dostępną w ramach Całkowitej Kwoty Pożyczki!

  1. Zaloguj się na swój Profil Klienta lub zadzwoń na naszą infolinię w Czasie Trwania Promocji,
  2. Wpisz swój Kod w odpowiednie miejsce na Profilu Klienta podczas składania wniosku o wypłatę kolejnej transzy pożyczki dostępnej w ramach całkowitej kwoty pożyczki lub podaj go konsultantowi Vivus podczas składania wniosku przez telefon,
  3. Prowizja od wypłacanej transzy pożyczki zostanie automatycznie pomniejszona!

Twój Kod Rabatowy obejmuje prowizję na jedną, kolejną transzę pożyczki.

Kod Rabatowy możesz otrzymać na maila, smsem na telefon lub możesz go znaleźć na stronie internetowej Vivus.pl.

Informacja o wysokości rabatu na prowizję, o czasie obowiązywania danej Promocji z wykorzystaniem Kodu Rabatowego oraz o terminie ważności Kodu Rabatowego (o ile okres ważności Kodu Rabatowego jest inny niż okres obowiązywania danej Promocji), jest wskazana na jednym z powyższych nośników.

Jeżeli Kod Rabatowy utracił ważność, zostaniesz o tym poinformowany, po jego wpisaniu, na swoim Profilu Klienta.

Nie zwlekaj, sprawdź!

Dobierz kwotę z rabatem

Regulamin wykorzystania Kodu Rabatowego w ramach Promocji znajdziesz poniżej

PDF
Reg Promocji Kody Rabatowe dobranie

Promocje z wykorzystaniem Kodów Rabatowych na prowizję za wypłatę kolejnej transzy pożyczki skierowane są do osób fizycznych posiadających pełną zdolność do czynności prawnych, które przed przystąpieniem do danej Promocji miały zawartą z Soonly Finance sp. z o.o. umowę o pożyczkę. Organizatorem Promocji i pożyczkodawcą jest Soonly Finance sp. z o.o. Każda z Promocji dotyczy kolejnych pożyczek udzielonych w czasie trwania promocji przez stronę www.vivus.pl, w aplikacji mobilnej Vivus lub przez telefon pod numerem 660 600 700 i polega na udzieleniu Pożyczkobiorcy rabatu na prowizję od wypłaconej kolejnej kwoty pożyczki w ramach dostępnej całkowitej kwoty pożyczki. Warunkiem skorzystania z Promocji jest wykorzystanie w czasie trwania Promocji Kodu Rabatowego podczas składania wniosku o wypłatę dodatkowej kwoty pożyczki. Wartość Rabatu, Czas trwania Promocji i termin ważności Kodu Rabatowego (o ile okres ważności Kodu Rabatowego jest inny niż okres obowiązywania danej Promocji) wskazany jest każdorazowo w informacji dot. danej Promocji. Przyznanie pożyczki zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy. Sprawdź szczegóły w Regulaminie Promocji załączonym powyżej.


.