Pożyczka

Pożyczka w sprawdzonej firmie pozabankowej jest szybka, prosta i bezpieczna.

Pożyczka w sprawdzonej firmie pozabankowej jest szybka, prosta i bezpieczna.

Nie trzeba spełniać wielu formalności, nie trzeba nawet wychodzić z domu, gdyż pożyczkę można wziąć całkowicie online. Pożyczki pozabankowe przez swoją dostępność i szybkość są bardzo popularne, często ratują w sytuacjach, gdy gotówki potrzebujemy „na już”. Możliwość pożyczenia kilku tysięcy od ręki, bez zaświadczeń i formalności sprawia, że pożyczki w instytucjach pozabankowych są bardzo konkurencyjne dla tych udzielanych przez banki. W gąszczu ofert trzeba jednak pamiętać, aby wybrać bezpieczną pożyczkę w sprawdzonej i legalnie działającej firmie.

weź pożyczkę
Jakie pożyczki oferuje vivus.pl?

Jakie pożyczki oferuje vivus.pl?

Vivus.pl oferuje bezpieczne pożyczki online, które są bardzo wygodne dla klientów. Udzielane są na 30 lub 61 dni z możliwością przedłużenia terminu spłaty nawet do 30 dni (w przypadku pierwszej pożyczki – dwa razy, w przypadku kolejnej pożyczki – jeden raz).

Dlaczego pożyczka w vivus.pl jest tak szybka i wygodna? Bo cały proces wnioskowania i weryfikacji odbywa się online, bez wychodzenia z domu. Trwa kilka chwil – wystarczy wybrać kwotę na suwaku, kliknąć „Weź pożyczkę” i wypełnić formularz danymi z ważnego dowodu osobistego. Jeśli nie jesteś klientem VIVUSA, będziesz musiał jeszcze wykonać przelew identyfikacyjny na kwotę 1 gr lub 1 zł – w ten sposób VIVUS potwierdzi podane przez ciebie dane. Decyzja o przyznaniu pożyczki jest niemal natychmiastowa po wykonaniu przelewu – im szybciej go zrobisz, tym szybciej możesz otrzymać pożyczkę.

Dlaczego pożyczka w vivus.pl jest bezpieczna – bo VIVUS to legalnie działająca, sprawdzona firma pożyczkowa, której zaufało ponad milion klientów.

Czy pożyczka w vivus.pl jest korzystna dla klientów? VIVUS stawia na transparentność i przejrzystość – zanim klient podejmie decyzję o wzięciu pożyczki, otrzymuje pełną informację o jej kosztach: RRSO, prowizji, odsetkach. Nie ma żadnych ukrytych kosztów. Dla nowych klientów VIVUS ma ofertę pożyczki 0% RRSO (przykład reprezentatywny na końcu artykułu), zatem jeśli to twoja pierwsza pożyczka w vivus.pl - oddasz tyle, ile pożyczyłeś.

weź pożyczkę
Bezpieczeństwo pożyczek – pamiętaj o tej kwestii!

Bezpieczeństwo pożyczek – pamiętaj o tej kwestii!

Niestety na rynku usług finansowych istnieją firmy, które kusząc ofertami pożyczki bez BIK, bez sprawdzania klientów w bazach dłużników, mogą stanowić zagrożenie dla konsumentów. Zwłaszcza w sieci należy pamiętać o bezpieczeństwie swoich danych osobowych. Decydując się na pożyczkę pozabankową warto wybrać zaufanego pożyczkodawcę, który działa na rynku usług finansowych od dłuższego czasu i cieszy się dobrymi opiniami klientów. Vivus.pl należy do Polskiego Związku Firm Pożyczkowych, co potwierdza, że spełnia etyczne standardy branży finansowej. Nieprzerwanie od 2013 roku, wyróżniany jest między innymi prestiżową nagrodą Gwiazda Jakości Obsługi, przyznawaną firmom spełniającym najwyższe standardy obsługi klienta. Ponadto, działalność Vivusa została nagrodzona pięciokrotnie Złotym Laurem Klienta.

Warto przed zaciągnięciem pożyczki sprawdzić, od kogo pożyczamy pieniądze i czy wszystkie zasady, terminy, koszty tego zobowiązania finansowego są dal nas jasne i zrozumiałe.

weź pożyczkę
Kto może otrzymać pożyczkę?

Kto może otrzymać pożyczkę?

W vivus.pl pożyczkę mogą otrzymać osoby w wieku 19-78 lat, posiadające ważny dowód osobisty, nr konta bankowego, email, nr telefonu komórkowego. Warunkiem otrzymania pożyczki jest pozytywna ocena zdolności kredytowej. VIVUS sprawdza swoich klientów w BIK i bazach dłużników, nie oznacza to jednak, że nie możesz wziąć pożyczki posiadając inne zobowiązania – ważne, czy nie zalegasz z ich spłatą.

Zaletą pożyczki w VIVUS jest to, że firma nie wymaga od swoich klientów zaświadczeń o dochodach czy zatrudnieniu. Dzięki temu pożyczkę mogą otrzymać również osoby, które nie mają stałego zatrudnienia, osoby starsze na emeryturze oraz studenci utrzymujący się ze stypendiów i pracy dorywczej.

weź pożyczkę