9 z 10 naszych klientów poleca Vivus.pl swoim znajomym.
zero-procent

Pierwsza pożyczka do 3000 zł!

Oddajesz tyle, ile pożyczasz! Bez prowizji i odsetek, od 100 do 3000 złotych na okres od 1 dnia do 30 dni. Zarejestruj się przez internet lub telefon i złóż wniosek. Pieniądze już na Ciebie czekają.


howto-small-icon-calendar

Przedłużenie terminu spłaty

Jeżeli będziesz miał trudności ze spłatą pożyczki pamiętaj, że masz możliwość przedłużenia terminu spłaty. Ważne! Jeżeli jest to Twoja pierwsza pożyczka w Vivus.pl masz możliwość przedłużenia terminu spłaty dwukrotnie. Jeżeli jest to Twoja kolejna pożyczka w Vivus.pl masz możliwość przedłużenie terminu spłaty pożyczki raz.


Sobre nosotros - ¡una compañía segura!

Wiarygodny pożyczkodawca

W ciągu 7 lat Spółki z Grupy Kapitałowej 4finance Group, do której należy Vivus udzieliły ponad 7 milionów pożyczek w 12 krajach na całym świecie.


¡Es muy fácil ampliar el plazo de pago de tu crédito!

Szybka pożyczka

Pieniądze trafią na Twoje konto nawet w 15 minut, jeśli posiadasz konto w jednym z 5 poniższych banków, z którymi współpracujemy to jest: Alior Bank, Bank Pekao S.A., Getin Bank, Millenium Bank, PKO Bank Polski. W innym przypadku czas otrzymania środków na Twoje konto zależy od sesji międzybankowych ustalonych przez Twój bank, w którym posiadasz konto.
Czas 15 minut liczony jest od chwili wydania przez pożyczkodawcę pozytywnej oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy.


¡Es muy fácil ampliar el plazo de pago de tu crédito!

Wszystko pod kontrolą

Na swoim Profilu Klienta Vivus.pl znajdziesz wszelkie informacje dotyczące Twoich pożyczek, rachunków oraz aktualnych ofert (oferty są dostępne w przypadku wyrażenia zgód marketingowych).


Sobre nosotros - ¡una compañía segura!

Wygodny dostęp

Zgłoś się po pożyczkę przez Internet, telefonicznie do jednego z naszych pośredników lub do kiosków i saloników prasowych Ruch. Wybierz najwygodniejszy dla siebie sposób!


Sobre nosotros - ¡una compañía segura!

Automatyczne przypomnienia

Otrzymasz od nas automatyczne wiadomości SMS i przypomnienia pocztą e-mail w sprawie zbliżającego się terminu płatności.


Sobre nosotros - ¡una compañía segura!

Infolinia klienta

Skontaktuj się z konsultantem Działu Obsługi Klienta Vivus.pl, aby uzyskać niezbędne informacje przez telefon pod numerem 221 221 227, e-mail kontakt@vivus.pl albo czat na stronie głównej. Jesteśmy do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu w godzinach:

– Poniedziałek – Piątek 8:00 – 22:00
– Sobota – Niedziela 8:00 – 20:00


Sobre nosotros - ¡una compañía segura!

Nowe możliwości

Jeśli wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych będziesz mógł otrzymywać od nas wiadomości SMS i e-mail w sprawie nowych możliwości i szerokiej gamy produktów oferowanych przez Vivus.pl.