Rabat 100% na kolejną pożyczkę

rabat100%

PROMOCJA!

Tylko teraz możesz wziąć kolejną pożyczkę ze 100% rabatem!

Jak to zrobić?

  1. Zaloguj się na swój Profil Klienta,
  2. Złóż wniosek o kolejną pożyczkę w Czasie Trwania Promocji za pośrednictwem Profilu Klienta lub konsultanta Vivus podczas rozmowy telefonicznej,
  3. Rabat na całość prowizji i odsetek od wypłacanej pierwszej kwoty pożyczki zostanie automatycznie naliczony.

Pamiętaj!

Jeżeli wypłacasz całość przyznanej kwoty pożyczki jednorazowo, rabat obejmuje wszystkie koszty Pożyczki. Jeżeli jednak zdecydujesz się na wypłatę pożyczki w kilku Transzach, rabat zostanie przyznany wyłącznie na kwotę od pierwszej wypłaconej Transzy. Kwota pozostałych Transz nie jest objęta Promocją.

 

Informacja o Promocji oraz o czasie obowiązywania danej Promocji wysyłana jest na Twój adres e-mail widniejący na dzień wysyłki w systemie Vivus. Informacje o Promocji mogą zostać również przekazywane w wiadomości SMS lub na stronie internetowej Vivus.

Nie zwlekaj, sprawdź!

Weź pożyczke z rabatem
PDF
Regulamin Promocji_Rabat 100% na kolejną pożyczkę
PDF
Ogólne Warunki Ubezpieczenia

Organizatorem promocji i pożyczkodawcą jest Vivus Finance sp.z o.o. Promocja skierowana jest do osób fizycznych w wieku 19-78 lat, posiadających pełną zdolność do czynności prawnych, które przed przystąpieniem do Promocji zawarły już z Vivus Finance sp. z o.o. przynajmniej jedną umowę pożyczki. Promocją objęte są tylko pożyczki zawnioskowane i udzielone w czasie trwania promocji za pośrednictwem strony www.vivus.pl, aplikacji mobilnej albo za pośrednictwem telefonu. Promocja polega na nadaniu 100 % rabatu na prowizję i odsetki od pierwszej wypłaconej kwoty pożyczki, bez ponoszenia przez Uczestnika dodatkowego kosztu. Promocja nie łączy się z innymi ofertami i promocjami Organizatora, o ile regulamin danej promocji nie stanowi inaczej.

Reprezentatywny przykład dla kolejnej pożyczki udzielanej za pośrednictwem strony internetowej www.vivus.pl, aplikacji mobilnej Vivus.pl lub przez telefon: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 513,9% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 6100 zł; całkowita kwota do zapłaty 7081,17 zł; oprocentowanie stałe w skali roku 7,2%; całkowity koszt pożyczki 981,17 zł (prowizja 945,07 zł, odsetki 36,10 zł); umowa na 30 dni. Stan na 18.03.2021 r.