Pożyczka dla każdego

Pożyczka dla każdego – czyli dla kogo?

Pożyczka dla każdego – czyli dla kogo?

Co oznacza pożyczka dla każdego? Czy oznacza brak ograniczeń wiekowych, brak wymogów jeśli chodzi o zdolność kredytową, zatrudnienie? Czy istnieje pożyczka, którą otrzyma każdy?

Pożyczką dla każdego potocznie nazywa się kategorię pożyczek, które charakteryzują się względną dostępnością – udzielane są zwykle przez instytucje pozabankowe, na dowolny cel i nie wymagają dostarczania zaświadczeń o zarobkach. To znaczy, że o taką pożyczkę mogą wnioskować również osoby bez stałego zatrudnienia, studenci czy emeryci. Wystarczy, że będą zdolne spłacić zobowiązanie w określonym terminie.

weź pożyczkę
Na jakich warunkach dostanę pożyczkę dla każdego?

Na jakich warunkach dostanę pożyczkę dla każdego?

Pożyczka dla każdego to nie tylko brak formalności i dowolność w kwestii celu, na który przeznacza się pieniądze. To również bardzo intuicyjna, przejrzysta i prosta procedura jej udzielania. W vivus.pl wystarczy wejść na stronę internetową, zaznaczyć kwotę pożyczki i kliknąć „Weź pożyczkę”. Wszystkie koszty pożyczki i całkowita kwota do spłaty są od razu widoczne i jasno określone. Nie ma żadnych ukrytych kosztów. Dodatkowo, pierwsza pożyczka do 3000 zł w VIVUSIE jest za darmo (0% RRSO – przykład reprezentatywny na końcu artykułu). To znaczy, że oddajesz tyle, ile pożyczyłeś. Takie warunki pożyczki sprawiają, że jest ona nie tylko dostępna, ale również atrakcyjna dla każdego.

weź pożyczkę
Jakie są kryteria przyznawania pożyczki dla każdego?

Jakie są kryteria przyznawania pożyczki dla każdego?

Kryteria przyznawania pożyczki dla każdego w instytucjach pozabankowych są zwykle mniej restrykcyjne niż w banku. Wniosek o pożyczkę jest bardzo prosty, wymaga podania podstawowych danych osobowych z dowodu osobistego, nie trzeba załączać żadnych dodatkowych dokumentów. W vivus.pl, aby złożyć wniosek o pożyczkę trzeba mieć 19-78 lat, posiadać aktualny dowód osobisty, numer telefonu komórkowego, adres email. Trzeba też posiadać konto bankowe, z którego w przypadku pierwszej pożyczki, należy wykonać przelew identyfikacyjny na kwotę 1gr lub 1zł w celu potwierdzenia danych.

weź pożyczkę