PROMOCJA dla stałych Klientów VIVUS!

add

Tylko teraz możesz dobrać taniej dodatkową kwotę do pożyczki! Jak to zrobić?


  1. Zaloguj się na swój Profil Klienta lub zadzwoń na naszą infolinię w Czasie Trwania Promocji,
  2. Wpisz swój Kod w odpowiednie miejsce na Profilu Klienta podczas składania wniosku o dodatkową kwotę do pożyczki lub podaj go konsultantowi Vivus podczas składania wniosku przez telefon,
  3. Prowizja od otrzymanej pożyczki zostanie automatycznie pomniejszona!


Kod Rabatowy możesz otrzymać na maila, smsem na telefon lub możesz go znaleźć na stronie internetowej Vivus.pl.

Informacja o wysokości rabatu na prowizję, o czasie obowiązywania danej Promocji z wykorzystaniem Kodu Rabatowego oraz o terminie ważności Kodu Rabatowego (o ile okres ważności Kodu Rabatowego jest inny niż okres obowiązywania danej Promocji), jest wskazana na jednym z powyższych nośników.

Jeżeli Kod Rabatowy utracił ważność, zostaniesz o tym poinformowany, po jego wpisaniu, na swoim Profilu Klienta.

Nie zwlekaj, sprawdź!

button dobranie

Regulamin wykorzystania Kodu Rabatowego w ramach Promocji znajdziesz poniżej

PDF
Regulamin Promocji Kody Rabatowe dobranie
PDF
Ogólne Warunki Ubezpieczenia

Promocje z wykorzystaniem Kodów Rabatowych na prowizję za udzielenie dodatkowej kwoty pożyczki skierowane są do osób fizycznych w wieku 19-78 lat, posiadających pełną zdolność do czynności prawnych, które przed przystąpieniem do danej Promocji miały zawartą z Vivus Finance sp. z o.o. umowę o pożyczkę. Organizatorem Promocji i pożyczkodawcą jest Vivus Finance sp. z o.o. Każda z Promocji dotyczy kolejnych pożyczek udzielonych w czasie trwania promocji przez stronę www.vivus.pl, w aplikacji mobilnej Vivus lub przez telefon pod numerem 660 600 700 i polega na udzieleniu Pożyczkobiorcy rabatu na prowizję za udzielenie dodatkowej kwoty pożyczki. Warunkiem skorzystania z Promocji jest wykorzystanie w czasie trwania Promocji Kodu Rabatowego podczas składania wniosku o dodatkową kwotę pożyczki. Wartość Rabatu, Czas trwania Promocji i termin ważności Kodu Rabatowego (o ile okres ważności Kodu Rabatowego jest inny niż okres obowiązywania danej Promocji) wskazany jest każdorazowo w informacji dot. danej Promocji. Przyznanie pożyczki zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy. Sprawdź szczegóły w Regulaminie Promocji załączonym powyżej.

Reprezentatywny przykład dla kolejnej pożyczki udzielanej za pośrednictwem strony internetowej www.vivus.pl, aplikacji mobilnej Vivus.pl lub przez telefon: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 513,9% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 6100 zł; całkowita kwota do zapłaty 7081,17 zł; oprocentowanie stałe w skali roku 7,2%; całkowity koszt pożyczki 981,17 zł (prowizja 945,07 zł, odsetki 36,10 zł); umowa na 30 dni. Stan na 18.03.2021 r.