PROMOCJA!

Tylko teraz możesz wziąć pierwszą pożyczkę i spłacić ją w ciągu 91 dni! Jak to zrobić?

  1. Zapisz się na Newsletter Vivus.pl
  2. Zarejestruj się na www.vivus.pl i załóż Profil Klienta,
  3. Wpisz i aktywuj swój Kod promocyjny w odpowiednim miejscu na Profilu Klienta podczas składania wniosku o pierwszą pożyczkę na 61 dni na www.vivus.pl lub podaj go konsultantowi jeśli składasz wniosek przez telefon,
  4. Po wpisaniu Kodu promocyjnego złóż wniosek o pierwszą pożyczkę, a my wydłużymy Ci okres spłaty pożyczki o dodatkowe 30 dni.
  5. Promocja dotyczy wyłącznie pierwszej pożyczki z 61-dniowym terminem spłaty.

Kod Promocyjny otrzymasz na maila po zapisaniu się na Newsletter.

Termin ważnosci Promocji, co jest jednoznaczne z terminem ważności Kodu Promocyjnego, znajdziesz w mailu z Kodem Promocyjnym.

Nie zwlekaj!

pożycz na dłużej

Regulamin Promocji

PDF
Dodatkowe 30 dni na splate pierwszej pozyczki newsletter

Promocja „Dodatkowe 30 dni na spłatę pierwszej pożyczki_newsletter”. Organizatorem promocji i pożyczkodawcą jest Soonly Finance sp. z o.o. Promocja dot. pierwszej pożyczki, tj. skierowana jest do osób fizycznych, które przed przystąpieniem do Promocji nie zawarły z Soonly Finance sp. z o.o. żadnej umowy o pożyczkę. Promocją objęte są tylko pierwsze pożyczki na 61 dni zawnioskowane i udzielone w czasie trwania promocji za pośrednictwem strony www.vivus.pl albo telefonu. Promocja polega na wydłużeniu przez Organizatora terminu spłaty Całkowitej Kwoty do Zapłaty o dodatkowe 30 dni w stosunku do pierwotnego terminu spłaty, bez ponoszenia przez Uczestnika dodatkowego kosztu, pod warunkiem wykorzystania kodu promocyjnego. Promocja nie łączy się z innymi ofertami i promocjami Organizatora, o ile regulamin danej promocji nie stanowi inaczej. Reprezentatywny przykład dla pierwszej pożyczki udzielanej za pośrednictwem strony internetowej www.vivus.pl lub przez telefon: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 0% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 1400 zł; całkowita kwota do spłaty 1400 zł; oprocentowanie stałe w skali roku 0%; całkowity koszt pożyczki 0 zł; umowa na 91 dni. Zaprezentowana wysokość RRSO została obliczona dla przykładu reprezentatywnego i uwzględnia brak opłaty za przesunięcie terminu spłaty pożyczki o 30 dni, z zastrzeżeniem, że pożyczkobiorca nie dokonał wcześniej częściowej spłaty ani nie skorzystał z przedłużenia terminu spłaty pożyczki ani nie dokonał dobrania dodatkowej kwoty pożyczki. Stan na 03.01.2022r. Przyznanie pożyczki zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy.